Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. Tsau.

    Kiired ajad. Viimased kaks nädalavahetust veetsin EKFLi treenerikoolitusel. Seda oli vaja treenerilitsentsi ametlikuks pikendamiseks ja hiljem järgmise taseme taotlemiseks.

    Pilte koolituselt olen ikka pannud enda treenerilehele Facebookis: https://www.facebook.com/personaaltreenerkjk

    post-3216-0-93898200-1426450185_thumb.jp

    post-3216-0-78463400-1426450186_thumb.jp

    Üldiselt oli muidugi tegu põhitõdede üle kordamisega, aga koolitus on viimaste aastate jooksul ka arenenud ja täienenud. Enim meeldis tänane funktsionaalsete jõusaaliharjutuste osa, mida viis läbi Tarmo Tiits.

    Muu kasuliku hulgas näitas ka parajaid vigureid. :D

    post-3216-0-30338100-1426450540_thumb.jp

    Koolituse lõpetas aga Einar Laigna loeng, mis oli üpris "huvitav." :D Ma ei ole küll mingi "ristisõdija", kes foorumist-foorumisse ad hominem! karjudes käib, aga teaduslikkust ja common sense´i pean ikka au sees.

    Et mitte lauseid kontekstist välja rebida, tegin päris pika video.

    Mõni ütleb, et inimesel on õigus uskuda, mida tahab. Üldjuhul ma ei viitsigi kellegagi vaidlema hakata. Laiemat selliste vaadete levitamist ei pea me aga tolereerima. Muidu on varsti kõik vaktsineerimisega ennetatavad haigused tagasi või lähevad inimesed arsti asemel kirikuõpetaja juurde. End rant.


  2. Kus seda geeli müüakse? apteegis seda polnud.Hetkel määrin hobusesalvi ja vahepeal diclaki 5%.Paremaks pole läinud,Jätsin igaks juhuks trenni pooleli.Valutab koguaeg rsk..

    Kui koguaeg valutab, siis peab ikka midagi ette võtma. Vigastasin õlga 2012 aastal ja ise see küll terveks ei läinud. Mul andis rinnatrennis tunda. Valin trennis harjutusi siiamaani.

    Võta gmasteriga ühendust. Ta aitas ka minu probleemi puhul.


  3. Ma saan aru, et sa päris aus pole (Tribuluse müügi osas jne), kuidas siis uskuda, et sa vahepeal tõstjaid ei tarbi jne?

    See on nüüd jälle liialdatud väide. Ütlesin vägagi ausalt, et minu andemetel tribulus testosterooni uuringutes selgelt tõstnud ei ole, seega ma seda ise ei kasuta. Miks seda endiselt lisandina müüakse? Kuna inimesed tahavad. Näed - juba siinsamas teemas üks mees ütles, et aga tal tõstis testosterooni taset ja teine lisas, et kui seda ei tõsta, siis libiidot parandab ikka. Pealegi mina ei ole sortimendi juht. Mina võin anda oma soovitused, lõpliku vaiku teeb klient ise.

    Lause teisele poolele on väga lihtne vastus: kui mul veel testo tõstjatega nii madal tulemus oleks, siis peaksin ilma täitsa 100 aastane olema. :D

    Ja kui mul juba mingit testotõstjad peal oleks, siis ilmselt annaks King of Spades järgneva kuu jooksul väiksema efekti ning Sa oleksid taaskord rahul.

    Ma kardan, et Sul on mingi pime viha EKFLi või mõne sealoleva inimese vastu ja Sa kannad need emotsioonid otse minu peale üle. Mina olen aga eraldiseisev indiviid ja mul on oma arvamus. Kui Sa nüüd mõtled siis ilmselt taipad isegi, et mina olen vägagi viisakas tegelane olnud. Mind palun mitte kellegi teise tegude eest vastutavaks pidada.


  4. Edasine plaan on...

    King Of Spades'i süüa ja uued arvud tulevad väga kõrged :)

    Kirp, kas Fishop on müünud kunagi Tribulust?

    Sa arvad, et mu jutt on puhas promo ja see ärritab sind. Eks mu jutul on kindlasti ka reklaami eesmärk. Mulle meeldib promoda asju, mis ma usun head ja kasulikud olevat.

