Jump to content

username

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

username

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 15.05.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Paar küsimust, uus foorumis

    Aitäh, et aitasid! Pärnus elan
  2. Paar küsimust, uus foorumis

    Aga, kas on võimalik sama aegselt lihasmassi kasvatada ja rasva protsenti vähendada?
  3. Paar küsimust, uus foorumis

    Mõtlesin pigem et 4 ratast + 3-5 saali näiteks hommikuti ratas ja õhtul saali
  4. Paar küsimust, uus foorumis

    Koju jõudes lisan pildi ehk siis on parem ülevaade
  5. Paar küsimust, uus foorumis

    Eesmärk oleks lihasmassi kasvatada ja võimalikult väike rasva protsent saavutada, et lihas välja paistaks ei tea kui nüüd väga suures plaanis mõelda siis võibolla isegi kulturismiga tegelema hakata mingil moel
  6. Paar küsimust, uus foorumis

    Tere, Olen siin foorumis uus kuna plaanisin alustada tõsisemalt treenima ennast, olen 18 aastane, pikkust on 176cm, kaalu hetkel 71kg, käisin aasta tagasi umbes 3-4 kuud jõusaalis ja sügisel käisin kuu, aga jäi pooleli kuna tegelesin teiste aladega, koostasin isegi netist võetud info põhjal isegi mingisuguse toitumiskava - kuid see selleks, mul oleks paar küsimust. Kas ratta peal pulss 208 on liiga palju? Kui ma sõidan 4 korda nädalas 40min rattal, on see hea viis rasva protsendi vähendamiseks? Kas lihase arendamisel mängib suurt rolli keha tüüp? (mäletan, et olid kehatüübid nagu endomorf või midagi sellist) Kui palju on mõistlik trenni teha, olen valmis andma maksimumi endast, aga kas on võimalus üle treenida nii, et lihase kasv peatub? Oskan ka kasutada otsingu nuppu, aga tegin teema selleks, et mul oleks parem ülevaade ja plaanin hakata aktiivselt seda foorumit külastama. Kõik soovitused ja vastused on oodatud! Ettetänades, username
  7. Palju küsimusi, uus foorumis

    Tere, Olen siin foorumis uus kuna plaanisin alustada tõsisemalt treenima ennast, olen 18 aastane, pikkust on 176cm, kaalu hetkel 71kg, käisin aasta tagasi umbes 3-4 kuud jõusaalis, koostasin netist võetud info põhjal isegi mingi suguse toitumis kava
×