Jump to content

Aftermath41

Kasutajad
 • Content count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Aftermath41

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 02/12/1988

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. mass vs aeroobne

  George Farah treener kes trennib maailma absulootseid tippe kulturismis.. Selle 50 minutilise video jooksul saad sa teada rohkem kui ükskõik millise eksperdi käest siit foorumist , Loodan et inglise keel niipalju suus vähemalt et asjale pihta saad ! Kui paljud teist peale trenni kohe ennast süsikaid täis laevad ? Kas aeroobne on ikka hea kohe peale trenni ? Kellel huvi see saab korrektsed vastused siit videost !
 2. Massilisamine

  Massi annab sulle ikka söömine, ilma korraliku sööminguta ei kasvata sa mingit massi. Võta kava mis sulle meeldib , kordused hoia 6-15. Lihas kasvab väga aeglaselt niiet hakka vaikselt peale. Ise treenin ka hetkel keha jaotutana 5ks, mulle sobib .
 3. Massilisajad

 4. Massilisajad

  sry aga seda ma ei usu ennem kui sa mingi video tõestuse paned, ära hakka üldse kommenteerimagi ennem ! PALUN tutvu nede kuttidega ennam kui sa hakkad mingit kuradi steroidi juttu ajama ..... JAH nad on proovinud steroide aga seda karjääri algus aastates, mai viitsi sulle siin seletada igat väikest asja , mine ja hari ennast ennem kui hakkad kedagi maha tegema ! just another H8ter.
 5. Massilisajad

  Kedagi kahjuks ei huvita et sulle pump ei meeldi , see kutt pumpas käsi 8 tundi järjest jah 8 TUNDI järjest !! Vaata ta käsi nüüd ja siis võrdle enda käsi, jah seal see vahe ongi sest sinul on väiksed Chiken arms võrreldes temaga ja siis veel peab kuulama su mula kuidas pump ei tööta Lihtsalt hale on vaadata kuidas sa lükkad Piana väited kõik ümber , mul ei ole lihtsalt sõnu. Umbes sama kui kiivikas läheks Ronny colemoni õpetama, või siis väitma mis ta kõik valesti teeb. Inimesed saavad kordades rohkem infot vaadates videosid ja kuulata mida on tõelised tegijad läbi elanud et saada selline keha nagu neil on. https://www.youtube.com/channel/UC0ASolYU_Yh3yShLFQC0stg https://www.youtube.com/channel/UCBDWo0g9N8pL8c9QhE8Lxxw https://www.youtube.com/channel/UCg_tz2iw7_-gf2xIL-DdM2g https://www.youtube.com/channel/UCJHroOyfde4rZLTL2Zmk1UQ https://www.youtube.com/user/fuertepeople https://www.youtube.com/user/fuertepeople/videos
 6. Massilisajad

  Tunnista üles, et sa ei tea lihtsalt trennist ja toitumisest mitte muhvigi ning üritad vabandusi otsida. Weak! Sõbral nähtavasti joppas ja komistas sobiva kava ja toitumise otsa või lihtsalt oskab sellega rohkem peale hakata kui sina. OMG Sa kehatüüpidest oled midagi kuulnud ? Geenidest? Mis sa tõesti arvasid et kõik kehatüübid kasvatavad lihast sama kiirelt ja palju ? Sry aga sinusugust idiooti annab leida ikka PS ! Mine mulise kuskil mujal, mai viitsi su ajuvabadust lugeda !
 7. Massilisajad

  Vaata vana tegija ,minul toimub areng suurepäraselt , mul ei ole millegi üle viriseda. Ja ma räägin enda kogemustest, kui mul soovitati mõtetustes kogustes valku sisse ajada ENNE ja PÄRAST tenni. Mis oli täiesti mõtetu ! Sina võid juua shake nii palju kui tahad , mind apsoluutselt ei huvita mida sa teed ! Lollid ja rumalad treenerid Minu arvates oled SINA see rumal ja LOLL siin
 8. Massilisajad