    Uued numbrid tulevad nii kõrged kui tulevad. Nagu näha panin üles screenshoti, kus on näha kõik kuupäevad ja asjad, seega kõik on aus.

    Jah ja müüb praegugi. Miks müüb? Ma arvan, et sa suudad sellele ise ka vastuse välja mõelda. Maailmas on kindlasti palju muid veidraid tooteid ka. Turumajandus? Miks müüakse mitut sorti saia kui sisulist vahet pole? Miks müüakse piibleid, kui jumala olemasolu pole tõestatud? Miks müüakse meeste stringe? Miks müüakse kofeiinivaba kohvi?


  5. Mis edasine plaan? Kas hakkad mööda arste käima, või lased rahulikult edasi? :)

    Noh esiteks söön selle karbi King of Spadesi ära, kui ma selle juba ostsin. Ennast ka huvitab, kui palju see siis mõjub.

    Aga arsti juurde tuleks ka minna, kuigi ma olen selles osas laisk.

    Lisand võib natukene aidata, aga nagu spetsialist ütles, siis tuleb kindlaks teha, kas põhjus on keemiline või mehhaaniline.

    "Kui on keemiline, on see suht lihtsasti lahendatav. Kui mehaaniline, siis võib olla soodumus eesnäärme- või munandivähiks, viljatuseks jne"


  6. Millise tulemusega sa rahul siis pole? Kusjuures ise arvasin, et testo tase sul kõvasti kõrgem. Vormi pildid viimased igatahes väga head. :)

    No testo jääb üldise meeste referentsväärtuste vahemikku küll, aga selle tabeli järgi on 12,7 nmol/l 100aastase tase.

    http://www.fitness.ee/artikkel/1561/testosterooni-langus-suvenev-probleem-millele-on-lahendus-olemas

    post-3216-0-17150200-1423931561_thumb.jp

    SHBG tase ei jää isegi piiridesse, seega bioloogiliselt aktiivset testot on ülivähe.

    Ime jah et ma üldse nende kümne aasta jooksul mingit lihasmassi olen suutnud kasvatada, kui see mõõtmine nüüd mingit pikemat tendentsi peaks näitama. :P Samas muidugi ei olene lihaskasv ainult testost.

    Rohkem energiat ja vähem tujukust oleksid ka teretulnud. Ehk on lahendus testosteroonitasemes?


  7. Ühesõnaga tulemus on nutune. :D Suu jäi lahti, kui neid nägin. Olen ma leidnud oma andetuse põhjuse või on see ajutine, madala rasvaprotsendi süü? Vastuse saab ilmselt anda endokrinoloog või meestearst, kuhu ma peaks järgmisena minema.

    Teadiseks:

    Suguhormoone siduv globuliin (S-SHBG)

    SHBG on põhiline steroidhormoone (testosterooni ja östradiooli) siduv valk. SHBG süntees toimub maksas ja on reguleeritud androgeenide/östrogeenide suhtega organismis. SHBG afiinsus testosterooni suhtes on 10 korda suurem kui östradiooli suhtes. Seetõttu on naiste SHBG kontsentratsioon seerumis oluliselt suurem kui meestel. 60% testosterooni ja 20% östradiooli üldhulgast meestel on seotud SHBG-ga. Samad näitajad naiste kohta on vastavalt 80% ja 37%. Vaba (bioloogiliselt aktiivse) fraktsioonina on steroidhormoone vereringes vaid 1 – 3%.

    Tõlgendus:

    Mida väikesm on SHBG sisaldus, seda suurem on bioloogiliselt aktiivse vaba steroidhormooni hulk.

    Kombineerides testosterooni ja SHBG tulemusi, on võimalik arvutada “vaba androgeeni indeks” (FAI), mis näitab vaba ehk bioloogiliselt aktiivse testosterooni sisaldust:

    FAI = Testo (nmol/L) / SHBG (nmol/L) x 100

    Mehed:

    • SHBG määramine koos testosterooniga on oluline androgeenide metabolismi häirete korral
    • Mehel võib SHBG kontsentratsiooni suurenemine organismis olla hüpogonadismi põhjuseks, kuna väheneb vaba testosterooni hulk, kuigi üldise testosterooni kontsentratsioon võib olla normi piires
    • SHBG kontsentratsioon suureneb eaga

    post-3216-0-56292700-1423929028_thumb.jp

    post-3216-0-18578300-1423929028_thumb.jp


  8. Senikaua kütame veel kirgi üles ja ma lisan siia pildid eilsest trennist.

    Nimelt käisin paljuhaibitud Fifty Shades of Grayd vaatamas ja seega oli vaja 45 minutiga trenn ära teha.

