Jump to content

Regina Krukovskaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    64
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Regina Krukovskaja postitused

  1. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Head Alanud Aastat Kõigile! Kui süda soe ja mõtted head,siis küllap aasta tuleb hea! eelmine aasta sai vereanalüsid antud, kuigi perearst heas mõttes sõimas näo täis, ja mainis küll, et juba teist korda selle aasta jooksul soovin analüüse anda, ja üdse mis kasu nendest on, kui ma ikka plaanin võistelda ja pean dieeti jne jne jne, aga siiski suunas mind kenasti igale poole kuhu vaja ja kõik analüüsid olid ideaalsed ning normide piirides ka naistearst arvas, et kõik on kõige parimas korras. Seega võin edukalt trennide, dieeditamise ja ettevalmistusega jätkata Nii tore uudis! Kaalu õnneks nii palju juurde pole tulnud ja hetkel olen paremas vormis kui aasta tagasi, loodan, et motivatsiooni ning tahtejõudu samuti jätkub, et ennast võistlusvormi viia. Täna oli trennist vaba päev, kuna käisin spordi massaazis Spartas Fysioparki massööri Mariuse juures- soovitan soojalt, väga hea oli! Kusjuures, Marius esimese asjana kohe mainis, et mul on väga ilus lihaseline selg ei tea kui suureks komplimendiks seda peaks tütarlaps pidama, aga minu jaoks oli see meeldiv ja parim harjutus seljale on.. lõuatõmbed laialt! Samuti kiitis ta minu head lihast, mis pid hästi alluma ja ka kenasti kasvama, et mõne lihas lihtsalt ei kasva, rapsi ennast kasvõi surnuks jõusaalis. Tähendab, et geneetika on mul ikkagi hea! Motivatsiooni üritan pidevalt üleval hoida, kuigi mõni päev on ikka väga raske ennast trenni vedada. Kõige raskemad trennid teen nädalavahetuste hommikutel, Kuna tööpäeviti saan treenida vaid õhtuti, siis on see mulle väga raske, juba see mõte, et peale tööpäeva pean jõusaalis veel 2 tundi tööd tegema, olgugi see füüsiline töö, aga ma pean ikkagi 100% keskenduma sellele mida teen, ei ole nii et lülitan ennast välja ja mõtlen maast ja ilmast, EI! Ma pean keskenduma ja mõtlema sellest lihasest, millega töötan ja pingutama 110%, muidu pole ju mõtet! Tuleb 100% kohal olla ja keskenduma sellele, mida teed. Seega peale tööpäeva, mõtte veel 2 tundi saalis lammutada ei tundu üldsegi ahvatlena, aga vean ennast ikkagi kohale, ja kui pole üldse jõudu - siis teen kasvõi tund aega järjest cardiot + kõhtu. Ma arvan, et parem mingigi liigutamine kui üldse mitte midagi! Tegelikult oleks äge kui saaks trenni teha mõni võrdväärse trennikaaslasega, siis pingutus ka suurema, saab kogemust jagada ja üksteist tagant sundida. paljud on uurinud ja küsinud soovitusi toidulisandite kohta , mida