Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. Tänahommikused vormipildid.

    Üks pildistamine on tulemas, seega ajastan veidi vormi.

    Üks treener saalis küsis, et kas ma võistlen. Vastasin, et ei planeeri küll. Ses suhtes, et need üleliigsed 3-4 kg jõuaks selle kahe kuuga alla võtta, aga arengut ilmselt poleks näidata. Tema vastu, et paljudel siin on? :D:P

    Praeguse vormi jaoks ei pea jah väga hullu panema, aga kardan, et lõpus läheks ikka raskeks. Töövõime langeks, jõuaksin vähem kavasid teha. Stress suureneks, oleksin närvilisem ja ebameeldivam mõnda aega ning lähedastele see ei meeldiks. :D Pluss äärmustesse mineku puhul nagu on võistlusdieet, võib tagasilöök olla jälle suur ehk raskem oleks praegust vormi tagasi saada kui hetkel hoida.

    Eks aeg annab arutust. :)

    post-3216-0-35597900-1422474720_thumb.jp

    post-3216-0-99404700-1422474718_thumb.jp

    Do I have potential? :D


  2. kas sa vahel mõnest asjast aru ka saad, mida kirjutatakse?

    ja kas sa oskad mõne asja oma peast öelda, mitte paaniliselt kopipeistida? :) ma kohe ootan huviga, millal sa netis mõne minu artikli otsa komistad ja seda mulle siia kopima tuled :D

    aga kordan küsimust (kuigi ma olen ammu harjunud, et sa ei oska ühelegi küsimusele vastata): palun tõesta, et see seal ülal on bullshit. sul on see võimalus :)

    https://yourlogicalfallacyis.com/burden-of-proof

    :D


  3. Normaalne füüsis näeb välja selline, kui jõusaalis ei käida üldse ju. Jalutad päevas tund aega, siis saad normaalse füüsise.

    Teine asi on eetika suhtelisus, et kas on eeriline geeniteadusel praegu mammutit valmistada, mida nad kuuldavasti teevad siiski peale pikki eetilisi vaidlusi normaalsuse ja õigsuse temaatikal.

    Kolmandaks, siin saidil on enamik normaalsusest ju väljas. Seega, mis taotlus on sinu filosoofilisel teoorial- soovid praktiliselt miskit muuta või, uut presidenti äkki või? Ha haa.

    Tere, anonüümne sõber. Olen meelitatud, et Sa mulle vastamiseks lausa eraldi konto lõid. Aga võin Sinuga diskuteerida küll, kui sellel mingi sisulisus säilub.

    Normaalset füüsist on raske defineerida. Kui võtta aluseks, et millist füüsist on kõige rohkem, siis tänapäeval kipub see tõesti olema pigem ebatervislik.

    Inimene on aga tekkinud ikkagi tingimustes, kus piisav füüsiline koormus oli normaalne ja selle vajadus on säilunud siiani.

    Kui inimene on Sinu toodud näite juures hea tervisega ja õnnelik, siis miks mitte.

    Eetika küsimus on veel keerulisem. Sinu näide on küll väga kauge ja mina ei oska sellele hetkel adekvaatset hinnangut anda. Esmapilgul ütleksin, et miks mitte mammutit luua, see ju kellelegi (kui siis peale mammuti enda) halba ei tee. Samas ma ei ole selle valdkonna spetsialist, seega ammendavat vastust ei oska anda.

    Eetika küsimus on üldiselt spordis aga aktuaalne ja sellele olen mõelnud. Selle ees seisid sportlased nt 15 aastat tagasi, kui dopingukontrolle ei tehtud. Ehk kuidas käitub sportlane kes teab, et keelatud aineid kasutada ei ole eetiline, samas enamik kasutavad ja vahele jäämise võimalust ei ole? Võrdleksin seda võimalusega varastada raha nii, et vahele ei jää. Kardan, et kui summa on piisav, murduksid viimase eetilise probleemi juures paljud. Küll leitaks mingi põhjendus, a la riik nöörib meid niikuinii vms.

    Kolmanda punkti puhul on jällegi vaja defineerida normaalsus. Statistiliselt on Eesti keskmine mees tööl ehitusel. Selles valguses on kunstiga tegelev inimene ka "ebanormaalne". Samas see ei tähenda, et see oleks halb. Kui ta ei tee oma tegevusega teistele halba ja ei kritiseeri "ausa musta töö" tegijaid.