    Seega kasutasin dieediaegset lähenemist, mida Ott mulle õpetas ja millega praktiliselt mu dieedi päästis. Kõik harjutused sooritasin ca 8osaliste superseeriatena, minimaalsete pausidega. Näiteks lamades hantlite surumisel 8x10kg. Paus ainult nii pikk kui vajalik hantlite ära panemiseks. Siis 8x12 kg jne kuni 20 kgni. Kui enam ei jõudnud, siis hakkasin alla tagasi liikuma. Intensiivne, pumpav treening, kus lühikese ajaga suur maht ja suur kalorikulutus.

    Tegin rinda, õlga ja triitsepsit. Vahepeal peaaegu nutsin, sest lihas hakkas põlema nagu teeks bodypumpi, aga tegin edasi. Energiat oli, siinkohal aitas ilmselt ka Workout Shocki laks kaasa.

    Kuna higistasin kõvasti ja selline trenn lõi hirmsasti paiste, siis tegin ühed vormipildid ka telefoniga.

    post-3216-0-97014500-1423910274_thumb.jp

    post-3216-0-54361200-1423910275_thumb.jp

    post-3216-0-88139900-1423910272_thumb.jp


  9. Nonii. Käel väike verevalum, aga lõpuks ometi Quattromedis käidud. Tegin teie kõigi jaoks informeeriva video ka, kus täpselt asub ja kuidas sealne protseduur käib. Kuu aja pärast ehk pärast King of Spadesi kuuri käin siis uuesti ja palun ka spetsialistidel näitajaid videos kommenteerida.

    Kirjuta siis siia ka, mis tulemus oli ja kas hetkel kasutad tribulust või midagi taolist ka?

    Tulemused tulid juba mingi 5 tunniga meilile, kuigi tavaliselt võib minna kuni üks ööpäev. :) Nende nägemiseks on vaja aga kiri ID-kaardi abil dekrüpteerida. Homme ehk saan ID-kaardi lugeja, siis jagan andmeid.

    Hetkel ühtegi testo tõstjat ei kasuta. Tribulust ka mitte, sest see pole minu teada üheski inimuuringus efekti andnud.

    post-3216-0-49029000-1423767658_thumb.jp


  10. Just laadis üles ka mu seljatrenni video. Tegin üle pika aja ühe pikema linateose. Tõmbasin endale Go Pro videotöötlusprogrammi ja koos Go Pro appiga on videote tegemine lihtsam ja võimalusterohkem.

    Igaks juhuks mainin ära, et ärge seda trenni kodus järgi tehke. :D

    Aga nüüd magama - tahan minna homme hommikul Quattromedi testosterooni taset mõõtma, et siis uue King of Spadesi kuuriga alustada ja tulemust reaalselt mõõta.


  11. Et leia piltidel erinevus? Teisel pildil on kordades vähem medaleid? Nii hea nali, et mul tekib päris kindlalt täna õhtul unumisega raskusi ;)

    Aga mis puutub kirjatöösse, siis kindlasti jätka. Ma tulen astun ikka vahel läbi ja annan mõne positiivse kommentaari. Onju.

    :D No väike vahe ikka on. Nii suur, kui naturaalselt võimalik. ;)

    Tänud.

    2006 pildil on outer sweepi vaja juurde :)

    Jalad on vist enim arenenud. Ülakeha ka muidugi, kuigi teisel pildil ei paista nurga tõttu nii hästi välja.

    Muudad-vahetad treening-metoodikat, proovid erinevaid toitumise metoodikaid, vahetad töökohta/ametit/jõusaali/foorumeid, reisid.

    Viimast- reisimist- soovitas hiljuti vene kulturismivaldkonna tuntuim blogija. Ütles, et nimese küpsemise protsessis on väga abiks külastada elu jooksul paari teist kontinenti.

    Muidu ise ütleks, et blogi oli sul alguses huvitav, aga lõpupoole igav ja vaikne. Võiks taas vaimselt liikuda blogi alguse võnkesse, kus oli Fun lugeda.

