Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. Mõnel lihtsalt on laktoositalumatus, teistel ei ole.sellepärast ei pea ju kõik piimajoomist järele jätma.kuigi jah, ega minu toiduplaanis ka piima ei ole. teen sellega ainult putru.hakata piimast oma valgukogust kätte saama oleks suht tülikas.


  2. Võibolla pole sul midagi viga..

    Äkki on asi su treeningprogrammis? Kui rõhk on ntx biitsepsil, või jalgadel siis on ju suht loogiline et rind ei arene?

    Ja pead ennast väga kritilise pilguga vaatama... Kuidas trenni teed?

    AGa jh..põhjuseid võib väga palju olla..... alustades geneetikast ja lõpetades kes teab mis asjaga.. ;)

    Ega ma jõu eesmärgil ei treenigi, huvitab nagu rohkem kulturism aga jõudu peaks ju ikkagi juurde tulema. Kas liiga palju treenides võivad lihased ka aeglasemalt areneda?


  3. Hematogeen on jah selline sokolaadi moodi batoon, mis rauda sisaldab.Mõtlesin ka seda osta nagu sokolaadi asemel aga ikka kasulik, aga kõik olid suhkruga.Ema ütles et vene ajal vist oli ka suhkruvabasid, mida keegi ei söönd.


  4. Minuarust küll pelmeenid õige kulturisti toit ei ole.Sinna on ikkagi soola ja igasuguseid muid asju lisatud. Kõike ei saa kalorite järgi vaadata. Ise üritan süüa võimalikult puhast toitu-keedan liha või kala ära ja ongi kõik.Ei hakka sinna midagi lisama.


  5. taimetoitlus on minu arvates mõttetu asi.On olemas igasuguseid dieete ja nendega võib ju äärmustesse minna.Mõned taimetoitlased ei söö liha ja kala, teised ei söö ei piima ega muna ja see läheb küll liiale.Nii ei saa kõiki vajalikke aineid kätte ja kuidas nii veel sporti teha... ;)


  6. Ma ei tea küll kuhu täpselt see postitus panna, aga otsin endale tallinnas elamispinda ja tuleks hea meelega mõnele trenniinimesele, kes saaks mu elustiilist aru, kaasüürnikuks. Koos tuleks arved väiksemad ja elu soodsam.

    Või üüriks kelleltki korterit või tuba.

    KIIRE!


  7. See on küll raske küsimus. Mille pärast üldse sporti tehakse? Miks üldse inimesed midagi teevad? Vahel mõtlen ikka, kui raske on, et miks mul seda vaja on? Siis ütlen endale, et ole vait ja treeni edasi. Praegu mõtlen sellele, et tahaks ka midagi kulturismis saavutada. Alustasin aga sellepärast, et tugevamaks saada, ilusat keha omandada ja tervislikumalt elama hakata.

×