Jump to content

mike

Kasutajad
  • Sisu loend

    111
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik mike postitused

  1. Colemani hetkevorm

    Tundub imelik, et tublid foorumikasutajad selles spetsiifilises raskejõustiku ja kulturismi foorumis pole midagi massiperioodist kuulnud.
  2. Arnold teeb "popsu"

    Mina selles lõigus küll kusagilt ei näe, et kanepiga tegu oleks. See plönn näeb liiga korralik välja, olemaks pigem lihtne filtrita sigarett, kui joint. Et Arnold suitsetas ei ole ju mingi saladus. Minu mäletamist mööda on see kaader filmist "Pumping Iron", filmitud pärast mingit Mr.Olympia võitu. Vähemalt oli selles filmis analoogiline situatsioon.
  3. Millest mõtlete treeningu ajal?

    Enne trenni mõtlen noore Matti Nykäneniga sama, lööb hea poweri sisse. Soojenduse ajal naudin mõtet eelseisvast pingutusest. Seeria ajal üritan mitte keskenduda raskuse üles vinnamisele vaid õige lihase tööle. Näiteks käte kõverdamisel kangiga (biits), kujutan ette, et raskus on randmetel, ploki tõmbed vastu kõhtu (selja lailihas) tehes, üritan küünarnukke selja taha kokku suruda jms. Seeriate vahel otsin kettaid mööda saali taga ning keskendun järgmisele seeriale. Pikema aeroobse ajal on aega filosofeerida ja ärile mõelda. Peale trenni on vaid üks siht - söök.
  4. tartu jõusaal odav

    MV-s on parim jõusaali varustus, Arenas saab mitmekesisemalt treenida (jõusaal enam-vähem, päevasel ajal saab ujuda üsna edukalt, sõudeergomeetreid on palju), Avancia on kesklinnale kõige lähemal, üks treener on Vähi aga õhtusel ajal väga tihedalt mehitatud. Kuuhinnad igal pool 500-600 (Avancias on soovitav kliendikaart osta), ilma liitumistasuta ja lepinguteta.
  5. Kunagi 80-ndate lõpus löödi tartu tamme staadioni maadlussaali aken öösel sodiks ja viidi kogu raud minema. see oli küll valus, liiatigi polnud tol ajal võimalik poodi minna ja uut varustust osta. Aeg oli muidugi kantpeade kultuuri tõusuhari, vaesed mehed pidid ju ka trenni tegema.
  6. Kulturismi maine

    Mulle kipub tunduma, et halva mulje jätjad on selline kontingent, kes üritab muskli suurusega oma muid alaväärsuskomplekse varjata. Vanemad kasutajad mäletavad vene multikat hiirepojast kellest sai lõpuks tiiger (multika sisu: hiireke kartis hirmasasti kassi, tuli võlur ja võlus hiirekese kassiks, hiireke kartis ikkagi kassi, võlur muutis hiirekese koeraks, hiireke ikka kartis, lõpuks muutis võlur hiire tiigriks, kui nad kassiga kohtusid kartsid mõlemad teineteist ja jooksid minema, võlur teatas midagi a'la "hiire süda jääb alati hiire südameks" ja muutis tiigri tagasi hiireks). Sama ka lolli jõmmiga. Mida rohkem ta pingutab jõusaalis, seda rohkem hakkab kohale jõudma, et toore jõuga ei tee suurt midagi ära. Klubides "lõuga andmised" ei toida. Ka võlgade välja nõudmise tööd on viimasel ajal väga väheks jäänud. Kõvahäälse bravuuritsemisega õnnestub võib olla mõnda vanainimest hirmutada. Aga see ei muuda enam lõpptulemust, targem mees on elus palju kaugemale jõudnud, käigu ta siis jõusaalis või mitte. Mulle meeldib väga rauaga rassida aga ma ei pea seda oma elus kõige olulisemaks. See jutt ei käi muidugi proffide kohta. Nemad on muutnud kulturismi endale elatusallikaks aga sellele tasemele küünivad vähesed. NB! Naine mainis ükskord, et mul on arbuusid kaenal all. Selliste meeste üle pidid naised irvitama. Siis irvitasime koos minu üle.
  7. Mure