    :)

    Tänan panuse eest blogisse, taaskord.

    Muutus on elu osa ilmselt jah. Targad mehed foorumites teavad öelda, et oma seisukohtade muutmine käib ka selle juurde. Eks me kõik kogeme ja areneme.

    Need aastad tagasi jooksis juttu rohkem jah. Ilmselt olin nii lõbusam kui ka oli aega rohkem. Loodetavasti seda vaba aega veel tuleb, praegu on küll elu kiire.


  12. Hei!

    Nüüd on võimalik minu ja mu õpilaste tegemisi jälgida ka Instagrami vahendusel:

    http://instagram.com/teamkonzap/

    post-3216-0-29017700-1423682707_thumb.pn

    http://i.instagram.com/personaaltreener.konsap/

    post-3216-0-19728600-1423682613_thumb.pn

    Nagu ma täna juba oma isiklikul Facebooki kontol avaldasin, siis...

    [---]

    Selle kuu viimasel päeval, 28. veebruaril, on minu viimane tööpäev FitShopis.
    Olen seal töötanud alates 2009. aastast(va ajateenistus) ja paratamatult on inimese ellu vaja midagi uut.
    Aina rohkem tunnen, et mind teeb õnnelikuks inimeste aitamine läbi treeneritöö.

    [---]

    Tunnen siiralt, et treeneritöö on see, mida ma tahan edaspidi teha. Kindlasti on ses vallas ka arenguruumi, kuid see on ju hea. Samuti väärivad ka õpilased enne võistlusi rohkem mu aega ja tähelepanu.

    Kui sobib, siis blogin siin ka edaspidi.


  13. 1) Ei neutraliseeri. Muidu võiks l-karnitiini võttes süüa nii palju kui tahad, aga kaalu ei lisandu? Ülekaalulisus oleks maailmast kadunud...

    2) Halba ei tee, aga l-karnitiin pole (praktiliselt) üheski uuringus tõestanud, et selle lisamanustamine rasva üldse põletab.

    Pane see l-karnitiinile kuluv paarkümmend euri parem toitumiskava alla.

    3)Samal ajal mõlemat saada ongi raske. Üldiselt on rasva põletamiseks vaja ikka kehale kaloreid (toitaineid) vähem anda kui vaja, et ülejäänud vajaminev energia rasvkoest võetaks. Lihase kasvuks peab kehal jällegi piisavalt toitaineid üle olema.


  14. Kahjuks arvatavasti ei olnud ka Steve Reeves naturaal. Eugene Sandowit võib naturaaliks pidada.

    http://irongangsta.blogspot.com/2013/04/bodybuilding-dirty-little-secrets.html

    Noh... kas me seda kunagi teada saame. Eks psühholoogiast ole teada, et kui inimene on mingi seisukoha võtnud, siis ta "näeb" vaid seda kinnitavaid väiteid ja eirab vastupidist tõestavat infot.

    Antud blogipidaja, kes minu arust ei ole mingi spetsialist, oli kindlasti teatud viisil meelestatud ja eelarvamustega.

    Muidugi probleem eksisteerib, seda ma ei eitagi.

    Need jäigad reeglid nagu oleks naturaalselt võimalik vaid pikkus miinus 100 on jaburad. Sama jabur oleks mul öelda, et 18 aastasena üle kahe meetri pikk olla on võimatu ja kindlasti kasvuhormooni töö. Või maratone joosta on kindlasti võimatu amfetamiini vms ergutita.


  15. Ma käin ka trennis.

    Üleeile oli tihe päev.

    Hommikul jõudsin lõpuks kursusekaaslastega TLÜ jõusaali, et neile harjutusi näidata ja tehnikat õpetada.

    post-3216-0-21466600-1423224288_thumb.jp

    Seejärel oli üks loeng ja siis trenni õpilase Anna Liisaga, kes tahab võistelda bikiini fitnessis.

    Ja siis lõppu enda trenn. Pikast päeva hoolimata energiat nagu oli, seega proovisin suuremaid raskuseid.

    Igaks juhuks ütlen, et ei soovita kodus järgi proovida.

    Eile tegin KA trenni, inertsist taas TLÜ jõusaalis.

    Kuus seeriat 10x100kg kükki, paar seeriat eestkükki, jala tagaosa trenažööril ca 5 seeriat, säärele keharaskusega ja alaselg+kõht.