kasutan. Kindlasti saab ka ilma, kuid aminohapped ja valk kiirendavad indlasti taastumist, soodustavad lihaskasvu ning mõjutavad positiivselt ka jõunäitajatele ja sooritusele. Põhilied TOIDULISANDID, mida tarbin praktiliselt igapäevaselt on järgmised OLIMP sport nutrition tooted: ENNE TRENNI: OLIMP REDWEILER , soovitan proovida Cola maitselist Sisaldab beeta-alaniini, kreatiini ja arginiini! Ergutav elamus enne treeningut! Unusta väsimus ning jõuetus enne treeninguid! Redweiler on uus Olimpi ergutav toode, mis sobib kasutamiseks enne treeningut, et saavutada treeningutel maksimum. TRENNI AJAL: OLIMP BCAA, minu lemmik on maasika maitseline Kiirendab taastumist, vähendab trennijärgset lihasvalu ja kurnatust!Stimuleerib valgusünteesi(lihaskasvu)Antikataboolne: aitab võidelda lihaskao vastu dieedi ja treeningu ajal!Positiivne mõju kõikidele spordialadele!PEALE TRENNI: OLIMP MEGA STRON PROTEIN Dominator, suurepärane toit ja taastus allikas lihastele peale trenni , saadaval on maasika, shokolaadi ja vanilje maitseline- kõik on niiiiii head UNIKAALNE SEGU KUUEST ERINEVAST KÕRGKVALITEEDILISEST VALGUALLIKAST Maksimaalne anaboolne tase kuni viieks tunniks Koostises kuus erineva aminohappeprofiili ja imendumiskiirusega valku Lisatud vitamiinid-mineraalid, MCT rasvhapped, L-glutamiin ja L-tauriin! Suurepärased maitsed! igapäevaselt võtan juurde ka OLIMP AMINOHAPETE KOMPLEKSI, kuna BCAA ei sisalda kõiki vajalike aminohapeid OLIMP ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS® on mõeldud suurenenud energiavajadusega sportlastele, kes püüdlevad lihasmassi ehituse poole, samas kiirendab treeningutest taastumist ja parandab töövõimet kõikidel spordialadel. EKSTRAKOGUSE BCAA, TAURIINI JA B6-GA RIKASTATUD AMINOHAPETE KAPSLID Sisaldab 19 erinevat aminohapet! Eriti suur kogus BCAA, tauriini ja Vit. B6 Suurendab lihaste valgusünteesi, kiirendab taastumist Aitab säilitada lihasmassi ja jõudu dieedi ajal! Niie , et pidage meeles, kõik on võimali, ja USK endasse ja üldse igasugune usk on hea ning ÕNNE peab ka olema! AGA... ESIMESE sammu, peame me ikkagi ISE astuma! Seda meie eest keegi ei tee. On kõik ju enda teha see, mis ootab uuel aastal ees! Nii et, hakkame tegutsema!
  2. Audentese Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ Biitsepsi tõstes III koht!Kusjuures biitseps pole mu kõige tugevam külg, absoluutselt ei valmistunud selleks spetsiaalselt ja biitsepsit ma praktiliselt ei treeni, enne seda pole üldse 3 nädalat trenni teinud :) ja biitsepsit teen vaid nii palju kui vahest BodyPumpi jõuan. See muidugi ei õigusta minu III kohta! Naiste biitsepsi tõsted olid võistlussarja kavas esmakordselt ja v...