    Mis taotlus on mu jutul? Võib-olla tahtsin lihtsalt öelda välja, mis ma mõtlen. Meil on ju sõnavabadus. ;)


  4. Hei.

    Eksamisess on edukalt üle elatud. Nüüd saab taas usinamalt trenni teha. Samas vahest on sellised väikesed pausid ka head. Ka eelmine kord oli pärast väikest pausi trenni minnes lihas hea pehme ja pingevaba. Samuti oli pumbatus parem kui tavaliselt.

    Lähikuudel pean ka rohkem tähelepanu pöörama õpilastele, kellest 3-4 plaanivad kevadel võistelda.

    Sirvisin taas oma kulturismiteoste kogu ja leidsin üles enda kaks lemmiktsitaati minu esimesest kulturismiõpikust, "Kulturism kõigile".

    Kas pole mitte sobiv pealkiri? See võikski ju olla eesmärk. Et võimalikult palju inimesi leiaks tee spordiala juurde. Üldse mitte tingimata võistlemise eesmärgil, vaid et omandada oskused soovitud keha saavutamiseks.

    Kulturismimaailmas käib jälle mingi jagelemine. Sealjuures oleks paslik meenutada, mis on kulturismi eesmärk.

    post-3216-0-24324500-1421690178_thumb.jp

    "I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.” - Steve Reeves

    Kui inimene tahab endale saba või sarvi või muud ebaloomulikku, siis see tundub imelik. Aga ebaloomuliku lihasmassi paaniline taga ajamine oleks nagu ok?

    Olen näinud inimesi, kes usuvad, et kui jõuavad võistlema või saavutavad teatud lihasmassi, siis saavad nad justkui laksust õnnelikuks. Olen näinud tüüpe, kes panevad iga kuu 500€ keelatud ainetele, kuigi neil on looduse poolt väga halb lihaskuju ja proportsioonid. Olen kuulnud jutte meestest, kes pikkuse pärast põdedes rikuvad enda tervist, nii et selg pritsib mäda, kui seda rätikuga kuivatavad.

    Tõde on, et kui protsess ise ei tee õnnelikuks, siis ei tee seda ka 5€ karikas või teatud kaalunumber.

    Ükskord vestlesin Jokeriga sel teemal ja kokkuvõtteks jõudsime tõdemusele, et igaüks las teeb, mis tahab. Nojah. Eesti seadusandlus seda vähemalt praegu keelata ei saa. Mida me saame kontrollida on, et sellise lähenemisega inimesed ei võistleks ebaausa eeliseta sportlastega.

    Kui mina seda ebaloomulikku lähenemist kritiseerin, siis väidetakse, et igaüks teeb oma eluga, mida tahab.

    "Tehku siis ja olgu õnnelikud."

    Aga tegelikult tüüpidele ikka ei anna rahu.

    Internetis on ikkagi näha, kuidas vaevalt klassikumõõtu ülekaalulised jõmmid mõnitavad normaalsust:

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=833866996672975&set=a.127786670614348.19717.100001490474170&type=1&theater

    https://www.facebook.com/bonsuna/photos/pb.104489442947224.-2207520000.1421691694./812057065523788/?type=3&theater

    KUS NEED MEIE PROFID SIIS ON?

    Veider maailm, kus arvustatakse ausust ja loomulikkust...

    Aga ka teisel teemal.

    Minu üks tõelisi lemmiktsitaate pärineb väidetavalt Frank Zane'ilt. Instagrami ja Facebooki ja Twitteri ajastul kohtab sellist lähenemist harva. Ma ise ei treeni ka praegu otsese võistluseesmärgiga, aga minu arust ei sobi minna trenni sotsialiseeruma. Tulemust annavad erinevad kavad ja lähenemised, kui intensiivsus on paigas. Vahest märkan, kuidas mina teen kolm seeriat sama ajaga kui mõni teine ühe. Ime pole, et midagi ei muutu. Ja ma ei räägi ainult lihasekasvatusest.

    post-3216-0-55988000-1421690180_thumb.jp

    Aga ok, nii palju siis minu jauramisest. Oleme ikka sõbrad edasi ja TEEME TRENNI!


