Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. Mul on ka selline küsimus, et mis siis broileril ja kanal vahet on? Broiler peaks olema rasvasem ja kana väherasvasem? Nägin poes ka sellist supikana, mida müüakse terve kana korraga. Maksis teine pea poole vähem kui tavaline kanaliha. Erinevus peaks olema see, et on väherasvasem. Siis oleks ju kasulik seda osta?


  2. Ma praegu ainult keedan, no kui üle viskab, siis võib ju praadima ka hakata. Tavaliselt keedangi mingi 10 muna korraga ja panen külmkappi. Enne sõin sellist poolkeedetud muna, hakkas vahepeal vastu juba. Nüüd võiks jälle pooltoorest süüa.


  3. Aga kas peab enne siin netis kinni panema ja siis sinna järele minema või saab nii ka, et lihtsalt lähen sinna ja vaatan, mida head müüa on. Kas sealt (telliskivi 51) saab hantleid ja raskuseid ka osta või saab sealt ainult riideid jms. Ah jaa, ega keegi ei tea kust kulturismi harjutustega raamatuid saab? Praegu laenasin raamatukogust selle "Kulturism kõigile". Ootan vastuseid. :lol:


  4. Sedaasja, et ma ostsin nüüd selle proteiin no. 1. Umbes 45-60 min. pärast trenni lõppu joon 4 supilusikat + klaas vett. Tahaks teada, palju ma siis 4-st supilusikast valku saan? Palju oleks vaja pärast trenni, rohkem kui tavalise söögikorraga?


  5. Ma mõtlesin, et palju peaks neist igaüht sööma, sest kuu aega ainult kana ja teine kuu kala ka ei tohi. Et kas umbes igaüht 25%-näiteks:kuus 3kilo kana, 3kilo kala 3kilo kohupiima ja muna ka 100 tk. Kuskil oli ka kirjas, et ühe või teise aminohappe pikemaajalisem puudumine põhjustab igast jamasid. Ma kaalun 61 kilo ja söön 122 g valku päevas. 30,5 g valku korraga,sest kodus söön 4 korda, koolilõunas ma aga ei tea, palju valku on. Aitäh Teile, et vastasite. :)


  6. Tean, et põhilised toiduained, kust peaksin valku saama on liha, kala, kohupiim ja muna. Kui suure osa toidust peaks igaüks neist moodustama? Proteiinisheike ja toidulisandeid praegu veel ei kasuta, võib-olla siis, kui rikkaks saan ostan neid ka B) . Olen vaadanud ka erinevaid juuste, sest neis on palju valku, aga ka lahjades on 15g rasva. milliseid häid valgurikkaid toite veel on?

×