Jump to content

Arvo

Kasutajad
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Arvo


 1. Võib-olla tõesti ei ole ma spordile midagi andnud. Ah jaa olen ju mõttetu "meediastaar". Juba unustasin. Jah te kõik olete tublid ja olete palju medaleid Eestile toonud. Super, selle kohta pole midagi halba öelda.

  Te kõik kaitsete alaliitu ja kiidate härrasid taevani. Aga keegi teist ei süvene asjasse üldse k.a sina silbaum. Asja mõte oli ja on algusest peale saada kõigile ühed reeglid, mitte Tallinna klubidel on ühed ja teistele on teised. Keegi ei ole kunagi tahtnud teha konkureerivat liigat ja ei plaanigi seda teha. Mina ja kõik teised lihtsad huvilised oleme tahtnud ainult korraldada vabasid võistlusi ja muud ei midagi. Ma ei ole siiamaani aru saanud mismoodi me alaliidule jalgu jäime. Esimesed aastad kõlbasime seda võistlust korraldama aga nüüd mitte. Kuigi võistlusformaat on aastatega olnud sama. Ja vastik on lugeda, et need sportlased, kes ei võistle IPF-s need on kõik keemikud. Samas IPF-s on piisavalt positiivse proovi andnud sportlasi. Nii et, kes on siin valemängijad!!!


 2. Ja mis on teinud juhatus selleks et need samad sportlased on tulnud areenile. Rausi taga on Terasmaa olnud, mis puutub siia EJTL. Sagor ja Kuusnõmmed on puhtalt Salu töö. Alaliit ei suvatsend isegi õnnitleda maailmameistreid lennuväljal. Kui väga asjast biiti ei jaga võiks ikka oma liistude juurde jääda ja saalimaailmameistriteks jäädagi, eks tarmop.


 3. Mõtetu on rääkida ju. Teie tegemistele on kohe olemas igasugused põhjendused,et kord on tehtud saalis ja kord on tegemist korduste peale võistlusega või hoopis eraäriga. Ise ka usute seda,et keegi jääb seda jama veel uskuma. Oleks aeg endale otsa vaadata ja mõelda, et kas te olete teinud oma valitsemise ajal üldse midagi selleks,et jõutõstmine areneks Eestis? Kas sportlasi on tulnud juurde? Kas tase on läinud paremaks? Kas spordiklubisi on tulnud juurde? Või mida te üldse kogu see aeg teinud olete? NB! Reputatsiooni õõnestate ainult teie ise.


 4. Metali tulemused, mis on tabelis ei ole tehtud lihtsalt saalis surudes, need on kõik võsitlustel tehtud tulemused. Tim (21 aastane), kui arvad,et oled õige mees siin kommenteerima, siis ole mees ja pane oma nimi ka siia, siis saame kõik teada, kes oled.Vägikaigast vean monopoli lõpetamiseks ja kõikidele ühesuguste reeglite kehtestamiseks. Kui on Revalil lubatud korraldada võistlusi siis on lubatud nii Raplal, Hc Gymil ja Võrul ka neid teha, ilma et karistused lendama hakkaksid.


 5. Kes ennast siin avalikult lolliks tegi? Sellega,et avalikkust valgustasin probleemist? Ja ma uurin selle protokolli ka, kus see 230 tehti ja ajan lõpuni,et kõik välja tuleks. Kui teised selles tabelis sportlased on karistatud, siis hr Leesmann peab ka selle saama. Õige peaks olema nüüd see et president hakkaks tunnistama oma viga ja nõustuks karistusega nagu iga teine,kes selle on saanud.


 6. Hästi põhjendate, hästi põhjendate, korduste peale surumine ei ole kuidagi jõutõstmisega seotud aga rihmadega jõutõmme on!!! Mul ei ole tõesti mingit probleemi teha koostööd EJTL ega IPF-ga aga öelge mulle miks ma pean seda tegema, miks?

  Keda ma esindan? Kas peale minu ei ole siis üldse sportlasi/korraldajaid, kes tunnevad ennast kiusatuna? Ma arvan pigem, et neid on päris palju. Mina olen see ainult,kes suu lahti teeb.

  Huvitav on veel asjaolu,et nn keelatud võistlusel osalenul on samade alustel lubatud uuesti IPF-s võistleda kui on seda dopinguga vahele jäänul. Umbes sama süsteem,et kui varastada ja tappa saad sama karistuse.Huumor lihtsalt.

  Ja huvitav on seda asja ajada kui EJTL juhatus võtab kohe nn kaitseasendi ja selle asemel, et asjale normaalset lahendust pakkuda/leida, hakatakse dopingukasutajateks tembeldama ja süüdistama. HUUMOR. Normaalne seltskond lihtsalt.


 7. Esindaks pigem neid sportlasi ja klubisi, kes ei kuulu EJTL koosseisu. Ma võin siia kirjutada oma nime, pole probleemi. Aga küsimus jääb ju endiselt õhku. Mille poolest siis nüüd Paide võistlus on paha, Revali võistlus oli ju sama, mis siis et korduste peale aga surumine ju ikka. Miks neid võistlusi võib korraldada, kus president osaleb aga neid kus tema ei osale, siis ei või. Paneks üheselt paika, millised on need võistlused, mida siis tohib korraldada ja mida ei, praegu on täpselt, et kui härrad ise osalevad siis on EJTL võistlus ja kui härradele ei sobi siis kohe karistused selga. Tehke kõigile ühtsete reeglite järgi ja asjad oleks korras. Arvo Kaljapulk/Aktivist

×