Jump to content

ggeyeliner

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ggeyeliner

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 05.06.1993

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Peenikesest lihastesse abi

    Tallinnas. Seda kardan ka jah, et iseseisvalt teen veelgi hullemaks. Kindlasti peaks korra vähemalt rääkima minema. Ma tean jah, et halb rüht võib tulevikus olla väga suur kurjajuur. Eks see pikkusest tulnud on. Alati tundnud, et olen ''liiga pikk''(sama pikk juba 12 aastaselt) ja mitteteadlikult olen end ''lühemaks'' üritanud teha. Nüüd on tulemus käes. Kunagi olin modell, siis sain rohkem sirgu oldud aga nüüd nii käest läinud.
  2. Peenikesest lihastesse abi

    Okei, tänud teile!!! Selja pärast olen jah plaaninud füsiose minna. See on ikka tõsiselt kole ja selg on kindlasti asi, mis peaks olema korras. See muudab inimese väljanägemist ikka hullult. Küürakas inimene on kole. Ma küsin treenerilt ka selja, käte ja õlgade kohta. Kuna mul pea väga väike aga õlad laiad, siis mu üks suurimaks hirmuks on see, et õlad lähevad veelgi laiemaks.
  3. Peenikesest lihastesse abi

    Jungatroll, mu elu pole raske ega nuta Facebookis elu üle Aga ma tean küll, mis tibidest sa räägid ja lugedes enda eelmist postitust saan aru, mis sa nii arvad. Tegelikult arvan, et suudaksin isegi rohkem. Ma tean, et su posituse mõte polnud ise kaastunnet või kiitusi saada, aga wow. Tubli oled Aga ma nõustun sinuga. Ma arvan ka, et mul on peas mingi blokk, mida ma endale veel ei suuda tunnistada. Peas on kinni, et teen nii palju + laiskus ja sellepärast leian vabandusi. Näiteks pärast keisrilõiget ei teinud trenni, kuna arm valutas, siis ei teinud, kuna olin nii peenike ja siis ei teinud, kuna polnud aega. Alati leidis põhjus, et kodus istuda. Nüüd leidsin, et saan ainekavasse jõusaali/treeningu lisada ja sellega ainupunkte teenida. Ma arvan, et pean söögiga sama tegema. Lihtsalt suruma need korrad oma päevakavasse. Loengutele vahele, kui kõnnin/liigun bussiga ringi vms. Ma arvan, et mu peamiseks probleemiks on see, et ma ei tunne eriti nälga. Ma ei söö sellepärast, et oleksin näljane vaid sellepärast, et tean, et ma pean. Tihti olen päeva lõpetanud nii, et olen söönud 2l vett ja 2 õuna. (ps ma pole nälgija vms, ma lihtsalt ''unustan'' süüa) ja siis nädalavahetustel söön igal söögikorral 4 portsu vms Ma tean, et see on hullumeelselt halb ja eriti arvestades fakti, et ma ei taha olla mingi kondine pulk Ma pean selle söömise kontrollialla saama. Aga aitäh sulle ''nippide'' eest. Ma uurin veel ringi ja saan selle kontrolli alla. Harjutused päeva peale laiali jagada on hea plaan. Proovin seda tegema hakata. Kindlasti parem, kui õhtul/hommikul korraga neid teha. Tänan sulle igatahes! Kas keegi saab veel kiirelt vastata 1,2,6 küsimustele? Marxengel - kas su plaan ongi mind võimalikult halvasti tundma panna? Loodan, et sa ise tunned end hästi tänu sellele
  4. Peenikesest lihastesse abi

    Oi, kui kurjalt. Eeldasin, et kuna see ''algajate'' teema siis ei panda pahaks inimeste teadmatust. Väga vabandan. Ja aja küsijale vastan nii - kas sa oled ise samas olukorras, et mind niimoodi hindad? Ma olen üksikema, kes käib ülikoolis ja tööl. Aega ei ole mul tõesti. Hommikul lapsele süüa tehes, õpin ma ise samal ajal või panen last riidesse. Iga minut on tõesti mul välja arvestatud. Sellepärast sööngi hommikuks banaani, lõunaks jogurtit ja õhul, kui laps magab, jõuan endale midagi suurt valmistada. Ma ei ürita ise kuidagi ülbe olla, aga kõik ei ole nii lihtne kui näib. Kui oled ise samas olukorras, siis palun, anna mulle nõu, kuidas ma oma aega paremini suudaksin planeerida, et ka toidukorrad seal korralikult esindatud oleksid. Mina pole seda 2 aasta jooksul välja mõelnud. Ainuke positiivne asi ongi, et kool lõppeb mais ja siis on mul aega rohkem. Aga vabandan,et tüütasin. Lasen moderaatoritel teema kustutada ja otsin abi kuskilt mujalt. Tänud Teile, kas vastasid
  5. Peenikesest lihastesse abi