  3. Audentesi Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ Biitsepsi tõstes III koht!Kusjuures biitseps pole mu kõige tugevam külg, absoluutselt ei valmistunud selleks spetsiaalselt ja biitsepsit ma praktiliselt ei treeni, enne seda pole üldse 3 nädalat trenni teinud :) ja biitsepsit teen vaid nii palju kui vahest BodyPumpi jõuan. See muidugi ei õigusta minu III kohta! Naiste biitsepsi tõsted olid võistlussarja kavas esmakordselt ja v...

  4. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    peale 2 nädalast puhkust on trenni isu õnneks tagasi tulnud, täpselt 2 nädalat ei tahtnud ma jõusaalist midagi kuulda, ja ainuüksi ühest mõttest trenni minna- tuli juba väss peale. Kuidas mina ennast motiveerin, loomulikult ilus trimmis keha, on juba iseenesest võimas motivaator, kuid see nõuab järepidevat, järjekindlat ja stabiilset tööd ning tohutu enesedistsipliini. Ja vahest vajan lisa motivatsiooni, et näiteks mõni raskema trenni teha Enda motiveerimiseks mul on mitu nipi varuks: teiste inimeste eeskuju,trennivideote vaatamine, kust ammutan inspiratsiooni, uusi harjutusimuusika,salvestan telefoni uusi lugusid, ning nende saatel on trenni alati lihtsam tehauus trennivarustus ( eriti uued riided )uued toidulisandid, mida saan enne ja pärast trenni katsetada- näiteks primeerin ennast peale trenni mõni uue valgu maitsega - täna oli see OLIMP stawberry power WheyPproteinComplexSeekordseks maagiliseks tõugeks ( magick kick ) oli näiteks Arina Skoromnaja seminar, läksin sinna mitte niiväga sellepärast, et uusi teadmisi ammutada, vaid just motivatsiooni saama, lootuses, et ehk tuleb isu jõusaali uuesti külastada. Ja see teeniski oma eesmärki, läksin peale seminari otse trenni ja tegin hea tuhara päeva, nii et kann siiani tunda annab Kui nüüd seminarist rääkides, siis mulle meeldis väga, esiteks Arina on väga meeldiv isiksus, seminar oli asjalik ning mõtlemapanev ning kindlasti ka inspireeriv. Veel kord sain kinitust, et ilma süsivesikuteta kaugele ei jõua, ning mitte mingil juhul ei tohi neid täielikult menüüst välja jätta. Üheks heaks motivaatoriks on minu jaoks youtube trennivideote vaatamine, kust ammutan uusi harjutusi , tehnikaid, lähenemisi, mida ka oma trennis rakendada saab. Vaatan konkreetsele lihasgruppi treengule suunatuid videosid ning kasutan oma trennides osasid harjutusi. Vahest ongi nii , et näen mõni uue harjutuse ning käed lausa sügelevad saali minna ja järele proovida Trennist nii palju, et hetkel, ei treeni ma konkreetse kava järgi, vaid pigem intuitiivselt, nädalas on 4 jõutrennipäeva: tuhar, õlad-käed, jalad, selg-rind, ning iga trenni lõppu mõdukalt cardiot 30-40 min.Katsetan võimalikult erinevad uusi harjutusi. Mida rohkem vaheldusrikkust, seda suurem tõenäosus, et lihased arenevad kiiremini. Toitumise osas olen samuti korrektuure teinud, lisanud rohkem süsikaid, eriti trenni päevadel, vähendanud olen valku ja rasva osakaalu. Kohe peale trenni ( mitte hiljem kui 20 min jooksul) joon alati valku ja võimalusel söön punast greipi või pomelot, see läheb puhtalt lihaste taastumiseks ja kasvuks. Õhtusöögiks tavaliselt on juurviljad ja valk ning 0 süskareid. Kuna minu ainevahetus on "natukene" metsas omadega ja osad organismi funktsioonid samuti ei toimi, siis uuel nädalal plaanin vereanalüüsid teha, ning eelkõige kontrollida hormonaalset olukorda, kilpnääre hormooni taset eks näis mis tulemused on, loodan , et siiski on kõik korras ja keha taastub varsti Muidu ise tunnen ennast hästi, jõudu ja energiat on kõvasti ning naeratuski on näol tagasi. Tegelikult soovitan soojalt kõikidele bikini tüdrukutele ja ka teistele võistlevatele ja sportalstele vähemalt 2x aastas verd kontrollida, et olla kindel , et organism toimib hästi, tervis korras ja et ennetada võimalike probleeme. Soovin Kõigile Rohkelt Motivatsiooni, Eneseusku, Posittivsust ja Armastust!
