Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. :rolleyes: Ei usu et pelmeen see kõige parem toit on. Mulle meeldib ikka kui liha ja puder on eraldi-saan nii süsivesikuid kui ka valke ja tean täpselt kui palju. Oleneb muidugi pelmeenist, kui palju seal rasva on. Siis kui alustasin treeningutega

    ja ei osanud veel raha õieti toitumisse suunata, polnud ka ükspäev midagi peale trenni süüa. Niisiis keetsin pelmeenid ära ja urgitsesin sealt liha välja. Lõpuks sõin ikkagi ülejäänud pelmeenid ka ära, sest lihtsalt nii hea oli! :blink:


  2. Oi jah-neid asju mis masendusse ajavad on ikka omajagu. Raha annab isa, kuid kunagi mitte piisavalt. Tööd ka suveks ei leia-saaks toitumist parandada. Kõige rohkem on jama see, et pole kellegagi oma trennikogemusi ja muresid jagada: vanemad asjast aru ei saa, sõbrad on kõik õllesõbrad, klassivennad on kadedad ja sõimavad lolliks... Nüüd hakkasin jõusaalis käima, ehk leian sealt mõne sõbra.


  3. Ma ootan iga õhtu juba uut hommikusööki, et saaks süüa pähkli-rosina segu, biojogurtit, mett, apelsini -palju magusamaid asju kui õhtupoole...mmmmm-ajaski juba isu peale :rolleyes: . Hommikul on küll isu metsik, eriti kui õhtul pole palju söönud.Söögiisu juba lapsest peale hea-kahjuks ongi nüüd vist sellepärast natuke suurem rasvaprotsent.


  4. Eks nad ole jah päris kallid ja soolased kah kahjuks. Aga ega keegi tea kust muidu mingit kuivatatud liha saab? Siin kuskil artiklites näiteks soovitati seda "ajapuuduse söögiks" osta aga pole ise kuskil näind muud peale selle beef jerki.


  5. See on jälle üks kulturismi ja muu tõstespordiga seotud loll müüt, et trenn paneb noortel kasvu kinni jne. Sellel pole tõepõhja all ja pigem trenn soodustab nooruki kasvu. Rääkimata lihaste, üldise vormi, teotahte, rühi jm heast arengust. Kulturismiga võib tegeleda vanuses 6-60 :rolleyes:


  6. Mina ei saa üldse aru mis jama teil koguaeg selle valgu maitsega on. Ise joon maasika proteiin no1 ja ei kurda küll midagi. No kui tegemist on maitsetu valguga siis võib-olla on teine asi, ei tea, pole proovind. Valku segan veega ja kõik korras. Oluline ei ole ju maitse vaid valgu omadus. Trenniga kaasnevad ju palju raskemad keelamised ja loobumised headest asjadest.


  7. Tahtsin küsida, et kas see on väga vale, kui 17.45 lõpetan trenni, 18.00 söön ja siis 19.00 lähen jooksma? Põhimõtteliselt peaks lihas ju taastuma hakkama 1 tund peale trenni. Kas siis lükkub taastumise algus edasi ? On see kuidagi kahjulik massile? Kas peale jooksu peaks jälle midagi sööma?


  8. See oli kuskil foorumis varem ka kirjas ,et see üks jama on.Kalmus vist ise rääkis seda. Ma ei tea sellest küll midagi. Aga tahtsin küsida , et selline kaal mida müüakse Hobby Hallis,( maksab mingi 1300) ja peaks näitama rasvaprotsenti/ lihaste protsenti/vee protsenti ja jumal teab mida, on ju ka kindlasti jama?!


  9. Kas oskaksite soovitada mõnd normaalse hinna/kvaliteediga jõusaali Tallinnas? Olen 7 kuud kodus trenni teinud, pärast eksameid oleks võimalus linna tulla. 3 korda olen Reval-Spordis käinud -vist päris normaalne koht? A.., kas sellist võimalust kuskil eksisteerib, et saaks hinnaalandust? Tahaksin kulturismiga tõsiselt tegeleda, aga raha pole just üleliia.


  10. Ma joon piima tavaliselt koolis u 2-3 kruusi. Enne magamaminekut viimaseks toidukorraks ka 1 kruusi. Rohelist teed hakkasin rohkem jooma, u 3-4 kruusi päevas. Piima joon lihtsalt sellepärast vähe, et läheb veidi kalliks. Kuigi tegelt on päris hea toidukorrast puudu jäävad valgud näiteks kruusi piimaga täita.


  11. A... seda et varem sõin pärast trenni 1 õuna ja suure peotäie rosinaid. Kas see on piisav glükoosi/fruktoosi kogus pärast trenni? kaalun u. 61 kg. Nüüd söön 1 banaani ja veidi rosinaid. Palju ma sellest süsivesikuid saan?


  12. Mina olen rinda treeninud umbes viimased 4 kuud sellise kava järgi:

    1) Horisontaalpingil surumine 3*8-12

    2) Kaldpinnal surumine 3*8-12

    3) Kaldpinnal lendamine ~15

    4) Horisontaalpingil lendamine ~15

    Kas see on enam-vähem piisav kava? Asi on selles, et treenin kodus esmaste vahenditega, aga rind on järgmisel päeval ikka päris hästi väsind. Peaks ju muutma aeg-ajalt kava, aga pole nagu eriti valikuid.


  13. Varem kuulasin powerit, kuigi see pole üldse minu muusika maitse. Ajas mind miskipärast vihaseks. DJ-de jutt vahepeal segab. Nüüd tegin endale plaadi nende lugudega, mis eelmises samalaadses küsitluses mainitud olid. Mõned on päris head, mõned aga ajavad trenni lõpus kuulates une peale. :)

×