    Tere, esiteks tahaksin vabandada, kui postitan selle valesse kohta. Ei teadnud, kas see on õige koht või peaksin lisama selle ''Naised ja treening'' teemasse. Lisaks vabandan veel, et olen tüütu. Kindlasti on selliseid teemasi olnud siin foorumis tuhandeid. Olen väga tänulik siiski, kui keegi viitsib abistada mind. Väike eellugu: Olen 21 aastane naine, 178cm pikk ka kaalun umbes 65kg. Olen terve elu olnud peenike, kiire seedimisega. Lisaks on mul väga suured kondid, mis naha alt paistavad kergesti välja(laiad õlad) Igasugune vorm puudub, olen justkui pulk. Olen enne varem elus trenni teinud, olen käinud korvpallis ja sulgpallis. Lihased on olemas, eriti jalalihased. Kuid üldpilt on siiski kondine, ribid ja selgroog väljas. 2 aastat tagasi sain keisrilõikega lapse ning pärast seda olen olnud mitteaktiivne ja toitunud väga halvasti. Kaal, mis rasedusega juurde sai võetud on maas, olen isegi peenem kui enne olin. Käin igapäev jalutamas 5-10km, kuid samas toitun väga halvasti. Tihti unustan üldse süüa või söön rämpstoitu. Trenni pole üldse teinud ning näen, kuidas lihased on ära vajunud. Nüüd olen märganud, et mu keha on väga halvas vormis. Lisaks olen koguaeg väsinud ja jõuetu. Nüüd plaanin uuesti saada head vormi ja lisaks ka lihaseid. Kuna mul peaaegu puudub rind ning pepu on väga lame, siis peamiseks suunaks oleksid just need. Lisaks kõht on mul lame, kuid rasedusega välja veninud. Muidugi ei ütle ma ära muudest suundadest. Ehk rasva mul pole, lõdvad lihased ning halb toitumine. Hakkasin käima nüüd jõuaeroobikas ning nüüd suvel plaanin hakata ka ise iseseisvalt(või treeneri abiga) aktiivselt tegelema oma keha väljanägemise parandamisega. Mul on paar küsimust, enne kui alustan treeningutega ning õige toitmusega: 1. Kuna mul on väga laiad õlad(olen nagu meeste wc märk), kuna mu kondid on väga suured, kas liigne ülakeha/käte treening võivad teha seda veelgi suuremaks või see pole probleem, kui treening õigesti ja ülejäänud keha saavutab lõpuks vormi? 2. Mul on selg ära vajunud ehk olen veidike küürakas kui end ära unustan. Rüht on kohutav ja kole. Kas on olemas mingeid kindlaid harjutusi, mis võivad parandada rühti ja teha tugevamaks selga? 3. Mul on sääremarjad väga suuredning üleüldse jalad väga tugevad, kuid samas mul on nõrgad põlved + veenilaiendid juba(!). Kas peaksin jalad natukeseks ajaks rahule jätma(muidugi mitte täitsa)? Nad on küll selle 2 aastase pausiga lõdvaks läinud, kuid kindlasti paremas vormis kui ülejäänud keha. 4. Tean ja olen siit mitu korda lugenud, et õige toitumisega ei saavuta midagi. Tean ka, kui halb on mu toitumine. Söön kord päevas ja rikun enda tervist. Nüüd plaaning hakata korralikumalt toituma, aga üks mu suurimaks mureks on aeg. Ma ei tea, kas mul oleks reaalselt aega 5 korda päevas sööma hakata. Kas on olemas ka mingeid toitumiskavasi, mis sobiks vähemate kordadega(3) või heade tulemuste eesmärgil peaksin siiski selle aja leidma? Lisaks, kas pulbrid oleksid võibolla parem valik mulle? 5. Hetkel trennis käies olen märganud, et mul on jõudu(vanadest aegadest lihased siiski alles) kui mul pole võhma. Väsin kiiremini, kui mu lihased. Kuid ma olen lugenud, et üheks peamiseks veaks lihaste kasvatamise juures(naistel) ongi liigne ja mõttetu cardio treening. Niiet, mis ma tegema peaks? Kas ajapikku hakkan rohkem jõudma või peaksin eraldama aega siiski cardiole? Milline trenn oleks parim? 6. Kuna käisin sulgpallis mitmeid aastaid, siis olen märganud, et kangiga harjutusi tehes väsib vasak käsi tunduvalt kiiremini ära. Näiteks biitseps harjutusi tehes väsib üks käsi nii ära, et hakkab silmnähtavalt värisema aga teine ei ole isegi väsinud. Mis ma tegema peaks? Kas ma peaks valima raskuseid kangile nõrgema käe järgi või lihtsalt iseseisvalt kodus teist käät järgi harjutama? Või koos treenides lõpuks jõuab see teine järgi ka? 7. Kuna olen ema, siis mul natukene valikud piiratud. Kas on olemas ka väga häid kavasi kodus treenimiseks? 8. Kas on veel nippe, trikke kuidas peenike kondine tüdruk saaks endale ilusa vormis keha? Mul sellega kiiret pole. Hetkel vist tähtsamad sain küsitud, küsin hiljem juurde, ku ivaja.
×