Jump to content

Tatjana Kurilova

Kasutajad
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Tatjana Kurilova last won the day on March 17 2015

Tatjana Kurilova had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutraalne

About Tatjana Kurilova

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 05/31/1990

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Tere:) Lisan mõned pildid möödunud aasta MMist. Sügise hooaeg oli päris tihe, kevadel otsustasin puhkust võtta, kuna tervisega on tekkinud kahjuks probleemid. Hetkel hakkasin vaikselt trennidega tagasi, võtsin juurde umbes 2-3 kg rasvu:) Plaanis on uuesti lavale minna sügisel, kui kõik on korras. Panen ka paar pilti juurde oma off-seasoni vormist:)
 2. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  6.-15. novembril on Fitshop Spartas ja Telliskivis kõik Olimpi Live&Fight riided tutvumishinnaga -25%! VITA-MIN PLUS® FOR WOMEN Igapäevane vitaalsus - vitamiinipreparaat naistele!
 3. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  В Эти выходные я побывала на 27 открытом чемпионате России, впечатлений масса. Я реалист и вполне реально себя оцениваю, знаю все недостатки и т.д, но это не значит, что надо сидеть и ждать годами пока не превратишься в идеал и только тогда принимать везде участие. Когда я увидела девочек на регистрации в четверг, то желание идти на соревнования совсем пропало, т.к я почувствовала себя явным outsider-омJ Но зато у меня собралась большая группа поддержки, я не могла их подвести) Перед соревнованиями я спокойно ела и пила, не ограничивая себя ни в соли, ни в воде, ни в чем. Наверное поэтому на сцене мне было очень комфортноJ Участниц в России по 40 – 50 человек в категории, из них отбирается 15-17 финалисток, которые уже делают дефиле и все выходят на награждение. Мне удалось пройти в этот так называемый «финал», чему я очень рада, если честно, я не ожидала. Сцена там очень большая, участницы красивые, подготовленные, такое ощущение, что из спортзала не вылезают)) Надеюсь когда-нибудь еще раз туда приехать в своей лучшей форме! Огромное спасибо моей группе поддержке! Было очень здорово, одни из лучших соревнований на моей памяти!
 4. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Riga Pearl 2015 What i like the most about Latvian Championships is that every athlete is able to show himself on the stage (i mean T-walk) no matter how many competitors there are. There is only one round as well, so you don`t need to wait for the semifinal or final about hours, considering the fact that you want to have some water or food, but you can`t, because u can mess up your competition`s shape. All the athletes are awarded by the beautiful trophy as well, which would remind you about this day for the whole life. I think it is great, because they all are worth it. I would like to thank very much the organizers for the motivation! This time I competed in the category -163, I took 5th place, and I am satisfied with that! My diet and trainings were not absolutely hard this season, I am just enjoying that, that’s why I am not tired, exhausted or whatever. The things I need to change are: back posing, abs, waist, correct some gluteal muscles and to be more fit of course. First 4 points need some time to be fixed and the last point is up to my own desire, because I am against the health problems, that`s why I have never been in a TOP shape. I would like to thank a lot DSV Transport Estonia, my coaches Marek Kalmus ja Natalia Kiivikas and Dmitri Zimin!
 5. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Viimasel ajal tehtud uued pildid;)
 6. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Backstage:)
