Jump to content

mj4

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mj4

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1986

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Miks kaal tõuseb?

    Tere. Viimase kuu aja jooksul pole ma trenni teinud. Enne seda ikka tegin. Viimase 9 kuu jooksul olen kaotanud ~15 kg. Menüü on olnud umbes selline. Hommikusöök 3 muna, 45 g salaamit + juustu, ära praetult. Enne lõunat india pähkleid peotäis. Lõunal liha + toorsalat + väikene magustoit. Enne õhtusööki peotäis india pähkleid. Õhtusöök ainult liha. Kaal püsis sama. Viimase nädala jooksul on menüü olnud sama, ainult et magustoitu ei ole söönud ning kahe peotäie india pähkilite asemel olen söönud ühe. Lisaks olen teinud kaks korda trenni. Üks trennidest oli 15 min crosstraineril, mille sees oli 6 intrevalli (30 sek kiiresti, 90 sek mõõdukalt). Teine trenn oli lihastreening 20 minutit (40 sekundit sama harjutust, 10 sekundit puhkust ja siis järgime harjutus). Olen iga päev teinud algajale kohaselt 20 sekundit plankingut. Selle tulemusena on kaal tõusnud 700 g. Pole isegi alla läinud, vaid tõusis. Ma tean, et aeg on olnud lühike, kuid siiski ei mõista ma kaalutõusu. Mida ma nii valesti teen? Kaal on ~74 kg, pikkus 174 cm.
×