Jump to content

yoel83

Kasutajad
  • Sisu loend

    62
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

yoel83

  • Tase
    Värske olija
  1. Pildid Cutlerist 9 nädalat enne Mr. O 2008

    http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/20...008oseries1.htm video mehest siin:)
  2. probleem vererõhuga

    kõrgekehakaalgi soodustab vererõhutõusu...vähemalt minul.. aga mul just on nii et koormuse all vererõhk langeb 160 pealt 135le koormustesti ajal
  3. OTT KIIVIKAS- 30 !!!!

    Palju Õnne
  4. nii et Ott on veel vähemalt 20a tippus
  5. PIIM!

    ikka õige lehmapiim....oleneb päevast üle 3 l päevas vahest:P
  6. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    tubli Eiko(Y) seda oligi loota et kinni paneb:)
  7. huvitav oleks teada palju selline mees sööb ja milline on tema menüü... ikkagi üle 140kg keha on vaja ju ära toita:).....
  8. kaal ja pikkus...

    pikkus 194 ja kaal praegu 125-127 vahel....
  9. Massaz

    ma nõustun Ottiga peale massazis käimist on jõunäitajad kõvasti paranenud.... samamoodi 10kg pea rinnalt juurde....aga ise käin nii kuus paar korda vahest rohkem....
  10. Kommenteerige kava

    mina teen pühap õlad+ triipseps esmasp selg +biitseps kolmap rind+triipseps reedel jalad
  11. Unehäired

    minul on nii et silmad ei seisa lihtsalt lahti ja kui magama lähen siis ei uinu aga silmi ei suuda ka lahti hoida...ja nii terve päev. aga trennis kaob see ära ja peale trenni jälle suur väsimus....
  12. kui vanalt hakkasite massi viskama?

    alustasin 18a kaal oli siis ca 100 ringis...sain mingi aeg 84 peale... nüüd 23a kaal tuli vaikselt juurde nende aastatega.... kui poole aastaga sain 13 kg juurde ja nüüd olen 114-117 vahel... pikkus 195
  13. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    noored noorteks aga kui neid on saalis nii palju et trenni teha ei saa siis hakkab kll vaikselt üle viskama
  14. 1 päev 1 lihasgrupp?

    Ottil on täitsa õigus! Nagu oli mainitud et ksil on sissejuhatav trenningu kava siis ei ole mõtet igapäev erinevat lihast teha. Las lihas harjub enne jõusaaliga kui hakkata niiviisi tegema See on minu arvamus asjast!!!
×