  5. Jou.

    Eksamiteks õppimise kõrvalt käin vahepeal end ikka linna peal tuulutamas ka.

    Eile jõudsin taas minna verd andma, mis pidavat olema päris kasulik tegevus. Mitte ainult vere saajatele vaid ka doonori enda tervisele.

    Üritan ikka jõudumööda ühiskonda panustada. See annab eksistentsile sügavama mõtte.

    post-3216-0-36565400-1420826029_thumb.jp

    Esimene kord oli üldse väga kainestav ja valgustav kogemus. Hakkasin mõtlema, kui ainulaadne inimkeha ikka on. Kui pika evolutsiooni peame olema läbinud ja kui veider, et see vedel sidekude meie sisse on jõudnud. Ühtaegu võib keha olla nii tugev ja samas nii habras. Tavaliselt me ei teadvusta endale, kuidas meie keha töötab ja mida sisaldab. Sellele mõtlemine paneb imestama ja inimese olemusest vaimustuma.

    Täna käisin energiast pakatava MyFitnessi treeneri Mirko Miilitsaga MyFitness Kristiines harjutusi filmimas.

    Oli ka tore.

    post-3216-0-84781200-1420826361_thumb.jp

    Minu nägu pärast hüppenööriga paar korda vastu selga saamist :D

    post-3216-0-10440100-1420828176_thumb.jp

    Kes tahab minu tegemistega kursis olla, võib jälgida ka minu Facebookilehte: https://www.facebook.com/personaaltreenerkjk


  6. Muusika koha pealt julge edasiminek! Ilmselgelt iga mees hakkab aastatega väsima raskest raiumisest ning otsib vaheldust ka hingele. See on nagu staarstrippar Marco, kes Tartu linnas väga kummaliste kostüümidega ringi liigub ning kui mees lõpuks päkapikuriided selga paneb, saabub hingerahu kõigile :P

    Tänan, Härra Vähi, selle lohutuse eest. Ega meist keegi nooremaks jää ja kas sellest või millestki muust, aga pidevalt väga raskelt enam tõesti ei raiu.

    Isegi mina olen suutnud oma lühikese treeningstaaži jooksul juba mõned kohad ära vigastada. Lihasmass püsib täitsa normaalselt ka väiksemate raskustega treenides.

    Ja no strippar Marcole vormi poolest ikka alla ei jää. :)

    Vahelduva eduga aga ikka proovin natukene kangile panna. Mingeid numbreid taga ei aja, aga kui tunne on tugev, siis lähtungi sellest. Ülejäänud aja teen pigem väiksemate raskustega intensiivselt ja mahu peale.

    Tegin endale ka näärikingituse ja soetasin eesti kulturismi kullafondi kuuluvad kirjateosed. Tegelikult peaks mul mõlemast raamatust üks eksemplar juba kuskil maakodus olemas olema, aga ma hea meelega kogun neid endale juurde.

    Kunagi hea umbes sama suure summa eest maha müüa kui Vähi mündikogu väärt on või siis lihtsalt kellelegi rariteetne kingitus teha.

    post-3216-0-62684600-1420313900_thumb.jp


  7. Tsau.

    Enne jõule sai noore sugulasega ka trenni tehtud. Ei, sedapuhku mitte Sandriga. Hoopis Kristoga, kes soovib võistelda juunioride Men´s Physiques.

    Arutasime hetkevormi ja panime uue aasta plaani paika. Kui ta sama kuivaks saab kui kevadel oli, siis on juba päris hea.

    Aga siit video, millega ise olen väga rahul. :D

    Enda kanalil on ka mõned uued videod, mida siia pole lisanud:

    https://www.youtube.com/user/kirp2


  8. Tegin eile trenni.

    Enne kui sündmuste kronoloogilise järjestuse juurde naasen, tahan videole veidi lisada.

    Nimelt nagu teame, kasutavad kettidega surumist eelkõige jõutõstjad jõunäitajate suurendamiseks. Ehk kui kangi rinnalt lahti saad, aga poole peal kipub seisma jääma, saab lõpuosale eraldi rõhku panna. Eriti kuna surumissärk aitab rohkem algusosas.