 7. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Tere! Eelmine nädal toimus võistlus Soomes, väga hea tasega, mis läks mul halvasti, aga samas on never too much uue kogemuse jaoks. Kahjuks jäin turniiril haigeks, pidin esinema kõrge palavikuga. Aga vahepeal juhtub kõikidel:) Vorm ei olnud mul hea, lihas tühi, nagu treener ütles mulle pärast, et pidin laadima eelmisel õhtul, mida ma ei teinud, kuna kardsin vormi rikkuda. Järgmine võistlus toimub mul 25.10 Riias, juba sel pühapäeval. Selle nädala jooksul peab kuidagi alla võtta, loodan et mul õnnestub:) Tänan oma toetajaid Marek Kalmus ja DSV Transport Estonia selle reisi sponseerimise eest:) Eile oli poseerimine koos Natalia Kiivikas, mida tuleb harjutada kogu aeg. See nädalavahetus olin ringitüdruk King of Kingsi turniiril Saku Suurhallis, mis toimus Eestis esmakordselt. Kogu üritus ning atmosfäär olid võrratud! Kindlasti soovitan külastada neile, kes kunagi polnud midagi sellist näinud:) Ilusat nädalat ja edu võistlustel!
 8. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Tere! Veel üks võisltluste nädalavahetud läbi, seekord oli Savickas Classic Vilniuses kus ul oli 3. koht ja teine Marjanpolis, kus ma olin 4-jas:) Minu jaoks päris edukas, sest dieet mul seekord pole range minu arust üldse. Võistlused olid ägedad, hästi korraldatud ning reisikaaslased olid väga toredad. Pühapäeva õhtul tähistasime seda restoranis, kus seekord ma sõin pasta juustuga ning väikest deserti. Seekord võistluskaal oli mul 46 kg. Järgmine võistlus juba sel nädalavahetusel Nicole Wilkins championships. Seal läheb veel raskeks, kuna tase on päris kõva. Bikiinid mul jäid suureks, olin natuke šokis sel nädalavahetusel, hoidsin lava peal kogu aeg seda käega kinni, isegi liim eriti ei aidanud. Neljapäeval oli pildistamine Maksim Toomega, eks varsti saab uusi pilte näha ka. Soovin ilusat nädalat kõigile, ning tahaks mainida, et tervis on kõige tähtsam. Ärge üle piinage ennast! See ei ole seda väärt. Eriti tänan DSV Transport Estonia selle reisi sponseerimise eest!
 9. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Esimene võistlus läbi, ja ees on veel mitu:) See nädalavahetus siis Leedus kaks võistlust. Olen 2-se kohaga väga rahul, EMV oli hästi korraldatud ja läkski kiiresti läbi:) enesetunne on hea, cheat meal day oli pühapäeva õhtul, kus sõin oma lemmiku Chocolate Fondanti. Esmaspäeval tähistasin sõbrannadega hooaja algust. Täna Marekuga trenni:) Panen ülesse ka mõned pildid võistlustest ja toidust. Palju õnne ja edu võistlejatele:) Suur tänu treeneritele ja mu kaaslasele!!!
 10. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Tervitus kõigile, Mul on hea meel teatada, et minu võistlusplaan on lõpuks paigas. Seega: 27.09 EMV 03.10 Savickas Classic 04.10 Burnejka Classic 10.10 Nicole Wilkins Championships 25.10 Riia Pearl 30.10 Venemaa Lahtised Meistrivõistlused Sel laupäeval aitasin Fitshopis Reebok Fitness Festivalil ning autasustasin uut Aeroobika kuningannat. Kevadel minu võistluskaal oli 52,5-53. Hetkel on 48,5 kg. Varsti on valmis ka minu uus bikini, mida teeb Anna PuhhJ Trenn mul hetkel 2 korda nädalas kergete raskustega. Pühapäeviti ka poseerimine Nataliaga. Kardio trenn on tantsimineJ Ilusat nädalat ja edu võistlustel!
 11. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Tere kõikidele, 3 nädala pärast algab uus võistlushooaeg, seega palju edu ja jaksu sportlastele! Hetkel teen 2 jõutrenni nädalas Marek Kalmusega + kardio. Minu eelmise hooaja võistluskaal oli 53 kg, täna hommikul oli 51,5, aga see on ka sellest, et liha on mul nüüd vähem kaJ Süsivesinukudest luban endale 2-3 viila leiba päevas, või paar kartulit, võt natuke pastat/tatrat/putru. Muidugi ka puuvilju. Seega tunnen ennast hästi, sest tervis on palju olulisem. Minu võistluskalender Sügis 2015: 27.09 Eesti MM Tondiraba jäähallis 03.10 Savickas Classic Vilniuses 25.10 Riga Pearl 2015 24-26.10 Pepa