Jump to content

sajaan

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sajaan

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 20.04.1980
  1. Biolabi toidulisandid

    To fitnesswoman,kas sa kasutad seda biolabi kraami sellepärast,et ta on odavam tai kane toodetest?kui jah,siis võid ju proovida näiteks powermani Whey8100,mis maksab püsikliendile 195 krooni,püsikliendiks saad pärast esimese ostu sooritamist,ise olen kasutanud seda umbes pool aastat ja olen rahul.Ma olen kasutanud tai kane,fasti ja powermani tooteid ja mina neil mingit erilist vahet peale hinna küll ei tee.Tai kane Whey lemon super on ka suht soodne,900g hind tuleb 230 krooni,aga ma eelistan whey8100 sellepärast,et see on veel maitsestamata.Saan seda ise kakaoga maitsestada niipalju,et kaoks valgu kõrvalmaitse,mis tavaliselt juba maitsestatud proteiinidel juures on.vaata sealt www.powerman.ee
  2. Alkohol

    baracusega jumala nõus,alkohol on yks elu poolt pakutav tore meelelahutus,täpselt nagu ka söömine,mina küll hommikust õhtuni kodujuustu järada ei viitsi ehk kui tulen reede öösel purjus peaga klubist ja tuleb hamburgeri isu,siis ma lähen ja ostan ka selle kuskilt,isegi 2 kui vaja,aga minu eesmärk ei olegi ennast kapiks treenida ja süüa vaid minu eesmärk on vormis püsida ja tugev olla.Niipalju võin veel õelda,et trenni teen 5 korda nädalas ja juba 3 aastat.
  3. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    180cm 83kg 24a
  4. sinu rasvaprotsent?

    mis rasvaprotsendi juures kõhulihased nähtavale peaksid tulema?või on see individuaalne,et oleneb ka lihaste suurusest?
×