Jump to content

onemillion

Kasutajad
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About onemillion

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 06/09/1985

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Vajaksin abi kaalu langetamisel.

  Kõndida jah suudan mingi aeg ntx poodi....aga tagasi ei tea kas jõuan sest mingi hetk lüüakse nagu oda ülevalt alla läbi keha jalgadesse välja. Tegemist siis seljadiskidega......operatsioonide käigus lõigati mõned olulised närvid läbi...ntx säärenärvid.Täiesti tuim vasaku jala säär ning varvastest kanda üles ei lükka. Kummid võivad isegi mõte olla. Hetkel näitab kaal 129kg
 2. Vajaksin abi kaalu langetamisel.

  Tänud......elfriide....ja täpsustan siis üle,et ülakehale kõhulihased,kätekõvedused ja erinevad võimlemis-venitus harjutused.Velo peal takistusi ei ole liigutamisel.....lihtsalt ei tea milline oleks kõige efektiisem treening ja palju ma üldse kulutan kaloreid reaalselt.
 3. Vajaksin abi kaalu langetamisel.

  Olen 29a noormees ning 134kg ......liikumispuudega(mitmed operatsioonid)...ja suudan kõndida u. 200m järgnevad valud.Vererõhk üle normi.Trenni suudan teha ülakehale ning velotrenazööril(kodus olemas). Täpselt ei saa aru millise pulsisageduse ja metoodikaga velol treenida.Hetkel üle 30min korraga,keskmise jõuastmega ei jaksa.(pulss120-144). kilomeetreid (12km-14km) ning näitab,et kulutan kc keskmiselt 250-. treeningu kohta.inimese andmeid aparaadile salvestada ei saa nii,et usun ,et minu kehakaalu juures peaks kulu suurem olema äkki? Toitumine: Ei sooviks radikaalset lähenemist a.la 500calori dieet vaid mõistlikku lähenemist.......hetkel tarbin teist nädalat 1200-1300 kanti päevas.Ei tea ka mida süüa.....olen jäänud püsima puuviljadele(v.a banaan)...tatar,kala,kana,sink,salat,juurviljad....joogiks keefir ja vesi.Igasugused nõuanded oleksid teretulnud.
×