    Mina ei aja hetkel mingeid jõunumbreid taga, suurte raskustega ei lõhu. Kettidega surumist kasutan hoopis seetõttu, et suurte raskustega annab õlg tunda surumise algfaasis, kus õlg venituses on. Kasutades kette, langeb liigutuse algfaasis õlale vaid kangi kaal, samas rinna kurnamiseks vajalik suurem raskus lisandub poole liigutuse pealt.


  9. Pealkiri ei kajasta minu tänahommikust menüüd. Jutt käib hoopis peost, mida korraldavad minu kursavend, kes on räppar ja tema vend, kellega olin koos kaitseväes.

    Kes tahab sümboolse hinna eest toetada noorte muusikute ettevõtmist (ja tähistada kursavenna ja tema venna sünnipäeva), siis olete täna 20.00st oodatud TTÜ Tudengimajja.

    NB! Sissepääs ainult Facebooki evendi attendiga, seega klikkige siia: Facebooki event

    Arveldamine SULAS!

    post-3216-0-73270500-1419072732_thumb.jp

    Kohtume seal.


  10. Kirjutasid ühes postitused, et mõtlesid Quattromedi Testosterooni taset mõõtma minna, aga ei jõudnud. Oled enne mõõtmas käinud? Kui Testosterooni taset mõõdad, siis tee see alati koos SHBG'ga, üksi ta eriti midagi ei näita. Ma ise käin iga kuu, lisaks Testosteroonile mitmed teised hormoonid ka. Ma sooviks mingit võrdlusmomenti. Äkki avaldad numbrid? Kui ei taha avalikult, siis äkki privaatsõnum?

    Enne ei ole mõõtmas käinud. Ma ikka selline lihtnepoiss, söön sibulat ja kala ja...

    Tänud nõuande eest, rääkisin tookord King of Spadesi tootjaga ja ta soovitas ka neid kolme parameetrit mõõta kõige täpsemaks analüüsiks. Testosterooni üldkoguse kõrval on jah oluline ka, kui palju sest vabal kujul omastatavat on jne.

    Nüüd ma ei teagi, mis teha. Et saada adekvaatne tulemus, palju üks karp Spadesi testot tõstab, peaksin nüüd natukene ootama, kuni selle mõju üle läheb. Siis mõõtma ja uue karbitäie sööma. Aga miks ma peaksin laskma testol langeda! :D Eriti kui tõestusmaterjali peaks juba küllalt olema teiste kogemuste põhjal. Raske elu... :rolleyes:


  11. Räägi, kas selle niiöelda dieedi ajal kui kaotad kaalu on kreatiin muidu menüüs ?

    Ei ole mingit reeglit, et dieeditades tingimata välja võtan. Kui ongi mingi veepeetus, siis ega see rasvapõletust sega. Ja kui ongi mingi hetk tippvormi vaja, siis saab kreatiini vajadusel enne seda sündmust välja lülitada.


  12. Tere taas.

    Koolis on hetkel ilgelt kiire, aga võtan hetke, et ka veits teemassepuutuvat jagada.

    Novembris oli FitShopis soodushinnaga kõigi lemmik testosteroonitõstja King of Spades ja sain isegi taas ühe karbi ära süüa, seega tuleb sponsorit reklaamida.

    Fear not, sest kolmekuulise komplekti ostes kehtib endiselt soodushind: http://fitshop.fitness.ee/testosteroon/0/readmore/1069/3-x-King-of-Spades-/

    Kokku olen siis söönud 3 karpi. Seekord tahtsin ka enne Quattromedi testot mõõtma minna, aga nädala ainukese vaba päeva vabadel tundidel oli Viru juures avarii ja seal mu sõit Lasnamäele lõppeski. :D Rohkem ei kannatanud oodata ka, sest testo on ju see, mis poistest mehed teeb. Lihaskasv lihaskasvuks: peaasi, et üldine vitaalsus ja enesetunne head oleksid. :)

    post-3216-0-49966600-1417725882_thumb.jp

    Minu kolm tühjaks söödud karpi.

    Niiet minu arvamus on puhtalt subjektiivne ja enesetundel põhinev, aga mulle King of Spades meeldib ning koostise ja uuringute järgi peaks ka töötama küll.

