Jump to content

LK

Kasutajad
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutraalne

About LK

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 09/22/1981
 1. Jõusaali kõige hullemad harjutused

  Viimasel ajal olen käärkükki teinud. See on peale küki tegemist ikka väga kole harjutus.
 2. POOD

  Millegipärast ma ei saa ennast poodi sisse logida. Äkki keegi oskab öelda milles jama võib olla. Maili aadress on ja parool on õiged.
 3. Glutamiin?

  Räägid äkki mulle ka miks sellisel aminohappel nagu glutamiin energeetiline väärtus puudub. Ma arvan, et ka teisi see huvitaks.
 4. Pood

  Pole tükk aega neti poodi külastanud. Praegu ei suutnud ennast sinna sisse logida e-maili aadressi ja salasõnaga. Milles võiks olla probleem? Maili aadress ja salasõna on kindlasti õiged.
 5. SÜDA

  Endal ka vahepeal südame piirkonnas tundsin mingit ebamäärast valu. Arvatavasti tuli see sellest, et oli väga pingeline periood. Vahelduva eduga kestis see mitmeid kuid.
 6. Ma arvan, et su kõhulihaste kuju panevad paika geenid, mitte kõver selgroog.
 7. kreatiin

  Ega ei taha küll eriti.
 8. Kaerahelbed

  Ärge nüüd seda küll kartke, et keetmisel midagi olulist kalorsusega juhtub.
 9. Aspartaam

  Mart Parve, kas tahad öelda, et üritada paar kilo nädalas alla võtta ja samal ajal raskused ja treeningmahu samaks jätta. I think not.
 10. Piim ja roheline tee

  Mõnel vennal on vaja mingi 5000kcal päeva jooksul sisse ajada. Ma arvan, et mingi 2,5% piima pärast ta küll ei muretse. Kui ta just 5 liitrit ei kavatse päevas sisse ajada.
 11. aiii õlad

  Tuttav tunne. Mitu kuud juba jaman õlaga. Praegu puhkan teist nädalat. Nädala alguses tehti süst ölga. Arst ütles, et limakapsli põletik. Väike nõks käib õlast läbi kui tõsta kätt üle 90 kraadi. Enne trnni küll ei lähe kui õlg täitsa terve tundub. Ei soovita kellelgi trenni jätkata kui valu lööb sisse pidevalt.
 12. Musklimasendus Club

  Kui raha pole või ei saa välja puhata, siis neid probleeme annab 24h jooksul tavaliselt parandada. Kui aga on mõni vigastus, mis ei lase üldse trenni teha või segab keskendumist, vat see on minuarust tõsine probleem. Ning lisaks vigastustele ka viirushaigused võivad meele väga mõruks teha.
 13. Mõtiskluseks

  See, et sa liha ei söö ei tähenda, et sa oled taimetoitlane.
 14. kõht

  Kui te ´´six pack´i`` mõtlete, siis tegu ühe lihasega, mis on segmenteerunud. Ma tahaks näha venda, kes ainult ühte osa omaarust treenib.
 15. Keemia

  Hea, et M.M. ja Marek asja natukene selgitasid. Naiivitaride jutt hakkas juba natukene ära tüütama. (Coleman on puhas ).
×