Jump to content

ThaBosss

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

ThaBosss

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 21.01.1998

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Keha proportsioonist väljas? Kuidas parandada?

    Vanuseks 16 kaalu 95 ja pikkust 190. Huumorit tegema ei tulnud, vastuseks härra Kasele. On seda mulle öeldud eakaaslaste poolt ja rühiteemat on nentinud ka kehalise kasvatuse õpetaja. Sooviksin midagi ette võtta. Kakspealihastele olen hakanud rõhku andma. Võrreldes teiste jalalihastega tunduvad nad lausa olematud. Rühi suhtes olen teinud puusapainutaja venitusi ja muid harjutusi, vähendamaks selja nõgusust. Aga ega vist muud järele ei jäägi kui vaikselt vaadata jälgida ja baasharjutusi teha..
  2. Tervist. Aasta aega jõusaaliga tegelenud ja üritanud rühti ja lihastoonust parandada/kasvatada. Siiski ei ole rahul oma keha proportsioonidega. Jääb mulje nagu Jalad oleks justkui kõverad, või siis on jalalihased ebaühtlaselt arenenud. See tekitab jällegi probleemi- tagumik paistab riideid kandes taga suur ja punnis olevat ja kuidagi jääb mulje nagu sääremarjad oleksid liiga paksud või põlved justkui ettevajunud. Ei saagi täpselt aru. Soovin, et keegi hindaks mu keha ja ütleks mis tuleks parandada, et saavutada parem kehakuju, nii nagu õige ja ilus oleks. Kas mul ongi suur tagumik, või mu keha mitteproportsionaalsus jätab sellise mulje? Milliseid rühiharjutusi teha ja millistele lihastele rohkem rõhku pöörata, et saavutada ilus keha?
  3. tegin kogemata 2 teemat, palun see kustutada
  4. Rind ja selg

    Olen jõusaaliga tegelenud umbes pool aastat. Tehnika ja muu on selge, rütm on sees ja trenni teen üldiselt 5-6 korda nädalas. E on taipoksi trenn, T on poksitrenn, K on taipoksi trenn ja N jällegi poks... ehk siis korralik cardio treening toimub esimeses pooles nädalast. Jõusaali kava on selline, et keha on jaotatud neljaks, seega neljal päeval nädalas leian ka aja, et jõusaalis käia. Ühel-kahel korral enne poksitrenni ja ülejäänu siis teistel päevadel. Nüüd küsimus on selline, et kui eesmärk on kasvatada lihast ja samas ka poksitreeningutel areneda, siis kuidas peaksin toimima? Kavas on kordused 8-12, ehk siis lihaskasvule suunitletud... poksis aga jällegi tulevad trenni jooksul sisse kätekõverdused, tavalised kükid ja kõhulihaste/selja harjutused ning pidev intensiivne treening kus pulss on koguaeg laes. Kas ma peaksin jõusaali kava ümber tegema pigem vastupidavusele? Midagi vahepealset? Teiseks probleemiks on see, et mu kerelihased, mis peaksid rühti hoidma.. eelkõige seljaosa on kõvasti maha jäänud kui näiteks käed. Samuti ka rind, mis on mul koguaeg üsna kitsas olnud, kuid samas jõunäitajad (95kg max) panevad mõne lausa imestama, et kuidas sellise väikese rinnalihasega nii palju saab suruda. Kuidas saaksin kava niimodi jaotada mõneks ajaks, kuni näen, et selg ja rind on järele jõudnud ning rüht paranenud? Lisan ka pildi, mis on tehtud mõni kuu tagasi. Ehk saate aimu mida pean silmas. Teine pilt on tehtud täna. Vabandan halva kvaliteedi pärast. Ühesõnaga... õlad ja käed on palju rohkem arenenud kui rind ja selg, mis mind häirib. Kas ma peaksin ehk isegi füsioterapeudi poole pöörduma?
  5. Pehmendus kangile