    Olen pannud rõhku ka muudele üldisele tervisele kasulikele lisanditele nagu omega3, vitamiin D3, Q10, õhtuti magneesium jms.

    Valgupulbrite osas olen ka vaheldusrikas. Kui enne sõin vaid Whey+, sest see on isolaadi ja hüdrolüsaadi segu ja hirmus kiire imendumisega, siis kuna hetkel mingeid võistlusplaane pole, proovin pigem erinevaid huvitavaid maitseid. Vaarika ja vanilje Whey3 ja küpsisekreemi Hera... Samuti Puddingud jms. Ehk ei aja väga keeruliseks mingite kuuridega, pigem et oleks vaheldust ja maitseelamust.

    TRENN

    Trenniind käib hooti, viimase kuu olen jälle täitsa kõvasti lammutanud. Isegi jõutõmmet olen taas tugevamalt teinud. Esmaspäeval tegin üle pika aja jalatrenni Tallinna ülikooli jõusaalis ja tunne oli väga hea: kükkisin järjest tund aega ja tegin mingi 14 seeriat.

    Ja alla olen ka viimase nelja nädalaga võtnud mingi 3-4 kg. Alguse sai see sellest, et üheks pulmaeelseks tüdrukuteõhtuks oli vaja natukene trimmi saada. :D Ja kui vorm juba rahuldav oli, siis tekkis tahtmine näha, mis edasi juhtuks, kui veel dieeditaks.

    Praegu olen siis hommikuti mingi 79-80kg ehk 3-4 kg üle viimase võistluskaalu ja mind rahuldab see vorm täiesti(offseasoni kohta).

    post-3216-0-35979900-1417727503_thumb.pn

    Üks trennipilt ka siis kahe nädala tagusest ajast

    Selle tulemuse andis uus imedieet! Mis see küll olla võiks, mõtlete kindlasti? Low carb, high fat? Paleo dieet? Gluteenivaba? Veregrupidieet?

    Ei, dieedi nimi on "don't-eat-so-much-fkn-crap!". Ehk ma ei kujuta ette, palju ma kaloreid sõin või mis vahekorras toitained olid, lihtsalt sõin vähem ja normaalsemalt. Suure kausi müsli asemel väike kauss. 4 muna asemel 3 muna. Rohkem silo(salateid ja köögivilju) ja rohkem toitude kaasa tegemist. Ja rohkem trenni. Ei olnud mingit pea vaevamist kalorite ja grammidega. Kas nii saaks ideaalsesse võistlusvormi grammigi liha kaotamata? Ei tea, aga tulemusega olen rahul.

    Püsige moodsad!


  13. Jou.

    Elarile konkurentsiks panen ka mõned pildid üles.

    Sai ükspäev kapsarulle tehtud. Kapsas, kanafilee hakkliha, basmati riis, sibul, maitseained jne. Kõrval peedisalat kalorivaese majoneesiga. Ja till.

    Polnud paha. Low-calorie variant küll, aga täitis kõhtu päris hästi.

    post-3216-0-45319400-1417470510_thumb.jp

    Siin siis lubatud vormi pilt vahetult pärast mu kullakeste ahjust väljumist. Küpsetasin rulle keeksivormis. Üpris hea vorm.

    post-3216-0-37600400-1417470512_thumb.jp


  14. Tere.

    Elukene veereb muidu nagu ikka, aga eile külastasin uut spordiklubi Fresh!

    Spordiklubi on päris väike, aga hubane nagu sellistel puhkudel ikka öeldakse.

    Pluss oli ka see, et nägin seal vaid ühte tuttavat, seega ei hakanud keegi trenni segama. :P

    Meelitati mind osa võtma Les Mills treeningust nimega GRIT, mis tundus treeningpartnerile piisavalt huvitav ja väljakutsuv.

    Kui mina seda iseloomustama pean, siis tegu on lühikese (ca 30 min) intensiivse rühmatreeninguga, mis mulle ilmselgelt mõeldud ei ole. :rolleyes:

    GRIT jaguneb omakorda kolmeks.