  See on küll täielik BS !! Milline lihasmassi juurdekasv on üldse reaalne? Kui kõik kulgeb ideaalselt, võiks “keskmiselt andekas” mees arvestada 1.treeningaastal 5 kg, 2.aastal 3 kg ja sealt edasi 1-2 kg lihasmassi aastase juurdekasvuga. Se minu sõber keda mainisin võiks kuuluda " väga " andeka alla, sest ta suudab lihasmassi kasvatada 10 korda kiiremini kui mina, Tegime koos trenni sama toidukava.
 9. Massilisajad

  Inimesed ei saa ikka aru et kõik kehad on erinevad, üks asi mis mõjub teisele ei pruugi mõjuda sulle, pead tundma oma keha ja leidma selle õige ! hapukoor ja jogurt mul on sõber kes võib 2he hantliga ennast vabalt viia poole aastaga võistlus vormi , samal ajal mina , tehes pool aastat täie tambiga jõusaali, ma ei näe pooltki välja nagu tema. Siin tulevad juba geenid mängu mitte et tema jõi valgu pulbrit ja temal olid paremad tulemused !
 10. Esiteks ei saanud siit enamus mu poindile pihta ja hakkasid niisama kaasa jaurama , täiesti mööda mu mõttest.... Mul ei olnud mingit kavatsust siin mingit vaidlust tekitada. Aga kui siit mingi nn " tegija" ütleb et Rich piana on ns mingi tühikarga , see et ta 30 aastat on bodybuildingut teinud , see ei loe. Mis ma oskan kosta siis. Peaksin ennem äkki kuulama soovitusi archangelilt ? :D GTFO ! + paljud ei mõista tähendust " Brainwashed"
 11. õpi inglise keel ära vaata uuesti videot ja siis tee omale analüüs.
 12. Massilisajad

  Indreku näol tõin näite sest kõik youtuubi treenerid on lollid teie arvates
 13. Massilisajad

  Mina ei ürita midagi tõestad, teie üritate. Arbuusikoore jooja nüüd kirjutab minu jutu oma sõnadega ümber ja nüüd üritad veel mingit vastust saada? :D Saad aru et selles "äris" on 90 protsenti need lollikesed kes ostavad neid pulbreid , need kes asja ikka jagavad need ei tarbi seda. Need kes on sõlminud lepingud vastavate tootjatega , nemad saavad tooteid tasuta ja miks mitte kasutada midagi mida saab tasuta , samal ajal hypides neid tooteid ülesse . Sa ei saa üldse asjale suuremas pildis pihta,
 14. Massilisajad

  Isegi Indrek kellelt ma kava tellisin tuttavale, ISEGI tema väitis ET EI OLE VAJA neid sheike ! Mis sa üritad nüüd mulle selgeks teha et pulber on parem kui tava toit w ? Olen aastaid sheike sisse kallanud , ja tagasi vaadates oli see raha minema loopimine. ja vaata : mina hangin teadmisi ainult proffidelt kellel on vähemalt 20+ aastat kogemust, olgu see siis youtuubis või päris elus.. Mai lahmi kunagi enda teadmistest ja nüüd sina tuled ja hakkad asju ümber lükkama mis on paika pandud juba kaua aega tagasi. Said videost aru et see sinu kallis valgupulber oli tavaline prügi kunagi , mida tonnide viisi visati prügi mäele, ennem kui tuli mingi mike changi taoline vennike kes hakkas teisugustele pähe seda määrima .!
 15. Massilisajad

  Ei ole ta midagi " tavaline " valk, ja kahuks ei saa oopis sina aru poindist . Mul olid sheigid tellitud prog sees. Ära hakka mulle ajama siin nagu mai teaks toitumisest midagi, arvatavasti tean sinust rohkem ! Tavatoidust sa ilusti oma valgu vajadused kätte, sa oled lhtsalt tavaline " ohver " lollikene kes maksab mõtetuid summasid pulbri peale !
×