Jump to content

kiid rock

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kiid rock

  • Tase
    Algaja
  1. soov huvi mõttes teada saada veits foorumlaste nimetatud näitajaid, mis need otil on võiks teadjamad kah kirjutada mina: 187cm, 92kg, 27a
  2. mida süüa peale trenni?

    mitvevilja helbeid 200g, piima, jogurtit, kaks muna sisse ja banaan- see kõik umbes 1h-1,5h peale trenni. vahetult pale trenni: valgu sheik (hetkel prolab pure whey), kretiini 5g koos dxtroosiga ja üks banaan.
  3. sinu rasvaprotsent?

    sügisel, s.t. 5-kuud tagsi tegin keha rasvaprotsendi mõõtmise, selle aparaadiga mida hoitakse ettesirurtatud käte vahel- tulemus 10,4%, nüüd viis kuud hiljem sama seadmega tulemus- 16%. kehakaalu tõus 85kilolt > 92kilole, olen 27 aastane viis kuud on möödunud kolm kordsa nädalas trenni tehes ja söömist jälgides, kreatiini pole kasutanud. kas on mingi piir milleni massi kasvatamise perioodil minna ja siiis teha n.ö. dieedi periood? millised on foorumlaste näitajad selles osas?
  4. millest selline üldlevinud arvamus ? http://forum.bodybuilding.com/showthread.p...ine+Ethyl+Ester mina ise ei ole peamiselt selle ja ka muscletech´i hindade pärast nende tooteid tarbinud
  5. Casein 1

    kuidas seda noxi tarbitakse, kuuridena või pidevalt aga kui võtmise lõpetad kas siis võib-olla märgata veits taandarengut?
  6. Multi Mass 6000

    kas netist ei leia midagi? kelle toodang? kui teaks millest koosneb oskaks ehk kommenteerida.
  7. Alaselg

    jõutõste on kõige parem alaselja tugevdaja, unustage see kaldpink, kus tuleb ülakeha alla-ülesse vibutada- see treenib väga kitsast osa seljalihastest. kaasake oma treeningprogrammi jõutõste või kükk ja jälgige ennast kasvamas. deadliifts and squads are the true test of will
  8. Kas nimetatuid süües võib paksuks (rasva) minna? need minu arvates parimad hardgaineri sõbrad. mulle istub väga tatar lõunaks ja õhtuks, herkulaid aga kaks tassitäit hommikul muna ja jogurtiga blenderis segaltult. pruun riis tundub väga kuiv ja puine.
  9. jõutõste

    kas järgnev peab paika?, vastake targemad- kogenumad. For many trainees, especially the long limbed type that Hardgainers tend to be, the deadlift may be the single most productive movement that can be done. Even surpassing the mighty squat that has become famous for making strongmen out of people that previously could not make significant gains. kui laialt on selline stiil kasutusel?, kas see viib vigastusteni? Twenty rep squats (deadlifts) have a long tradition dating back to the 40’s as being the number one thing you can do to make your whole body break-out with new growth. They have been traditionally done by taking a weight that you BARELY make the tenth rep with and then, instead of racking the bar, rest-pause (rest and breath) for JUST long enough to get a couple more reps, then a couple more, and again and again until the full twenty have been completed. To say this is brutal is a huge understatement. Unless you have actually tried it with your true 10 rep max weight that you get 20 reps with, you really have no idea what hard training can be like. Mina teen nii ja mulle väääga meeldib see.
  10. H.I.T programm

    pikk jutt aga seekord mitte üldse si**t jutt http://www.ironbodybuilding.com/forums/ind...hp?showtopic=33
  11. H.I.T programm

    Kuidas ajaga hakkama saad? minul kipub koos soojendusega 1:30 kanti aga see ilmselt selle pärast, et soojendusele kulub see 30min Kas treenid tervet keha ühel päeval? Ei, 1-nädal:esm. rind 3-harjutust; triitseps 2-h; kõht; kolmap. selg (paksus) 2-harj, biitseps 1-harj. JÕUTÕSTE; reede. selg (laius) 2-harj; õlad 2-harj.; JÕUTÕSTE 2-nädal sama aga erinevad harjutused nüüd võib küsida miks ma jalgu ei treeni, sest: olen mitmeid aastaid rattast sõitnud ja eristus on päris hea jalgadel, olen päev otsa niigi jalgadel (hoian midagi ka vanaduseks); Mida sa trenni ajal jood, et kokku ei kuku..? hirmus läbi võtab HIT küll, sul on õigus isegi ülejärgmisel päeval on tunda, joon extrani elektrolyte (vist)
  12. Toitumiste kohta küsimused?

    Aga sellise toitumisega olen ikka 70 kg pealt visanud 79kilo peale!!! Isu on hea. selle isuga ongi vist nii, et süües ikka kasvab. peamine põhjus selleks on kindlasti inimorganismi imeline võime kohaneda kõigega. minul samuti oli paar kuud tagasi raskusi piisavalt söömisega, nüüd aga hakkab tunduma, et peaks lisama. ise kahe kuuga 85(rasva %12,5)>89(peaks uuesti mõõtma) kilo peale kogunud plaan on koguda (loomulikult raske trenni (HIT) abil) sajani ja siis "rasva" vähendada
  13. H.I.T programm

    kurat, mulle meeldib HIT, jah ausalt meeldib. alustasin sellega u. kuu aega tagasi. kolasin enne seda netis väga palju ringi ja otsisin infot selle kohta- kui aega saan siis püüan siia ka mõned põhimõtted ülesse panna. samas vaadates jõusaalis ringi leiad vaid paar inimest kes treenivad n.ö. õigesti (kasulikult)
  14. Proteiin - ISS Research Complete Whey Power

    mina samuti fitleri klienditeenindusega rahul, soovisin prolabi (proteiini), seda ei olnud pakuti iss, soodsalt. oleks neil vaid kaup pidevalt olemas- hinnad on korras küll , see sheikeri saamine on kah kõva asi, ei anna ju keegi teine seda kaasa
  15. kaup soomest

    soomes, midagi eriti pole, kui just korralik allahindlus pole tehtud, no nii, et proteiin sinna 10eur kanti kg maksaks, tavaliselt neil ikka 20 ja rohkem see hind samas usast saaks küll päris odavalt aga hinna lööb ülesse transport, mis on reeglina nii et näiteks viie või kümne kilo prot, toomise korral (läbi netikulleri) ei ole transpordi hinnal vahet - sellest päästaks näiteks see kui tellida mitmekesi ja jagada transa kulud tellijate vahel
×