    GRIT strength - hõlmab jõuharjutusi kangide ja raskustega, mulle tundub esmapilgul nagu bodypump. Vähemalt vahendid osaliselt kattuvad.

    post-3216-0-05623400-1415979589_thumb.jp

    Lõpuks ometi üks treening, mis kasvatab garanteeritult kuiva lihasmassi?

    GRIT plyo - see peaks siis olema plüomeetriline lihastreening eelkõige keharaskusega, aga kaasab ka natukene abivahendeid(stepipink) ja raskusi (kangiketas lisaraskusena).

    post-3216-0-51037200-1415979588_thumb.jp

    GRIT cardio - ilmselt siis kardiotreening rühmatreeningute võtmes. Seda Freshi adinistraatori sõnul meil veel ei tehta, sest "ei taheta kedagi ära tappa".

    post-3216-0-79368400-1415979587_thumb.jp

    Eile oli Freshis kavas keskmine ehk siis GRIT plyo.

    Kavas olid tegelikult lihtsad peaasjalikult keharaskusega harjutused nagu kätekõverduste variatsioonid, "mägironija", kõhulihased, plangu variatsioon ja räigelt erinevate hüpete variatsioone. Ehk siis mitte midagi müstilist harjutusvara seisukohalt, aga eks ilmselt peabki olema lihtne ja kiiresti omandatav.

    Enne trenni andis treener Mart Poola kätte "treeningpäeviku", kuhu pidime tehtud kordused märkima ja trenn võis alata.

    Nagu näha, siis pärast esimest hüpete seeriat ei suutnud ma korduseid meenutada, pärast teist kaotasin igasuguse suunataju ja kirjutasin märkuse valesse lahtrisse ning pärast kolmandat olin lihtsalt wut?

    Pausid olid minimaalsed ja kui ühel hetkel pulssi mõõtsin sain tulemuseks 145 lööki minutis.

    post-3216-0-03530000-1415982232_thumb.jp

    Ühesõnaga ilmselgelt oli selline edasijõudnute intervalltreening minule, kelle aeroobne piirdub 5-10 min soojendusega enne trenni, liig.

    Selle poole tunni jooksul jõudsin oma väikses peas läbi mõelda kõik põhjused, miks mulle individuaalne spordiala rohkem meeldib... :rolleyes:

    Õnneks oli siiski tegu keharaskusega trenniga ning ropsima ka ei hakanud.

    Ausaltöeldes oli mul pärast trenni väga kurnatud olemine. Mitte halb olla, aga no treeningpartneriga ei viitsinud küll ühtegi sõna vahetada. Aga kui pärast trenni lähedalasuvas grillikohas seašašlõki ja ahjukartulid peale sain, siis läks juba päris heaks. ^_^

    Mu noor sugulane Kristo on ka praegu Freshis praktikal ja tegi trennist seal päris hea video.


  15. Ilusat Halloweeni, sõbrad!

    Eestis küll Halloweeni väga ei tähistata ja samas õige kah - meil on kommi lunimiseks oma pühad nagu mardi- ja kadripäev, kus maiuse lunastamiseks peab ikka üht-teist tegema ka.

    Temaatiliselt on aga sobilik rääkida teisest lähimineviku sündmusest ehk eelmisel nädalavahetusel külastatud MängudeÖÖ üritusest.

    Tegu oli erinevatele videomängudele pühendatud sündmusega. Esindatud olid vanad ja uued mängud, Nintendo konsoolist PS 4 ja Oculus Riftini.

    post-3216-0-05951000-1414776103_thumb.jp

    Ma mingi kirglik mängur ei ole, aga mõne sõbra juures ikka aeg-ajalt söögi ja joogi ja vennastumise kõrval tuleb ette.

    Üks sellistest sõpradest on sõber Indrek, kelle loodud nn indie-mängu ZombieRun me MängudeÖÖ-l promomas käisimegi.

    Tegu sellise retro platvormmänguga, a la Super Mario. Ainult et palju rohkem zombiesid ja tulistamist.

    http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/varskelt-valmis-kodumaine-uhe-mehe-loodud-arvutimang-zombierun.d?id=70015833

    Et üritusel rohkem silma jääda, lasin meigikunstnik Liina Pihelil endale temaatiline make-up teha.