  5. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    kuna nüüd tekis pisut rohkem aega, sest puhkan jõusaalist vähemalt 2 nädalat, siis saan ka siin rohkem postitada ja teiega midagi põnevat jagada. Kanast on mul mõneks ajaks isu väga täis ja ilge isu on just veiseliha järgi, siis valmistan seda endale erivariatsioonides. mulle meeldivad KIIRESTI JA LIHTSALT valmivad toidud, siit mõned näited, sellest, et tervislik toit ei pea olema ülemõistuse keeruline värk nädalavahetusel said tehtud TERVISLIKUD VEISELIHAPALLID retsept väga lihtne: sibul, riivitud porgand, alla 8% rasvasisaldusega veisehakkliha ja kiudaine. segasin kõik ühtlaseks ning vormisin lapikud käkid, pistsin 180 c ahju 20 minutiks. veel üks väga nämma ja tervislik näks PEEDI CHIPSID toor peet tuleks ära koorida ning lõigata viiludeks, viilud ahjuplaadile ning ahju ca 180c juures, 10-15 min nendega on oht- et võib kõik korraga ära süüa , sp ma igaks juhuks väga palju ei teinud. head isu
  6. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Selleks korraks on minu võistlushooaeg läbi. Ütlen ausalt, et tegemist polnud kõige edukama hooajaga, sain oma õpetunnid kätte ja üritan edaspidi tehtud vigu vältida. Hetkel minu kõige tähtsam eesmärk on dieedist rahulikult välja tulla. See, et võistlused on läbi, ei tähenda minu jaoks kahjuks veel seda, et ka dieet läbi sai ja saab valimatult ükskõik mida suhu pista, nagu paljud minu tuttavad arvavad Peale võsitlusi lubasin endale kaks leiva viilu juustuga ( ilma võita) ja jõin külma kuiva Prosecot peale- see oli minu jaoks ülim nauding ma isegi ei tahtnud midagi magusat, lihtsalt leib ja juust, niii hea. Hakkan vaikselt süskarite kogust tõstma valkude arvelt. Hetkel plaan on selline, et valku tarbin 2g kehakaalu kohta, rasva 1 g kehakaalu kohta ja süskarite kogust hakkan vaikselt tõstma, hetkel alustan ca 1g-st süsivesikutest kehakaalu kohta , hoian seda nädal aega, jälgin , mis kaal teeb ja vaikselt hakan just aeglaste süsivesikute arvelt kaloraazi tõstma. Esialgu mul süskareid 50 g päevas, valku ca 100 g ja rasva ca 50 g. Lisan menüüse ka erinevaid kaunvilju ( oad, rohelised oad, läätsed, kikerherned jms) ning tooreid juurikaid peeti, porgandit, kaalikat. Kaloraazi ja macrode arvutamiseks kasutan MyFitnessPall Appi- olen sellest täiesti sõltuvuses , sealt leiab absolutselt kõik toiduained. siit näiteks minu tänane menüü: Hommikusöök: 150 gr rasvatu kodujuustu +10 gr kletchatka ( kiudaine)+5 gr jahvatatud linaseemneid, kaneeli, steeviat ja mandlipiima. Kletchatka (kiudaine) avastasin enda jaoks ales hiljuti, kes ei tea millega tegemist lisan pildid Vahepala: 20 gr mandleid Lõunasöök: Jääsalat, kurk,ruccola, toores riivitud peet, porgand 80 gr tuunikala, 80 gr keedetud tatart, 5 gr linaseemne õli. Vahepala :150 gr rasvatu kodujuustu +10 gr kletchatka ( kiudaine)+5 gr chiaseemneid, kaneeli, steeviat ja mandlipiima+20 gr mandleid Õhtusöök: Jääsalat, ruccola, toores riivitud peet + porgand, 100 gr tuunikala, 100 valgeid ube, 5 gr oliivõli, sojakaste Töö jätkub I`m will be back! .Kõik on võimalik! Kui sa midagi soovid, siis mine ja võtta see- ära jää ootama! Elu ei saa naeratada, kui me ise pole naerma hakanud. Soovin kõigile rohkelt positiivsust ja rõõmsameelsust, ärge raisake oma aege teiste inimeste vihkamseks ja taga rääkimiseks. Meid ümbritsev maailm on nagu peegel, mis peegeldab meile tagasi seda, mida oma peas mõtleme ja südames tunneme
  7. Juba homme stardime fitnessi maailmameistrivõistlustele! :)SOOVIN EDU KÕIGILE EESTI KOONDISE LIIKMETELE!Minu kategoorias on 35 naist 20-st riigist! Saab olema põnev!2015 IFBB WORLD FITNESS CHAMPIONSHIPS, BUDAPEST, HUNGARY! http://www.eastlabs.ru/ifbb-chempionaty-mira/1209/world-fitness-championships-bolee-500-uchastnikov

