Jump to content

ASambla

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ASambla

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 16.03.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Interests
    Soovin ennast käsile võtta! Loodetavasti saan abi ja nõu siit :)
  1. Tõsine häda rasvaga.

    Mul endalgi tuttav tellis Kalmuselt kava ning on seda jälginud ja täiesti korralikult aitab. Hetkel vaadates seda tagasi sidet on hea meel,et on inimesi, kes annavad nõu ning aitavad. Lugesin ka priibe blogi ning sain indu juurde, edu sulle!.
  2. Tõsine häda rasvaga.

    Tervist! Olen 18.aastane noormees, 172cm pikk ning kaalun 92kg. Põhiliseks probleemiks on mul kaal, kuigi olen turskema kehaehitusega ja laia ülakehaga. Peale songa operatsioonil käimist olen massiliselt kaalu juurde võtnud ning on tekkinud isegi sangad ning ka paljud tuttavad on märganud,et olen tõsiselt kaalust juurde võtnud. Varem on saanud ka tiba jõusaalis käidud, kuid mitte piisavalt. Seega otsin abi,et kas keegi oskab aidata. Põhiliseks probleemiks on kõhupeal olev pekikiht. Sooviksin sellest lahti saada ning muidugi ka lihaseid arendada.Mõtlesin minna jõusaali ning hakata ujumas ja rattaga sõitmas käima, kuid peaksin ka oma toitumisharjumusi kindlasti muutma. Seega, kui leidub kedagi kes oskab soovitada mõnda treening kava või siis toitumiskava, mille abil kiirelt suurest kõhust lahti saada siis oleksin väga tänulik.
×