Jump to content

Regina Krukovskaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    64
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Regina Krukovskaja postitused

  1. Edu Teile HOMSEKS! Hoidke lippu kõrgel! Ega me pole ilma asjata ju trenni teinud! eksole! siin pildil kõik veel hea elu peal (23. dets 2014),näod ümargused! Mul põsed nagu väiksel hamstril vaatasin, et Raigol isegi sama särk, enem oli ikka mõnusalt ümber, nüüd juba kergelt ripub
  2. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Diiet jätkub ja võistlused samuti .... alates 4. Aprill sai IGA nädalavahetus võisteldud ja tunne veel hea. Tänu nii tihedale graafikule, lava hirm on praktiliselt kadunud ja polegi enam nii väga hirmus esimese sammu lavale astuda , palju loomulikumalt ja vabamalt tuleb kõik välja. Eesti Karikavõistlused läksid üllatavalt hästi - I koht enda kategoorias ja Absoluudis II- see oli nüüd küll väga suur üllatus minu jaoks. Nende võsitlustega on üldse natukene naljakas, igakord kui võistlema lähen, pole ma kunagi endas kindel ja pabistan hirmsasti ning kunagi ei tea tulemust ette, isegi kui vorm on sama. Väga palju sõltub ikka kohtunikest ja otse loomulikult ka konkurentidest! Eelmine nädal sai ka Leedus Balti Machil võisteldud - ja ma veelkord veendusin, et üks absoluut kategooria pole kindlasti minu jaoks, ja head kohta on seal väga raske saada, puhtalt juba pikkuse vahe pärast, ma olin seal laval nagu päkapikk aga ka konkurendid olid tasemel, ikkagi Leedu ja Lätti kõvemad tüdrukud! Minu pikkusega 157 saangi kõige edukamalt võistelda vaid - 160 või -163 kategooriates, kõik muud on väga mööda kahjuks. Aga mul on hea meel , et mul oli võimalus Eestit esindada, kogemust jälle juures, ja mis ei tapa - teeb vaid tugevamaks. Vähemalt ilusaid pilte tuli sealt võistluselt. Järgmine võistlus on juba 3.Mai - sel pühapäeval Riias- Lätti Lahtised Meistrivõistlused, eks vaatame, mis saab Minu 2015 kevad hooaeg kulmineerub 17.Mail Euroopa Meistrivõistlustel Hispaanias- see on ühtlasi ka kõige tähtsam selle hoojavõistlus!
  3. Oma kõige suurima fänniga!

  4. Nüüd ei muud, kui nägu pähe ja lahingusse Minek!

  5. 3 nädalat ja 3 edukat võistlust järjest! 31. Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis 2015 - I koht kuni 160 cm! II KOHT ABSOLUUT arvestuses- see oli minu jaoks täielik üllatus! So Happy :) Mul on PARIMAD TREENERID :) SAMÕE LUDSHII-aitähh Natalia Kiivikas & Ott Kiivikas! Meie #TEAMKIIVIKAS on parim! -spasibo devchonki za podderzku- mõ ludshii!Lisan pildid ka eelmise aasta võsitlusest võrdluseks.Täna sai veel super jalatrenn...

  6. Mõnus jalapäev tehtud! Tunne on Mega hea! Nüüd tunnike tudimist kinos ;)

  7. Ja homme peale võistlust siis KÕIK PITTU! :)

  8. JUBA HOMME! Tulge kindlasti ergutama, toetama ja kaasaelama- kõikidele võistlejatele on see üli OLULINE! Ja nendele, kes homme Võsitlevad soovin EDU! :) Homme näeme ;)

  9. Olete kõik rohkem kui oodatud Mulle sel laupäeval 18.04 kaasa elama kell 16:00 Salme kultuurikeskusesse!

  10. Olen positiivsetest emotsioonidest pakatamas!!! :)MINU BLOGI saad lugeda siit: http://forums.fitness.ee/topic/39571-olimp-team-regina-krukovskaja-swedengrandprix2015/SwedenGrandPrix2015 TEHTUD! ja tulemuseks finaali koht! Olen üliõnnelik, et finaali pääsesin! Oleksin loomulikult oodanud rohkemat kui 6.koht , aga nagu Ott ütles: Süües kasvab isu!" ja lõpuks olin natukene pettunud ka. Aga kui nii võtta siis see on alles minu II hooaeg, ja kui k...

