Jump to content

kudi

Kasutajad
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutraalne

About kudi

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 05/17/1994

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Kudi blogi

  Ei burgerit ei taha , Kuid ülepäeviti 1-2 teelusikatäit majoneesi ja 1-1.5 lusikatäit hapukoort (mõlemad nii lahjad kui poodidest leidsin) on liiga tihti? Salatitest niipalju, et kas need on üldse kaalu langetamisele head ? Kui ikka kaalu langetada tahad siis ei ole ju mõtet süüa selliseid asju mida sa pead topelt trenni ja vaevaga tasa tegema.
 2. Kudi blogi

  Pole tükk aega kirjutanud kahjuks. Pole väga midagi erilist toimunud ka Käin jõusaalis ikka. Esmaspäeviti korvpall ka. Kaal oli täna hommikul 98.5kg juba (see on ainult hommikul muidu ikka sinna ala 100 kanti) Trenni meeldib väga teha!! Kohe jube hea tunne on peale trenni kui väsinud oled. Toitumise kohta ka väike küsimus, Kas majoneesi ja hapukoort ka kasutate ? Tegin omale mõni päev tagasi tomat, kurk, paprika salati, lisasin lusikatäie 18-19%list majoneesi ja 10%st hapukoort ning paar lusikatäit salvesti hapukurgi-sinepi salatit. JUBE HEA OLI. Küsikski, et kas hapukoort, majoneesi ja salvesti (hapukurgi,grillsalat, sinepi-hapukurgi) salateid ka süüa tohiks ? Juurviljadele annavad need salatid ikka jube hea maitse juurde.
 3. Kudi blogi

  Lõin huvi pärast oma tänase menüü nutridatasse sisse ja sain kõigest 1620 kcal. Kuid minu normaal peaks olema kuskil 2220kcal (et kaalu hoida ma saan aru ?) Aga kuna ma langetada tahan siis peaks päeva kogus olema muidu väiksem eks ? Kas see 600kcal on liiga suur vahe ? Iseenesest nälja tunnet ei ole, täitsa hea on olla.
 4. Kudi blogi

  Aitäh kõigile nõuannete eest. Nüüdsest olen targem
 5. Kudi blogi

  Täna tegin hantlid ennem ja siis kang ning väga raske oli seda kangi ikka rinnalt suruda pärast hantlitega lendamist
 6. Kudi blogi

  Täna sai jälle jõusaalis käidud. Jagasin omal harjutused kaheks päevaks: rind, käed ja õlad 1päev ja 2päev jalg ja selg. Küsimus selline, et kuidas oleks õigem treenimist alustada, kas hantlitega tehes ja siis rinnalt surumine või jätta hantlid lõpupoole ? Hetkel on 1 päeva kava selline: 1 PÄEV Käed rind õlad: Soendus sõudekaga 10min ISTUDES/SEISTES, HANTLITEGA VAHELDUMISI (biitseps) 13-15 (3-5) ISTUDES HANTLITE SURUMINE (Küljepealt ülesse) (õlg) 13 (3-5) LENDAMINE 15 (3-5) KANGI SURUMINE LAMADES HORISONTAALPINGIL (rinnalt surumine) (rind) 10 (3) ALLASURUMISED PLOKIL PEALTHAARDES (triitseps)13-15 (3) KANGI TÕSTED SEISTES MÕLEMA KÄEGA 13 (3) RIPPES JALGADE/PõLVEDE TõSTED (kõht) 13-15(3-5) KEHA TÕSTED KÕHUPINGIL (ehk lihtsalt kõhulihased) (kõht) max + VENITUSED Milline võiks nende harjutuste järjekord olla ?
 7. Kudi blogi

  Jalad on täna nagu puupakud, RÄIGELT valutavad kui üritan kõndida. voodist püsti ei saa. Hetk tagasi läbi valu ja häda kooberdasin velotrenašöörini, et väntan paar minutit, äkki lihas lõdvestub vms, aga ei. Velo peal olles ei olnud hullu midagi, aga kui see 100kg kaaluv kere jalgadele toetub on sihuke põrgu valu lahti. Äkki keegi oskab nõu anda kuidas valust kiiremi lahti saada. Proovisin venitada ja masseerida, ei aita väga.
 8. Kudi blogi