    Viimasel ajal ei viitsi igasuguste jalapresside ja sirutuste peale aega raisata, pigem teen rohkem kükki.

    Teiste lihasgruppide puhul lähenen ka tunde järgi. Ei pea ju alati olema raudselt 4 erinevat harjutust ja 4 seeriat igaüht ja 8-12 kordust. Kui on hea tunne mingi harjutuse juures, siis teen seda rohkem. Eriti kui tegu baasharjutustega, mis peaksidki suurema osa repertuaarist moodustama.


  16. Tegin vahelduseks kummidega kükki. Väga huvitav oli. Kindlasti proovin veel erinevaid variatsioone, et jalatrenni vaheldust tuua.

    Ainuke halb asi, et kumme paika sikutades tõmbasin käe julgestustalade pihta puruks nii õnnetult, et veri lahti. Videos on ka näha kuidas ma enne seeriat "haavu lakun". :P Aga ega see ei tohi trenni segada.

    Olen kuulnud, et mõni ei lähe trenni kui kogemata sai pükstega mittesobivat värvi särk kaasa võetud. :D

    Ahjaa, klikkige subscribe ka: https://www.youtube.com/user/kirp2


  17. Aeg annab arutust... lootus kunagi arutuks saada, õhkõrn kuid siiski. Mehel peab olema eesmärk, peab olema lootust, peab olema tahtmist, siis on elu veereb nagu hernes, siis on ta sõber sõbrale, vaenlasele ja kellele veel. Do i have potential? Igaüks peaks või võiks endalt seda küsida. Lootus kütab kirge, kirg annab elule mõtte. Kui sa ise usud oma potentiali, siis aitab Universum kaasa. Arutuse-potential tuleb realiseerida, kogu potential ja igal juhul, ei mingeid vabandusi - ole aus enda vastu, see on see.

    Milline kaunis arutlus. :D Midagi nagu ütleb, samas nagu ei ütle ka. Eks see filosoofia ongi selline. :P

    Kuigi mul pole tahtmist ega aega langeda foorumites lõpututesse diskussioonidesse, võlgnen ma Sulle vastuse. Loodetavasti sellest piisab:

    Kas ma sain õigesti aru, et sa tahad öelda, et normaalse füüsise mõiste ei ole ühene?

    Lisaks tundub, et annad mõista, et inimene ei tekkinud jõusaalis, seetõttu pole täna jõusaal normaalne?

    Kumba sa siis rohkem öeldasoovid:

    a) jõusaal pole normaalne

    b ) normaalsus on suhteline

    Kas võiksid põhjendada, mida taotlesid sõnaga "anonüümne" oma jutus?

    Teiseks, küsiks, et mida tahtsid öelda sõnavabaduse osas? Osad valdkonna inimesed lausa panevad laginal naerusuu emotikoni selle fraasi "meil on ju sõnavabadus" järgi. Sõnavabadus/tsensuur on Eesti ajaloos üheskoos Siberisse saatmisega väga tundlik teema ja Eesti Põhiseadus on üheskoos Euroopaga selgelt tsensuuri tauninud ja sõnavabadust pooldanud, rohkelt artikleid Eesti meedias võitlevad sõnavabaduse eest ja olgem ausad, siis ega ei ole ju õige tunne, kui sinu mõtted keelatakse? Et mida selle sõnavabaduse osas vihjed?

    Mulle tundus, et sa üritad mulle sõnu suhu panna ja vestlust endale sobivas suunas juhtida. Eemale sisulisest poolest ja lähemale retoorikale.

    Andsid mulle need kaks vastusevarianti, justkui peaksin ühega neist nõustuma. Mõlemad on üldistused ja kindlasti mitte absoluutne tõde.

    Kuna sa oled tuhande nimega mees, siis kutsusin Sind seekord nii. Ei mingit sügavamat tagamõtet.

    Sõnavabaduse osas. Tahtsid teada, et mis minu jutu mõte on või mida ma sellega muuta tahan.

    Ilmselt see väga midagi ei muuda. Võib-olla paneb mõne korraks mõtlema, kui sedagi.

    Tõepoolest, meil on sõnavabadus. Mul on oma arvamus ja oma blogi ning ma lihtsalt kasutasin seda.

×