    Mul jällegi hack-kükk jube ebameeldiv, tavalise "kang turjal" küki kannatan kuidagi moodi ära, aga jah, üldiselt katsun ikka vaheldumisi kombineerida hack kükki, jalapressi ja tavalist kükki oma kavasse, et veidi mitmekesisem oleks ja mõtet kaa ei tuleks, et "ah täna jätan selle tegemata" jne... Aga eks see on juba iga inimese enda asi ja proovimise asi, et leida endale vastavad harjutused. Põhiline on trenni nautida, mitte vägisi harjutusi teha, hing kinni, silmad punnis "kohe on läbi, kohe on läbi, kohe on läbi".
  6. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    Heii! VIimased 4-5 päeva on küll täpselt sellised olnud : Sellel nädalal lisaks jõusaalitrennidele ka värskes õhus hulga aeroobset tehtud.. kokku 31km ratast ja jooksu No mis sa muud teed, kui isu trenni teha nii suur.. kibeled ja mõtled juba, et tahaks homset Õppimisega võiks kaa nii olla Endiselt saab Endomondos mu aeroobseid tegemisi jälgida: http://www.endomondo.com/workouts/333762990/11352657
  7. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    Heipa! Pole ammu saanud kirjutada, vahepeal olid gümnaasiumi katsed ja muu kraam vahel, trenni kaa hulga tehtud + käisin 1 päev tööl. Homme kaa tööpäev.. toitun ikka nii nagu kava ette näeb, vb luban kaloreid veidi rohkem, aga valgurikkaid kaloreid, sest siin alles eile sai 6 tundi kaevatud umbes ja usun, et sellega põletab nii mõnedki kalorid mis tuleks ikkagi täis süüa, et lihas punnitaks Ilusad toidupalad muudavad ampsutamise veelgi huvitavamaks Ükspäev sai siin 12km rattasõit kaa ette võetud ja kuna teepeale, üsna viimaste kilomeetrite vahele jääb üks mõnus karjäär, kus alati ujumas käin, siis tuli selle aasta esimene suplus kaa ette võtta. otsustasin, et rätiku puudumise tõttu võtan end täiesti alasti 18+ Elu tuleb nautida Päikest kõigile ja kõva trenni! Ahsoo, ja sorry, kes selle viimase pildiga üle said
  8. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    Jätame blogisse väikese märgi kaa, tähistamaks 21. päeva kavade peal. Saab võrrelda mõne aja pärast näiteks siis- Hetkene seis: 15.a ~82-84kg ~188-190cm rinnalihas njetu
  9. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    4 päeva pole jõukasse jõudnud, esmalt pühade tõttu oli reedel ja pühapäeval jõukas kinni ja esmaspäeviti on Viljandi jõusaal nii täis, et seal jalapäevast mõnu tunda on pea võimatu,liiga palju jebimist, raskuseid laenata siit sealt ja kellegile vahele teha jnejne... seega otsustasin, et täidan võimalikult palju "auke" aeroobsega. Homme jõusaali lõpuks ja lükkan mõnusalt jalad piima täis. Endomondo(minu aeroobsed treeningud aegade, distantside ja muu sellisega): http://www.endomondo.com/workouts/327012772/11352657 Ehk siis täna sai pea 5km jookstud 26 minutiga, ilma pausideta, ilma vahepeal kõndimiseta. Enam-vähem ühtlane tempo. Olen uhke enda üle olge teie ka Naljakas lugu ka kehalise tundidega Kuna enne seda, kui ma otsustasin, ise spontaansust jalalaest peatallani täis , et hakkan spordipoisiks, olin ma paras logard nii koolis kui ka muudes toimetustes. Ja kui me siis ükspäev siin kehalise tunnis pidime 4 ringi jooksma ümber kooli ja ma esimesena pärale jõudsin hakkas õpetaja kohe kraaksuma, et kuidas sina, Madis, ikkagi esimene olid... kindlasti jätsid ühe ringi vahele... mis sa valetad nüüd jnejne.. hilje, kui nägi et sööklasse oma toidukarpidega sisenen ja üleüldse kehalise tunde nüüd tõsisemalt võtan, tekkis ka temal mingitlaadi lootus vist, et Madis poiss ei olegi complete logard See selleks... Olen avastanud, et ka kodus töötamine (elan majas, olemas oma aed, mets jne) on palju meeldivamaks läinud mõttega, et noooh.. siin 2 tundi puudevedu, siit läheb omajagu kaloreid maha ja mis ma ikka toas istun, ilm kaa ilus. Sellised lood siis Päikest!