  Sorry inimesed, et pole tükk aega kirjutanud. Polnud väga millegist rääkida. Toitumine on enamvähem paigas. Kava ei jälgi küll 100%selt kuid toitun enesetunde järgi (söön ikka seda mis kavas kirjas, kuid väiksemad kogused). Kui peale tööd kõht tühi ei ole siis õhtuoodet ei tee. Aga kui on trennipäev siis teen isegi siis kui näljatunnet veel ei ole. Eile oligi esimene jõusaali trenn. Sain hakkama üllatavalt hästi. Hetkel tegin sõbra kava järgi, et vaadata mis raskustega ma midagi teha suudan. Väga vähe jalaharjutusi oli tal minu arust. Ainult kükk ja smithi pink (peaks olema sel masinal millel kikivarvukil tõused selline nimi ?). Täna on õlad ja jalalihased veidi pinges küll Tahaks minna see kuu veelgi, kuid rahadega on väga kitsas ja teen arvatavasti rohkem kodus trenni ja käin näiteks suusatamas. Toitumisest niipalju, et kanafileed enam ei osta. Ostan terve kana ja siis tükeldan ära, panen kõik karpidesse ja siis kaalun omale toidukordade jaoks. Kalaga tegin samamoodi. Ostsin suure paki fileed, tegin valmis ja panin karpi. Üldse on mul hetkel külmkapis vähemalt esmaspäevani kõikide toidukordade jaoks söögid valmis tehtud ( v.a keefir mida suures koguses ette ei osta ) Kaalust ka niipalju, et astun küll sinna tihti, kuid üritan selle numbri (täna hommikul 100.6) peale vähem mõelda ja jälgida hoopis mis peeglist vastu vaatab. Homme võtan hoopis kehalt mõõdud ja hakkan neid jälgima. Ja üldse hakkan kaalumisi ja mõõtmisi tegema ainult reedeti. Nagu ma aru olen saanud siis nii peaks olema seda protsessi kõige parem jälgida.
 9. Kudi blogi

  Leidsin internetist paljude inimeste olukorda kirjeldava pildi Nii oligi ka minul kõikide teiste kordadega kui ''kaalu langetamist'' alustasin. Selle peale ütleks, et ju siis ei tahtnud piisavalt kaalu langetada. Kuid nüüd on teisiti.
 10. Kudi blogi

  Täna käisin jälle suusatamas.4km 30min. Suusk ei libise üldse Äkki keegi teab milline on hea suusamääre ? Nüüd siis teen mõned harjutused hantlitega ja siis õhtusööki valmistama. Äkki pärast jõuab veel veloga ka vändata natuke. Eile väntasin isegi 45min järjest.
 11. Kudi blogi

  See oli kirjas suurema füüsilise aktiivsusega päevadel. Hetkel söön kana köögiviljade ja toorsalatiga. Kõrval klaas apelsini mahla. Väga hea ja toitev!
 12. Kudi blogi

  Käisin täna suusatamas. 5km 40min. Nüüd väntan veel mõned minutid ka velotrenašööriga ja siis asun kana kallale. Ostsin täna ka valmis broileri. ~1.5Kg kõigest 3.80€ eest. Selle eest saab natuke üle poole kilo fileed. Vahe on ikka üüratu. Eks ole näha kui suure koguse liha sealt broilerist lõpuks kokku saan.
 13. Kudi blogi

  Sain lõpuks omale suusad! jess, homme kindlasti suusatama. Sain maakodus suusatamiseks riideid otsitud ja oh imet, kõik joped mis paari aasta jooksul on väikseks jäänud lähevad jälle selga
 14. Kudi blogi

  Trenn oli üsna väsitav täna. 1.5h korvpalli. Tundub, et võhma hakkab iga päevaga aina rohkem juurde tulema. Peale trenni jäin veel üksi saali ja tegin mõned joonejooksud, venitused, kätekõverdused, kõhulihased, rippudes jalgade tõstmised (ei tea mis selle õige nimi on ) ja lõpuks veel hüppasin hüppenööriga natuke aega. Kodus tegin veel vaikselt 10-15min velotrenažööriga ka. Täna sain isegi ühe oma pusa ilusti selga, mis tavaliselt peale pesu kõvasti ümber kõhu oli. Nüüd istus nagu valatult! Tundub, et asjad arenevad nii nagu loodetud.
 15. Kudi blogi

  Hetkel valisin mingi 5%se rasvasisaldusega. Piimameister otto oma. Poole tunni pärast trenni, hetkel teen õhtusööki. Paar keedukartulit kanaga. mmmm
×