    Ise käin Tartus MV Spordiklubis. Mitu korda olen kapi lahti unustanud ja märganud ka teiste lahtiunustatud kapiuksi. Dušhi alla minnes on kapiuks alati lukustamata. Kaduma pole midagi läinud ja pole kuulnud, et kellegil oleks. See ei tähenda muidugi, et oma asju korralikult hoida ei tule. Pikanäpumehi on palju ning tõenaoliselt satub neid ka jõusaalidesse. Naine õiendab mul ka koguaeg autouste lukustamise teemal (kipuvad ka tihti lahti jääma, täna ööselgi olid lahti).
  8. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Väga suure tõenäosusega ei ole üksi. On olemas üks elusorganism, mis suudab uinuda miljoniteks aastateks ja seega läbida tähtede vahelisi vahemaid, rääkimata planeetisüsteemist. See elusaine ümbriteb meid pidevalt, samuti on seda leitud orbiidilt. Maal ei ole keskonda mis suudaks seda hävitada. Kes arvab ära?
  9. Spordikuulsuste jõuluturniir

    Jah, just nii ta oligi. Minu arust on see sobi. Sama hästi võib küsida, mis on maksimum raskus, mille Ott Kiivikas üles jõuab tõsta. Vastus: 400 tonni, aga kraana oli abiks ja mitu korda tuli tõsta.
  10. Musklite ÖÖ!

    mina võtan dvd peale. siis vaatan kasvõi iga päev.
  11. peaks piisavalt ammendava vastuse saama http://www.ekspress.ee/viewdoc/AB1681B2B21...2257211005D07A0
  12. Naised - ilusad/koledad ?

    ha ha. mäletan omast kogemusest, kui üheöö suhteid pidi sai ratsutatud (enne oma laste ema kohtamist), et ainult väheste kogemustega kollanokad ajasid seltskonna kõige efektsemaid naisi taga. Need armastavad küll tähelepanu aga asjaks lasevad harva minna. Valida tuli ikka mõni tagasihoidlikum. Müürilillekesed on tähelepanust nii meelitatud, et mitte ainult ei tule voodisse, vaid on ka palju paremad, kui need keda kõik taga ajavad. Ma ei räägi siin muidugi garaažitagustest parmutädidest. Aga sisemise ilu tunneb kohe ära, kui juba otsima peab, siis seda suure tõenäosusega polegi. Ja väiksemad rinnad on alati kenama kujuga, ka pärast 2 lapse imetamist. Maitse asi muidugi, eks me kõik ole erinevateks loodud. Kahju, et väga paljud naised rindu suurendada lasevad. Sellised jäävad võltsiks, ükskõik kui palju ka ei pingutaks.
  13. Keedusiil õunaga

    Aga mida kasulikku teha siili okastest?
  14. Veidi mõtlemisainet küll, kui ühe naisega 10 aastat koos elatud, mingit väljavahtetamise soovi ei ole ja teisi naisi ei vaata (noh selles mõttes).Siiski mõned aspetid antud teemal. 1)Kui küsida 100-lt naiselt, kas nad tahaksid, et nende omamees näeks välja nagu Ronnie Coleman, vastaks jaatavalt vaevalt 20. Näiteks Mark Wahlbergi puhul oleks sama küsimuse protsent ilmselt 99. 2)Mehe ja naise vahelises tõmbes mängivad otsustavat rolli feromonid. Esimesest pilgust armumise puhul ei tea me veel midagi objekti ajust ja kehastki on on ainult hägus ettekujutus (väga harva näeb inimene oma armastatut esimest korda alasti, pealegi on tänapäeval olemas igasugused push-upid, strechid jms.) Naistele peale minevate feromonide tase mehe organismis on kaasasündinud ja muuta seda ei saa. Mõned mehed võivad ükskõik millised välja näha aga ikkagi naisi nagu sokke vahetada. 3)Naisi saab alati lihtsamalt kui aastate kaupa jõusaalis rassides või ennast infarktieelsesse seisundisse töötades (et liisinguga ostetud autoga eputada).
  15. Sumomaadlus

    Nähtud kunagi dokfilm sumotreeningutest oli küll enam kui jõhker. kutid karjusid täiest kõrist kui painutus harjutusi tegid. Näiteks lasid nad kõik ilma vähimagi pingutuseta spagaati. jõuharjutusi seal ei näidatud. mis puutub kulturisti võimalusse läbi lüüa, siis hästi ei usu. Sumos kasutatakse väga palju vastase liikumist ja raskuskesemetega mängimist ning need on alateadlikud liigutused, mille tajumiseks peab asjaga pidevalt tegelema. iga kingsepp ikka oma liistude juurde.
  16. millal on hilja alustatda?