  10. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    Ülehindasin oma võimeid... kokkuvõtteks tuli 5km 25 minutiga, enesetundele vastavalt pöörasin 2.5km pealt otsa tagasi. Pole vaja üle pingutada, eriti veel, kui soovin ülehomme järgmisele jooksule minna Aga tulemusest hoolimata olen endaga rahul, et jooksu ära tegin... ülehomme uuesti Päikest
  11. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    Täna tahaks umbes 9km uusi jooksukaid kulutada Eks õhtul näeme kas saan hakkama
  12. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    Õhtust! On olnud üsna aktiivne päev- pärast kooli 5km jala koju, nüüdseks juba teist korda, varem olen alati jala tulnud, kuid avastasin, et värskes õhus kõndimine muusika saatel on lausa nauditav + siis lisaks hiljem 5km rattasõitu ja 1.5km jooksu... Mõtlesin, et teen väikese vahelduse, sõitsin rattaga koduläheduses olevasse looduskaunisse paika, tegin pisikese ringi jooksuga, ja rattaga koju tagasi. Toitumine on enam-vähem jonksus olnud, kuigi siin vahepeal sai ühtul grillvorste alla tõmmatud. Lasin isal kõige kõrgema lihasisaldusega vorste tuua ja sai siis 200g "sealiha" pakendi järgi sisse söödud + kahjuks ka 50g mingit muud paska mis seal sees on aga pole hulllllluuu Kaal oli täna hommikul uskumatult väike.. 82.5kg, aga arvestades seda, kui hullult mul kaal miskipärast ikkagi kõigub, siis homme alla selle küll loota pole.. viskab jälle lampi kuskilt mingi 2 kilo otsa sinna ja siis ülehomme võib jälle mingit väiksemat arvu näha ei teagi kas kaal juperdab, või keegi käib mulle öösel kivikesi kõhtu toppimas Jõunäitajate suhtes läks siin ükspäev jalapäeval 150kgx10 viimane seeria. Kasvavate raskustega vastavalt. Kokku 6 seeriat, alustasin 20x90, 20x110, 15x125, 15x130 13x140 ja 10x150.. jalad siiamaale löövad tuld, pole elusees sellist koormust saanud.. aga ei, üle ma ei pingutanud, kõik on chill Muid jõunäitaid 16. päeva jooksul, mis nüüd kavadega alustamisest möödas, pole niimodi tähelepanu alla pannud veel, hetkel olen lihtsalt trennidest mõnu tundnud Igaljuhul tunne on hea... Ilm on hea.. ja muideks, viimasel ajal on uni ka hea Päikest!
  13. Nimelt jalanumber on 45-46 ja jalad on sutsu laiemad. Saaks vabalt ka hakkama tavaliste jalanõudega, aga ehk kellegil on selles osas kogemusi, et mugavam joosta mingisuguste jalatsitega vms?
  14. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    Täna kaal hommikul 84.1kg, ehk siis algsest kaalust (11 päeva tagasi) umbestäpselt 1.5 kilo vähem. Jõusaalis tegin õlad, triits. Korralik trenn oli, vahest enne trenni ikka kohvi sisse tõmbad, siis efekt tunda.. koguaeg ei saa juua, sest muidu ei mõju lihtsalt. Praegu olengi vaheldumisi proovinud rohelist teed ja kohvi juua.. mõnipäev jätan üldse ära taolised asjad. Samas õhtul enne magamaminekut punane marjatee meega- nauding Aaaoeehh... õhtusöök, minu lemmik Kuidas külmutatud kalatoodetesse suhtute? Täna tegin 200g külmutatud lõhe, lasin enne nats sulada, kaalusin ära ja pannile, kala veidi pruunikaks siis pool klaasi vett pannile ja kaas peale. ~10 minutit ja kala oli valmis, viskasin külmutatud juurviljad juurde, maitseaineid... ja tõepoolest.. maitses nagu lõhe
×