Jump to content

LaDolceVita

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

LaDolceVita

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 29.04.1985

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Kaalu langus peale teise lapse saamist

    Nüüd siis tean enam vähem kuhu poole liikuda, ostan omale toidukaalu, siiamaani jah topside ja silma järgi mõõtnud, ning pulsikella kaloritest võtan poole maha. Vaatan veel mis kava koostaja ka vastab. Tänud kõikidele kes vastata viitsisid
  2. Kaalu langus peale teise lapse saamist

    Vot just Polari kell mul ongi, Ft60
  3. Kaalu langus peale teise lapse saamist

    Annika, peale esimest last sain ma ka ülikiiresti vormi ennast, kaal langes iseenesest ja läks ka veel 10 kg lisaks mida mul polnud üldse plaanis alla võtta Ja samamoodi kärutasin ringi kiirkõnniga ja 10km korraga. Nüüd teise lapsega on täiesti vastupidi kõik. Treenin ja jälgin aga mitte midagi ei mõju
  4. Kaalu langus peale teise lapse saamist

    JungaTroll, sellepärast ma siia pöördusingi et selgust saada MIKS ei lange kaal, ma ei söö palju puuvilju, krõpse ammugi mitte, magusat pole ma mitte kunagi armastanud, va lapsepõlves. Minu põhitoit kava järgi on aedviljad, sinna juurde kana, kala, loomaliha, kodujuust. Et saada juurde kasulikke rasvu, söön päevas ka ühe väiksema avokaado hommikul või joon klaasi greibimahka 1 spl oliiviõliga enne hommikusööki. Need toitumiskavad on üldjoones samad kõikidel nagunii. Samu asju sõin ma tegelikult ka enne kava tellimist, lihtsalt koguseid ei jälginud nii täpselt ja toidukordade vahe oli mul pikem, sõin 2-3 korda päevas, kava järgi 4-5 korda päevas. Treenides minu energiakulu on: 10 km kiirkõnniga 1000 kcal, spordiklubis rühmatrennis kuskil 480-550 kcal. (pulsikella järgi). Rühmatrennides on pulss kõrgem kui kõndides. Joosta ma ei saa, hakkab põlvedele. Kaloreid tarbin ca 1500 päevas. Mulle hakkab tunduma, et ainuke viis saada endiseks tagasi ongi mitte midagi süüa
  5. Kaalu langus peale teise lapse saamist

    Lihtsalt ei olnud enam midagi anda, vähe piima.
  6. Tere! Pöördun oma viimases "hädas" siia kuna ei saa lihtsalt aru miks kaal ei lange ning erinevate asjatundjate arvamused on teretulnud. 3 kuud tagasi tellisin omale toitumiskava (koostatud ühe siinse spetsialisti poolt), hetkel ei hakka seda siia kopeerima. Kava jälgides esimesel kuul kaal hoopis tõusis, seejärel võtsin kava koostajaga ühendust ning soovitas koguseid vähendada, mida ma ka tegin, ei mingeid muutusi, seejärel vähendasin koguseid isegi poole vähemaks, (välja arvatud aedviljade kogused, tomat, kurk jms, värskete kogust ma eriti ei arvesta) ja ikka kaal ei lange. Treenin 3-5 korda nädalas: bodypump, erinevad aeroobikad, lisaks teen paar korda nädalas kiirkõndi hommikul peale ärkamist enne hommikusööki kui rasvapõletus peaks kõige efektiivsem olema, kasutan ka pulsikella ning jälgin et pulss oleks rasvapõletustsoonis 125-130 ning kõnnin ca 10 km korraga. Kas asi võib olla selles et keha hoiab peale sünnitust rasva lihtsalt kinni ning ei ole veel taastunud, ma ei imeta enam last juba 9 kuud ja laps ise on 11 kuune. Olen kuulnud enne ka kuidas just peale teise lapse saamist on kaalu langetamine eriti raske. Kas on sünnitusel sellega mingi seos ning kui jah siis kuidas sellest välja tulla, minu soov on taastada raseduseelne kaal milleni on jäänud 13 kg. Vanust, pikkust, täpset menüüd ma ei hakka siia hetkel lisama kuna kava koostaja on ilmselgelt menüüd koostades sellega juba arvestanud. Mind huvitabki just see et treenin korralikult, jälgin kava, aga kaal ikkagi ei lange.
×