Opava (hetkel küsimärgi all) 13-16.11 on MM 2015 Budapeštis, aga see on veel küsimärgi all samuti. Pühapäeviti toimuvad poseerimistunnid Nataliaga, tegime koos ka rühmatrenni. (Pildid muidu tehtud ca 3 nädalat tagasi). Augusti viimasel päeval käisin Fitshopis, kus sain uusi naiste vitamiine. Olimp on spetsiaalselt naistele mõeldes välja töötanud naiste vitamiinid, milles on rõhutud just nendele ainetele, mida naised enim vajavad! Loodan, et varsti juuksed hakkavad kasvama kiireminiJ http://fitshop.fitness.ee/vitamiinid-ja-mineraalained/0/readmore/1252/VITA-MIN-PLUS%C2%AE-for-Women/ Reedel, 04.09.15 toimus Fitshopi degustatsioon Lasnamäe MyFitnessis. Degusteeritavateks toodeteks on High Protein Bar proteiinibatoonid erinevate maitsega (mu lemmikud on kookos ja šokolaadi-mündi maitsega), Milkshaked ja Protein Smoothie Mix (vaarika-mustika).
 12. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Spasibo bolwoe!!! tq toze bolwaja molodec!!))
 13. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Tere kqikidele! Minu puhkus jatkub veel 2 nadalat, ja siis Eestisse tagasi>) Trenni sai tehtud siin vahem, kui olin enne planeerinud, kuna oli liiga palav (yle 40 kraadi), ja tunne ei olnud v hea. Mqned arvavad, et soojal maal on vaga lihtne ja mqnus elada, mina sellega kyll nqus pole:) Treener soovitas hommikul jooksmas kaia.. Proovisin paar korda, tulin que kell 6 hommikul tossudega jne, temperatuur oli juba +34 kraadi, vaga suur niiskus ja mitte mingit tuld. Kahjuks, ma ei saanud sellega v hasti hakkama. Mitte rohkem, kui 2 km sai joostud:D Qnneks rattaga aga sai sqitnud natuke.. Kusjuures see oli vaga raske trip:) Yhesqnaga Tallinnas on palju lihtsam teha kardiot:D (Jousaalis viimane kord kqik 4 kardio trenazhoori olid mikski katki) Muidu iga paev saab palju ujuda ja rannas olla, isu eriti siin ei ole, mis on ka hea:) Soovin koikidele mqnusat suve jatkust, naeme varsti!
 14. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Tere koikidele musta mere aarest! (kahjuks siin pole mul eesti keelset klaviatuuri) Pole ammu endast midagi teada andnud, aga mul laheb koik hasti. Lopuks ulikool labi ja magistrikraad on kaes, niiet voib rohkem spordis olla. Mqtteid peas on paris palju, muidugi mqtlen sugise hooajast, kus vqiselda ja kas vqistelda uldse. Hetkel plaanin osa vqtta mqnedel Gran Prixidel sel sugisel, aga vaatan, mida treener utleb kui tagasi tulen. Tagasi Talllinnase jouan alles 15 august. Viimasel vqistlustel Hispaanias minu kaal oli umbes 51 kg. Praegu on 53 -54,2. Praegu tegelen sellega, et proovin natuke kaotada lihamassi mqnedel kohtadel, selleks teen rohkem kardiot, ja soon natuke vahem valku. Eile kaisin siin jousaalis, nyyd koik valutab ja tana ei saa liikudaJ Iga paev kain ujumas. Tallinnas hakkasin vqtma ja plaanin edasi ka vqtta pole dance tunde enda jaoks. Minu arvates, see hoiab keha heas toonuses. Hetkel aitab mind Olimp Whey Protein Complex mqnusa kookos maitsega http://fitshop.fitness.ee/proteiinid-valgud/1/readmore/394/Whey-Protein-Complex--/ ning CLA & GREEN TEA PLUS L-CARNITINE http://fitshop.fitness.ee/figuuritooted_rasvapoletajad/1/readmore/1039/CLA-&-GREEN-TEA-plus-L-CARNITINE/ Lisan ka mqned pildid endast (praegusest olukorrast ja soogist ning Hispaaniast EM-ist 2015)
 15. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Veel üks võistlus sai tehtud, ja hetkel rahvusvahelistel võistlustel on mul see parim tulemus – 5 koht. Väga ilus ja tugev konkurents oli ka mis mulle alati meeldib. Esimest korda juhtus nii, et ma oleksin hilinenud lavale. Siiski sain 10 minutiga hakkama – grimm, soeng, jne.. Aitäh, tüdrukud!!! Cheating meal mul seekord oli Hot Dog Statoilist ja muidugi šokolaadi. Nüüd 10 pàeva enne EM I JÀID menüüst peaaegu kôik süsivesikud vàlja.Teatud ajani. Ma pean vastu;)
×