Jump to content

Raul1

Kasutajad
  • Sisu loend

    202
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Raul1

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 31.07.1980

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.rate.ee/users/Rauliiito

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Tartu
  • Interests
    kulturism
  1. Musklis Naised

    Minule meeldib just nii, et mida rohkem on naisel lihaseid, seda kenam naine on. Ja ma ei tee nalja. Tahan ikka et naine oleks samasugune nagu ma ise.
  2. naise ilu läbi Eesti mehe silmade ;)

    valiksin naiskulturisti. Juhul kui selliseid ei leidu, siis fitnessineiu
  3. Naise ideeal vorm

    Dr . Balancer mida te teete kulturismi ja fitnessi portaalil, kui teile sellised naised ei meeldi?
  4. Naise ideeal vorm

    viimased pildid on päris ilusad. Nendel pole viga midagi.
  5. Eesti kulturismi ajalugu...

    eheee. Mis see eesmärk D huvitav küll tähendab. Ma arvan et mõnes mõttes ei pea siis üldse trenni tegema vaid tuleb õlut libistada:D
  6. Ja kus Sina töötad?

    talunik
  7. treenitud reied

    meeldivad naised, kellel on reied treenitud. See on super lihcalt. Vaata et muud keha ka treenid.
  8. Küsimus siis Vend Vähile

    No esimene aasta ei tohiks üldse toidulisasid tarbida. Piisab kohupiimast, lihast, munadest, kartulitest, makaronidest, puuviljadest jne.... Toidulisad algajal on raharaiskamine. Teisel või kolmandal aastal alles mõtle nendele. Ja seda, et mees hakkas tablette niisama võtma ja ei teind trenni, et mis asja mõte nagu on?
  9. Jõusaali kõrvalt

    Jõusaali teen ainult, muud ei midagi. Kogu energia läheb jõusaali:D
  10. See et käed sirgu ei lähe ei saa olla lihaste viga, pigem liigeste viga. Mul ei lähe ka käsi sirgeks, lapsest saadik on nii. Tihtipeale on olnud mul lamadessurumise võistlustel sellega probleeme, et käed ei lähe sirgeks. Aga siis ma olen selgitanud, et rohkem ei lähegi.
  11. Arnoldi -Terminator hakkab!

    esimest ja teist osa on saand ikka oma 6 korda vaadata. Kolmandat aint paar korda. Neid filme vaataks kogu aeg, lihtsalt on nii head. Komando ja predator samuti.
  12. Rate.ee

    mulle ka meeldib rate.ee portaal. Juba 5 aastat kasutan seda. Niipea küll ei kavatse selle kasutamist lõpetada. Olen seal tutvunud paljude inimestega. See on huvitav portaal.
  13. Ronnie ei saa 9ndat järjestikku, kuna Cutler võttis selle ära. Eks paistab, kes 2007 aastal tuleb võitjaks.
  14. sangpomm

    mul on ka tunda andnud just selg, triitseps jne.
  15. Musklite ÖÖ!

    tõepoolest oleks peaaegu meelest läinud, hea et meelde tuletasite.
×