Jump to content

bacardi

Kasutajad
  • Sisu loend

    320
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

bacardi

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 15.11.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.rate.ee/users/tussuhunt

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Rakvere
  • Interests
    jõusaal, poksikoti peksmine, peod, filosoofia, jook
  1. 16 sain siis lükkasin kohe 107.5 üles:) kaalu oli 75-76 kg:)
  2. vajadus "väristada!

    täpselt, komme tuleb vähem süüa:)
  3. vajadus "väristada!

    hmm, ei oska küll öelda miks, kuid olen tähele pannud paljudel sõpradel seda, kes käivad kõvasti pidudel ning tarvitavad siis ka ecstasyt, mis ergutab närvisüsteemi ning tõesti kujutad endale ette kas siis muusikat või lihtsalt jalg käib pidevalt, ka endal on sama viga:) aga jah, väga palju tekib see taoliste ainete söömisest:)
  4. EMV 2006

    mis sellest otist nii väga nüüd räägite, mingi kuningas teil ve, las kõik lähevad ja võistlevad, kes võidab see võidab, kes kaotab see kaotab ja nii ongi, ega teie jutt siin mingi määraja nüüd pole. olge kelle poolt tahate:) igatahes Straight Up!
  5. VIDEO: Furious Angels

    Eem, siinkohal tahaks ära mainida et MMA-s osalevad ka päris paljud idamaiste võitluskunstide harrastajad. ise olen näinud telekast ja on ka endal üks pikk video, kus oli kolm võitluskunsti meest, üks oli mingi suht peenike champion kuigi ei oska täpselt öelda mis kunstis, ja niipalju kui ma nägin, siis ta lõpus verise näoga ta enam igatahes ei tõust, kuna jah sai ikka päris korralikult, aga kes teab, äkki nad on nii kunsti mehed, et mängivad selliseid asju, ja ka need teised kaks said ikka korralikult tappa, kuigi väänasid ja painutasid oma valukohti teiste peal, aga jah ütleks, et see wushu mees võib iga kell seal ringis tappa saada, kuigi ma ise ei tea mis see wushu täpselt ongi, aga nendel idamaistel on suht õnne asi kui nad õigesse kohta pihta saavad:) niiet jah, ära ole oma wushus nii kindel. kuigi endalegi meeldib kõvasti bruce lee jeet kun do, kuigi asjalikum ja adrenaliinsem on vaadata ikka MMA-d;)
  6. kätekõverdused 30 sekundi jooksul

    teema algataja soovis, et te teda kiidaksite, niiet andke aga tuld
  7. tavaliselt tõmban nädalavahetustel midagi endale kõrist alla, aga no mõni päev läheb ka soojal päevad mõned õlled nüüd suvel ikka, ja eelistan rohkem alocoq premiumi aga no küll lähevad ka mõned teised alla kui vaja:)
  8. Kulturism Telekas

    hmm, nu jah mind pani see saade igatahes suht palju mõtlema nende steroidide kahjulikkuse peale ja kuigi loll olen ka ise kasutanud, siis teistele igatahes tervise mõttes ei soovita, ja pole ka enne soovitanud, ja no ise usun seda, et kulturism kui võistlussport on rohkem inimese keha kunst, mina vähemalt vaatan ja imetlen neid kehasid nagu kunsti, eriti porportsionaalsust ja reljeefsust, igatahes minu jaoks pole kulturism mitte ainult lihase pingutamine ja steroidide söömine:) aga jääme ikkagi igaüks enda arvamuse juurde;)
  9. Kust saab Steroide?

    seda pead sõprade ringkonna, jõusaali ringkonna või mõne taolise tüübi käest küsima, küll leidub;)
  10. Aidake mõtelda!

    ei propageeri midagi, aga narkootikumid ehk siis need ekstaasi ajavad asjad kohe kindlasti tõstavad pulsisagedust:) aga ei soovita igatahes;)
  11. odav strippar? ma oleks õnnelik kui ma nii julge oleks ja strippima julgeks minna, sealt saab ikka raha ka vähemalt, ja päris mõnus oleks olla seal sellise kehaga naistes, vähemalt tüüp ei häbene midagi;) kulturist on kulturist, mis vahet sel on mis tööd ta peale selle teeb:) igatahes mõelge enda suhtumise üle inimesed;)
  12. levron ongi see sama mees ju;)
  13. Ott ja õpilased 14.04.06

    tank paneb teie loogika paika muud midagi:)
  14. Ott ja õpilased 14.04.06

    hmm, Vabandust tõesti siis valel päeval midagi sellist teha:( Aga no Õnne ja püüa siis hea meel tagasi tuua enda päeva, kui see kritiseerimistega halvemaks muutus;)
  15. Mida mõtles Dennis ?

    triitsavars nagu piitsavars
×