  8. tere, kust oleks võimalik saada rohkem infot UNGARI MM-i osas? Mis päeval BIKINID laval? Mitu osalejat ketgoorias? Osalejate nimekirjad?
  9. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    NEVA PRO SHOW - registreerimas käidud! tundub , et oleme Enega ainukesed välismaa võistlejad, ülejäänud on vist kõik kohalikud Hetke seisuga isegi ei tea, mitu võistlejat kategoorias on homne päev tuleb põnev! ja eestlasi kindlasti venemaal "armastatakse" minul on vähemalt venepärane perekonnanimi
  10. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Mul on nii hea meel , et OLIMP Live and Fight riided on nüüd ka Fitshopis müügil ning laienenud on ka naiste riiete valik. vaid 6.-15. novembril on Fitshop Spartas ja Telliskivis kõik Olimpi Live&Fight riided tutvumishinnaga -25%!
  11. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Viimane võistlus ehk Eesti Mesitrivõistlused läksid minu enda arvates hästi , jäin rahule oma tulemusega ehk 4nda kohaga Bikiini Absoluut kategorias, alati saab paremini aga arvstades seda, et ma polnud oma tipp võsitlusvormis, siis läks isegi hästi. Minu jaoks oli juba võit iga koht mis oli viimasest üelspoole Hetkel oleme aga juba Sankt- Peterburgis ja valmistume homseks Neva Pro Show http://www.nevaproshow.com/ võistluseks, Mina ja Ene võistleme amatöörides ning Egle teeb ome selle hooaja esimese avavõistluse Pro kategoorias. Varsti suundume registreerimisele, ning õhtul on BIKINI PRO presskonferents Võistlused on homme: 7 ноября 2015 С 11:00 в порядке записи нанесения гримма. С 11:30 до 12:30 выступление POLE DANCE С 12:30 до 13:00 перерыв С 13:00 до 13:30 Men’s physique любители (полу финал) С 13:30 до 14:00 Фитнес-Бикини любители (полу финал) С 14:00 до 15:00 Бодибилдинг (полу финал) С 15:00 до 16:00 перерыв В 16:00 -16:10 открытие турнира С 16:10 до 16:40 Men’s physique PRO (первый раунд) С 16:40 до 17:10 BIKINI PRO (первый раунд) 17:10 -17:40 Men’s physique любители (финал) 17:40 -18:10 Фитнес-Бикини любители (финал) 18:10-18:40 Бодибилдинг (финал) С 18:40 до 19:00 перерыв С 19:00 до 19:30 Men’s physique PRO (финал) С 19:30 до 20:30 BIKINI PRO (финал) С 20:30 до 21:00 Награждение 22:30 Банкет EDU MEILE!
  12. Kes tahtis teada, kuidas jalad ja tuharad trimmi saada?