    kui ma nüüd väga valesti ei mäleta, siis Ain Paavo alustas kusagil kolmekümneselt kulturismi treeringuid, aga ta oli ka enne seda tõstja. Alustada ei ole kunagi hilja.
  17. mul ka igasugu asju olnud (judo trenn - 2 X käeluu, 1 X varbaluu, 2 X peapõrutus kusjuures üks neist selline, et 3 päeva olin praktiliselt pime, nägin ainult siluette akna taustal, lugematu arv kordi igasugu nihestusi jms.) kõige kirkamalt on meelde jäänud maavõistlus soomlastega. minu maadlus kestis mõned sekundid. jube pilt avanes seejärel - soomlane viskles maas, käsi liigest niimoodi väljas, et selle pildi oleks võinud vabalt vastavasse eriala ajakirja panna. 3 aastat hiljem nägin sama kutti võistlusel. õla teipimine võttis vähemalt 20 minti iga matši alguses.
  18. vanasti olid sellised tegijad!

    George Hackenschmidt elas ka Eestis ja pidas ennast eestlaseks, kuigi isa oli baltisakslane ja ema pool rootslanna ja pool eestlanna. Vabalt võiks sellel saidil olla ka Palusalu profiil.
  19. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Paar nädalat tagasi vaatasin 8 aastase pojaga vanu diplomeid. 13 aastaselt olin spordilaagris 38 X tõmmanud ja III koht. Tõmbasime nõksuga ja võitja tõmbas minu mäletamist mööda üle 70 korra. Praegu ei julge enam proovidagi.
  20. Kõige seksikam mees Eestis???

    Minu arust näeb Vend Vähk väga hea välja. Ei mingit üle pingutamist. http://gallery.amazon.ee/albums/EKV_2005_t...tagused/aao.jpg
  21. äkki proovid lugeda seda artiklit : http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1348
  22. kas normaalsed tulemused????+

    15 aastane võib selliseid tulemusi küll teha. mina surusin 13 aastaselt 75 kg rinnalt (spordilaagris saadud diplomi pealt kontrollisin järele). Siiski maksavad sellised võistlustevälised tulemused 3 kopikat ämber. jõudu sellegipoolest.
  23. Minu probleem on järgmine: töö-, pere- ja muud asjaolud ei luba jõusaali külastada rohkem kui 2X nädalas. Endal on kodus kang, tellitavad hantlid ja veloergomeeter. Preguseks olen koduste vahenditega treeninud 6 kuud, kuid jalgadele, seljale ja rinnale ei saa piisava koormusega teha. Minu plaan hakata tegema sellise kava järgi: esmasp (kodus): biits 6-8 seeriat, triits 5-6 seeriat, õlg 8-10 seeriat, käsiv 4-5 seeriat, kõht 3-4 seeriat, ratas 30-40 min. teisip (ei ole aega üldse teha) kolmap (saal) : rind 6-8 seeriat, selg 8-10 seeriat, reis 12-14 seeriat, säär 6-8 seeriat neljap sama mis esmasp reede sama mis kolmap laup pühap puhkus enam vähem sama palju seeriaid olen teinud viimased 2 kuud, aga kava on sarnanenud amazoni kaheks jaotatud edasijõudnute kavaga. Endast veel niipalju, et olen mees, 178 cm, 87 kg, 30 aastat vana. 6 kuuga, mil olen treeninud, kaotasin 5 kg kehakaalust. Kui kellegil on nõuandeid kuidas selliste tingimustega tulemuslikumalt töötada, kuulan huviga. tingimusi muuta ei saa, alternatiiviks oleks üldse mitte treenida. Ja veel - kuna mulle meeldib kohutavalt ujuda siis käin ka korra nädalas basseinis, kus ujun rinnuli umbes tund aega ja läbin selle ajaga 3 km.
  24. Tuleviku-kulturistid

    Täisesti arusaamatu sõnavahetus. Õige mehe kohta räägivad tema kohad võistlustel (võidud) mitte, mitte see, kes rohkem ja ropumaid sõnu teab. Ja kõige nõmedamad on "sellest mehest te veel kuulete", "tulevane maailmameister", "järgmine Schwarzenegger/Haney/Yates/Coleman" stiilis kraaksatused.
  25. Arnold Schwarzenegger

    Arnold ei olegi seda varjanud et ta keemik oli. mõned aastad tagasi kui ta infarkti sai räägiti sellest rohkem.
×