    Plaan oli edukas: mäng sai kõvasti promo ja mina sain ka oma tähelepanuvajaduse rahuldatud. :rolleyes:

    Üritusega jäin rahule, oli väga tore ja mis peamine - hea vaheldus igapäevasele rauasikutajate seltskonnale.

    post-3216-0-43272000-1414776106_thumb.jp

    Tankimas enne üritust

    post-3216-0-30784000-1414776098_thumb.jp

    Dream team

    post-3216-0-46504300-1414776099_thumb.jp

    Meie videokokkuvõte ZombieRunist MängudeÖÖ-l:

    ZombieRuni saab sümboolse hinna eest osta ZombieRun.eu lehelt:

    post-3216-0-34179800-1414777416_thumb.jp

    Head mängimist! :)


  16. Tervitused

    Täna peab ikka blogisisestuse tegema, kuna napilt meenus, et tänast kuupäeva, mil on mu õe ja väikevenna sünnipäevad, pean ma ka enda süstemaatiliste treeningute alguseks ning täna täitub ilus ümmargune KÜMME aastat jõusaalitreeninguid. Algaja aeg on seega läbi.

    Pilt, mida olen ka enne lisanud: enne esimest võistlust VS pärast viimast võistlust.

    post-3216-0-87737500-1414527383_thumb.jp

    Aga veidi ka muudest asjadest, millest pole jõudnud rääkida.

    EMV

    Seekord õnnestus võistlust isegi suuremas osas jälgida.

    Esiteks pakkus palju silmailu Rainer Palmi vorm (no homo). Krt mingi kiiks minus ikka on, mis hindab sellist esteetilist antiikkreekalikku füüsist. No lihtsalt on ilus vaadata harmooniliselt arendatud inimkeha. :P

    Kui ma nüüd suudan korraks professionaalse kretinismi kriitika kõrvale jätta ja luban endale kiidusõnu ja vaimustumist, siis ma ütleks, et vorm oli super, ses osas Raineril ilmselt väga palju edasi areneda pole. Mõnede kehaosade detailsus oli ka nagu vanal mehel.

    Ahjaa. Et kui nüüd võrdlema hakata, nagu kulturistid armastavad teha, siis ma olen ikka päris kõva mees. Nimelt kuna Rainer Palm on võitnud nii Siim Kelnerit kui Peep Reinartit ja mina olen võitnud Rainerit, siis selle loogika järgi ma olen neist kõigist kõvem kärbes ja kuna Peep on MM viies mees, siis ma olen vähemalt sama hea kui MM 4. koht kui mitte parem. :rolleyes:

    Muidugi pakkus rõõmu ka meeste physique, kus võistles sõber Mattias ja legendaarne Baltimaade kuivim mees Taavi Taros.

    Kohe alguses oli näha, et esimesed 3 meest, kes seisid laval vasakul, on teravama vormiga ja minu silmis moodustasidki esikolmiku.

    Taroselt eeldasin ma teist kohta Mattiase ees, aga eks see rannafitness on veel subjektiivsem kui kulturism ja oleneb, mida kohtunikud nägid või vaatasid. Muidugi oli Mattias oma II koha üle väga õnnelik ja seda oli tore näha. :)

    Usun, et jään juriidiliselt korrektseks kui ütlen, et pärast dopingukontrollide selgumist võib järjestus muutuda. Teatavasti rannafitnessi võitja Hr Popov sinna läks.

    Üldiselt oli tore kõrvalt vaadata Mattiase esimest võistluskogemust. Seda siirast rõõmu ja naljakaid tõdemusi nagu "sõin pärast võistlust šokolaadi - see pole KUNAGI nii hästi maitsenud!" ja "pole kunagi enda jalgu raseerinud - duši all vesi lihtsalt voolab maha". :D

    Ahjaa, teine väikevend hakkas ka suvel trenni tegema ja see on "torrreee vaadata kohe!" kuidas mees lisaks arvuti ees istumisele ja IT õppimisele ka kehaliselt areneb.

    Olen talle ikka iga kuu koti Herat või Whey3 viinud, sest tavatoidust ta piisavalt valku kindlasti ei saa.

    post-3216-0-88089500-1414527368_thumb.jp

    Tänaseks aitab.

    Püsige moodsad.

×