Jump to content

kame

Moderaatorid
 • Content count

  1,079
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kame last won the day on April 21 2015

kame had the most liked content!

Community Reputation

11 Natuke juba nagu teab midagi

About kame

 • Rank
  Kunn
 • Birthday 01/07/1988

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Recent Profile Visitors

7,093 profile views
 1. Kaido jõuab ka kõikjale - küll räägib kella 14 ajal Revali ees terrassil juttu - siis on teises Eesti otsas. JõuduTeile härrased!
 2. Suurepärased tulemused - õnnitlused kõigile.
 3. Õnnitlused õnnitlused!!! Väga tore on näha, et Eesti mehed/naised teatud aladel järjest tiitleid võtavad. Isegi hoidsin terve nädalavahetuse mobiili refresh-i peal... Olen enam kui veendunud, et hooaeg jätkub edukalt.
 4. Lihas täis ja kurnatud vs tühi ja tuim

  Selline tühi tunne on tavaliselt siis, kui toitumine on eelnevalt puudulik olnud, või defitsiit väga suur - siis ei jõuagi korralikult lihast läbi piitsutada...
 5. Saal tallinna kesklinnas?

  Juba aasta on Kalevis tõstepõrand olemas.
 6. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

  Variant B oleks samale päevale jätta aga kellaajaliselt panna graafik ette (ligikaudu ju saaks vist kava teha, kes ja millal laval). Kes end liiga karmilt tunneb, saaks bikini ajaks ära minna. Kahe päeva puhul kohe topelt rendid - töötajad jne.. Ei tea küll eelarve poolt aga kahjumlikum ta tuleks..
 7. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

  Kas mulle tundus, või hakkab Salme väikseks jääma publikule? Õnne kõigile võitjatele!
 8. Küsimus treeningu kohta- kas nii lihas kasvab?

  Üks on vanem ja jookseb aeglasemalt. Tegelikult tahtsin natuke lahti kirjutada ka selle asja, kuid aega nappis. Eeldusel, et tehakse sooritused enam-vähem maksimumini kasvab muidugi lihas lühikese korduste arvu juures rohkem. Samas jalgade treeningul on ka just väga suure korduste arvuga saadud jalad kasvama, kuid seda siin ei lahkaks. Lihtsalt jõusaalis on algajatel samuti tihti see viga, et kavas on 10 kordust, siis tehakse 10, kuigi jõudu oleks rohkemaks. Seega ei vaidle absoluutselt, et lihast kasvatab paremini lühema korduste arvuga, kuid seda eeldusel, et sooritus tehakse ligilähedale maksimumile. Lihtsalt tühi 10 kordust annab vähem kasu, kui 100 (eeldusel, et raskus on sama). Räägiti ju keharaskusega/väikeste raskustega kodus treenimisest, seega ärme palun pikka viha pea!
 9. Küsimus treeningu kohta- kas nii lihas kasvab?

  Kordused võib ära unustada, kui head vormi tahta... Teed nii palju kui jaksad - siis teed mõned korrad veel ja veel! Oluline on lihast kurnata ja seejärel lasta taastuda. Viimasel ajal on nii palju korduste teemalisi küsimus (nii jõusaalides kui foorumites), kuid korduste arv ei treeni, treenib lihase kurnatus. Võrdluse võib tuua hamburgeriga: närin burgerit 5 korda või 20 korda - ikka on burger. Oluline on kas kogused/mahud klapivad.
 10. Kuigi tahtsime ka ise kohale tulla, siis graafik paraku ei luba. Toidulinsandid24.ee paneb endapoolse auhinnapanuse täna teele: Edu kõigile võistlejatele.
 11. Õhtused magusaisud tekivad tihti just siis, kui defitsiit on väga suur või söögikordade sagedus liiga hõre.
 12. Parim looduslik proteiinipulber

  Tunnistan ausalt, et kuna minu söögilaual moodustavad lisandid kogu söödavast valgust vaid c.a.10-20%, siis ei ole väga tegelenud selliste katsete ja mõttearendustega. Pigem näiteks singile mõeldes üritan kiirelt mõtted ümber suunata, sest kõik need kokku segatud/liimitud/kleebitud lihad on suht hirmuäratavad.
×