  11. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Olen positiivsetest emotsioonidest pakatamas SwedenGrandPrix2015 TEHTUD! ja tulemuseks finaali koht! Olen üliõnnelik, et finaali pääsesin! Oleksin loomulikult oodanud rohkemat kui 6.koht , aga nagu Ott ütles: Süües kasvab isu!" ja lõpuks olin natukene pettunud ka. Aga kui nii võtta siis see on alles minu II hooaeg, ja kui kõik kohe kätte jõuaks siis poleks ju huvitav või mis Täpselt aasta tagasi 12.Aprilll 2014 oli minu päris ESIMINE VÕISTLUS BIKINI FITNESSIS - Reval Cup, kus tulin esimeseks oma kategoorias ( algajad kuni 163), lisan ka paar pilti võrdluseks. Kehakaal siis ja täna oli täpselt sama, aga keha on aastaga muutunud päris kõvasti. Reis oli MEGA TORE, tänu ägedatele reiskaaslastele: Ott, Raigo , Ene ja Kristo- Teie OLITE SUPER, tänud toetuse, kaasaelamise, motiveerimise, ergutuse, abi ja super huumori eest- MegaTeam Raigo, sinu munad ja kohupiim päästid mu näljast, tänud Otti ei jõuagi ma kunagi ära tänada- olen üliõnnelik, sest Mul on super treener, kes oli võistlusel igal sammul abiks ja tohutuks motivaatoriks ning tuju tõstjaks. Suur tänu ka Nataljale, kes on minuga näinud palju vaeva poseerimist ja T walki harjutamas just vahetult enne seda võistlust, SPASIBO NATALJA! Malmö on väga armas, kodune ja ilus linn, kuhu tahaks kindlasti tagasi tulla- I WILL BE BACK! Ja kuna Ott minu tulemusega võistlusel rahule ei jäänud :) siis täna oli vaja korralikult peale keerata ja kell 10.00 hommikul olime juba Malmö jõusaalis platsis ja andsime tuharale korralikult tuld- nii et ükski päev ei läinud raisku, kogu aeg sai maksimaalselt kasulikult ning produktiivselt sisustatud! Jõudsin ka Fitshopist läbi hüppata ja haarasin kaasa oma OLIMP Võsitlusettevalmistus Combo: Olimp Thermo Speed - rasvapõletaja. hommikul ja enne trenni OLimp BCAAE explode pulber- Nämma Fruit Punshi maitseline - trenni ajal Olimp Aminohapete kapsilid AnabolicAmino 5500- enne ja pärast trenni Olimp Vita-Min Sport - vitamiinid ja Mineraalid hommikul ja õhtul Järgmine võistlus juba sel laupäeval 18.Aprillil ALGUSEGA 16:00 Salme Kultuurikeskuses 31.Eesti Karikavõistlused Kulturismis ja Fitnessis! Laupäeval Salmes Näeme!
  12. Hommikune trenn on tehtud! Super päeva algus!

  13. Kuidas Ott Kiivikas mulle bikinisid õmbles! ;)

  14. Natuke huumorit ka bikiinifitnessi telgitagustest!

  15. juba Homme! #swedengrandprix2015! Närv on sees!

  16. Hers Fitness kombo hoiab sind parimas vormis!

  17. Otsin JUUKSURIT või JUUKSURIKOOLI õpilast 18. Aprilliks 12.00-19.00, vaja teha soenguid elektriliste juuksehooldusvahenditega!kui keegi soovib või tunneb kedagi, kes soovib, siis palun info sõnumitesse!

  18. vahepeal polnud aega kirjutada, sest oli vaja ju trenni teha! :)Praktiliselt aasta tagasi toimusid minu esimesed võistlused Bikini Fitnessis ( Reval Cup) ja kogu see aasta + 4 kuud peale sai rängalt tööd tehtud parema vormi nimel, on olnud ka tagasilööke- kuid enda tehtud vead on parimad ja karmimad õpetajad!Selle hooaja esimene avavõistlus on tehtud, see oli üliedukas, mis tähendab, et kogu vaev tasus ennast küllaga ära. Vahep...

  19. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    vahepeal polnud aea kirjutada, sest oli vaja ju trenni teha! Praktiliselt aasta tagasi toimusid minu esimesed võistlused Bikini Fitnessis ( Reval Cup) ja kogu see aasta + 4 kuud peale sai rängalt tööd tehtud parema vormi nimel, on olnud ka tagasilööke- kuid enda tehtud vead on parimad ja karmimad õpetajad! Selle hooaja esimene avavõistlus on tehtud, see oli üliedukas, mis tähendab, et kogu vaev tasus ennast küllaga ära. Vahepeal küsisin endalt kas tõesti peab kogu see asi nii jõhkralt raske olema- ja siit vastus, kuid tahad olla parim, siis jah! Sellist saaki pole ma kordagi koju toonud! Lausa 3 karikat! Ja ESIMEST korda kõikide minu võistuste jooksul oli ka minu PERE mulle kaasa elamas- see on ülitähtis, muidu oled nagu üksikhunt keset metsa! See andis mulle tohutult jõudu ja enesekindlust, see tunne, et keegi hirmsasti hoiab sulle pöialt ja elab kogu hingega kaasa- see on kirjeldamatu! Muidugi teen ma seda kõike eelkõige enda jaoks, kuid jagatud Rõõm on Topplet Rõõm. Hoidke ja toetage ükstest, ärge kunagi minge kodust ära tülis ,kallistage kodust lahkudes ja õhtul tagasi tulles! Proovige järgi- see annab tervele päevale positiivse laengu. Kui tüli on majas, siis- ärge kunagi süüdistage ükstest,vaid olge toeks, need lihtsad sõnad: "Ma olen Sul olemas vaatamata millegile! Koos Me saame hakkama!" tähendavad vahest rohkem kui esmapilgul paistab! Suurimad Tänud ka Minu treeneritele Nataliale ja Ottile, ilma nendeta poleks see võit olnud võimalik, vähemalt pool sellest võidust on minu treenerite oma, nende tohutu tehtud töö ja vaev: nõuanded, motiveerimine, toit ja treeningud, poseerimine jne jne jne Minu edukaim võistlus sai tehtud, ning nüüd praktiliselt kõik järgmised nädalavahetused on võistlusi täis: 11-12 Aprill Sweden Grand Pris 18 .Aprill Eesti Karikavõsitlused 03.Mai Läti lahtised Meistrivõistlused 12.05 Euroopa Meistrivõistlused eks vaatame mis saab Cheers!
  20. Jeee!!! Kinni panin! Absoluutselt Parim Bikini! Nüüd väike magustoit- minutipihv +proseco mmmmm nii hea!

×