  13. Soovitan OLIMP vitamiinide ja miniraalide kompleksi väga! Minul näonahk läks väga puhtaks ja ilusaks, varem lõi ikka punne täis, eriti suviti, nüüd pole nendest jälgigi! ;)как говорится-результат на лицо! ;)#olimpsportnutrition #olimpteam

  14. Suurt kõlapinda tekitas bikiinifitnessi kategooria. Kohal olid Eesti absoluutsed tipud ning kohad jaotusid järgmiselt:1. Reet Reimets2. Kristina Nuut3. Agne Kiviselg4. Regina Krukovskaja5. Jekaterina Remets6. Karina Polovnikova7. Jaanika Jelagina8. Jane Tammearu

  15. Samuti suur kõlapinda tekitas bikiinifitnessi kategooria. Kohal olid Eesti absoluutsed tipud ning kohad jaotusid järgmiselt:1. Reet Reimets2. Kristina Nuut3. Agne Kiviselg4. Regina Krukovskaja5. Jekaterina Remets6. Karina Polovnikova7. Jaanika Jelagina8. Jane Tammearu

  16. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    mõtlesin, et proovin ka õnne, siis palju ägedam võistlus jälgida Bikiini absoluutkategooria 1. Reet Reimets TÜ ASK treener Silvar Rückenberg 2. Jaanika Jelagina My Fitness treener Egle Eller - Nabi 3. Jekaterina Remets Sparta Sport treener Marek Morozo Naised bodyfitness 1. Gea Taalvelt Spa&Sport treener Jaana Junson 2. Tatyana Pudovkina treenerid Sergei Popov ja Elena Kirshina 3. Anastasija Poznjak SK Reval - Sport treener Natalia Nazarenko - Kiivikas Juuniorid mehed kulturism -75kg 1. Holger Saare TÜ ASK treener Silvar Rückenberg 2. Tanel Tamme Sparta Spordiselts treener ise ja poseerimine Taavi Koovit 3. Sven Parveots FitLife spordiklubi treener Imre Vähi Mehed rannafitness -178cm 1. Kert Kaljula Sparta Spordiselts treener Peep Reinart ja Eleri Õisma 2. Egert Oiov Arctic Sport Club treener Indrek Otsus 3. Marko Sildoja Audentes Fitness ise enda treener Mehed rannafitness +178cm 1. Mardo Loorberg Spordiklubi Reval Sport treener Siim Kelner 2. Kuido Jõgisalu Spa&Sport treener Ott Kiivikasr 3. Kaspar Tõnisson Sparta Spordiselts ise enda treener Mehed klassikaline kulturism 1.Imre Vähi FitLife Spordiklubi ise enda treener 2. Oleg Anissimov Spordiklubi Reval - Sport treenerid Ott ja Natalia Kiivikas 3. Taavi Merisalu TÜ ASK treener Silvar Rückenberg
  17. Bikiini Vormi koos meiega!

  18. Kallid Sõbrad!Tulge Mulle kaasa elama, juba Sel laupäeval Salme Kultuurikeskuses!

  19. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    kas on teada ka esalgne ajakava? Millal bikiinid lavale lähevad, kas kõige lõppus?
  20. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    kas Bikiinid peavad 31.10 hommikul samuti registreerimisele tulema?
  21. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Selle hooaja avavõistlus Nicole Wilkins Championships on tehtud! Finaali kahjuks edasi ei pääsenud ja vorm saab nüüd vaid ainult paremaks minna! Minu muljetest nii palju, et väga tugev võistlus ja tüdrukute tase kindlasti tugev, kuna ma ise ei olnud kõige paremas vormis - siis ka tulemuse üle ei virise. siit üks pildike, lihtsalt võrdluseks....., kõige parempoolne neiu on Sabina Plevakova, kes saavutas minu kategoorias III koha Olen rahul, et ära käisin, vahva reis oli ja seda oligi tegelikult motivatsiooniks vaja! Bikinifitness ongi selline ala, et sa pead endale teadvustama, mille jaoks sa seda teed! Kui ainult medali või tiitli pärast- siis kindlasti võib olla kaotus väga frustreeriv, mina teen seda eelkõige enda jaoks, ilusa keha nimel ja kui selle eest saab ka tunnustust medali või karika näol- siis olen toppelt võidus ja see tunne on mega. Aga kui karikat ei saa- siis minu võit ongi- ilus sportlik trimmis keha ja olen selle üle õnnelik!
  22. Philips DiamondClean- kui soovid tõeliselt valgeid ja terveid hambaid!

  23. UUS iPhone6s! JUBA TÄNA! TULE iPhone6s ÖÖMÜÜGILE Rocca EURONICSISSE!

  24. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    hmmm...mõtlemis ainet mulle... vb kohupiim ei teeks midagi halba tõesti, sool hetkel veel sees ja vett joon samuti piisavalt. Aga kuna olen paar nädalat ilma kohupiimata saanud hakkama, siis ei pane seda vahetult enne võsitlusi igaks juhuks sisse ka. Bikiinis peab olema talje ja kõhuosa hästi peenike, kreatiin näiteks teeb mind väga vesiseks, enne võsitlusi see kindlasti väljas mul. Kuna eesmärgiks oli nädalaga kilo maha saada, siis tahtsin kindla peale minna ning jätsin kohupiima välja. Õnneks selle tulemusena on ka kaal kenasti langenud, mis minu jaoks muidugi ulme, 1 kg nadalaga on ikka väga raske, aga hakkama sain, nüüd laupäevaks üritan veel vähemalt 700 -1000 gr maha saada, kindlasti osa läheb ka vee arvelt maha, sest tänasest sool väljas mul juba.
×