Jump to content

kontrabass

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kontrabass

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 11.01.1988

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Rain P seiklused trenniradadel

    Kõik oleneb samas kui vana see laps on. Väiksed lapsed on enamasti suht püsimatud ja pidevalt jooksevad ringi. Olen olnud korduvalt saalis kui kellegil on laps kaasas ja no tõesti, minumeelest laste koht ei ole jõusaalis. Küll nad jooksevad ringi ja karjuvad ja põrnitsevad sind kogu aeg. Võibolla on asi minus, aga mulle näiteks ei meeldi kui mul keegi keset harjutust otsa vaatab pingsalt ja siis harjutuste vahel järgi käib:) Korra oli isegi nii, et kuna lapse ema oli kõrval mingis aeroobikas, siis laps jooksis üksi saalis ringi ja loopis oma palli. Nii mõnigi mees sai harjutuse keskel palliga pihta. Seega minu arvamus on, et väiksed lapsed võiks pigem õues värske õhu käes oma trennid ära teha. Nüüd võisid küll paljudel lapsevanematel turjal karvad püsti tõusta, et tema laps ei ole selline ja tema laps on rahulik, aga see muutuks ju ka totraks kui enne jõusaali minekuks peaks klienditeenindaja mingi testi läbi tegema, et kui palju see laps ringi jookseb ja karjub jne Lisaks veel see, et nii mõnigi mees külastab arvatavasti jõusaali sellepärast, et nautida niiöelda hetke endale ja kui seal sarnaselt koduga peab jälgima pidevalt teiste laste järgi siis võtab see ka nendelt meestel selle ainukese "puhkekoha". Ärge nüüd minust valesti aru saage, mul pole midagi lastega treenimise vastu, aga jõusaalis nad on segavad faktorid ja suure tõenäosusega on neil seal ka igav. Pigem käia nendega harrastamas mingit õuesporti, kus nad piiramatult rahmeldada saaksid. Ise mäletan ka siiani väga hästi kuidas mulle juba väga väiksena mingid suusad alla pandi ja radadele saadeti. Kindlaks määratud ajad lastega külastamiseks on küll väga hea variant, aga seal läheks väga raskeks selle aja leidmisega. Pakkusid välja küll laupäeva ja pühapäeva hommikud kuid ma eeldan, et enamus inimesi sarnaselt minuga eelistavad nädalavahetusel trenni hommikul ära teha, et ülejäänud päeval muudes asjades produktiivne olla. Aegadeks sobiks kõige paremini muidugi nädala sees tööpäeva keskel, aga siis tekib jällegi probleem vanematega, et nemad peavad ju ka tööl käima. NB! Mainiks ära, et endal veel lapsi pole ja võibolla see praegune arvamus ka muutub kui ise isaks saan, aga hetkel on minu arvamus, et jõusaalides peaks olema mingi vanuse alampiir või siis tõesti teha mingid lastega külastamise ajad.
  2. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Ise olen omand nii Polarit, Suuntot kui ka ühte Sigmat. Esimene oli mingi odavama otsa polar, siis otsisin asjalikumat ja proovisin ka Suuntot( T6 või miskit sarnast oli) ja Sigmat aga ei istund kuidagi need. Suuntol polnud iseenesest miskit viga, aga arvutis olev tarkvara oli kuidagi lollisti üles ehitatud ja üldse ei istund. Sigma vahetasin peale paari päeva välja kuna ikka täielikke aiateibaid näitas(võisin saada mingi vigase) ja suhteliselt inetu oli ka. Peale neid läksin uuesti Polari peale tagasi ja kasutasin s610i mingi 5 aastat ilma probleemideta. Nüüdseks olen võtnud endale rcx5 gps anduriga ja no ühtegi halba sõna pole. On ta küll kallim kui sigma, aga minu arvates täiesti oma hinda väärt.
×