Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. Mul on selline tunne, et siin on jälle keegi, kes pole otsingut kasutanud...

    Palju mahl süsivesikuid sisaldab, on ju pakilt näha. Need poesmüüdavad mahlad ~10g süsivesikuid 100ml-s. Ega sa peale trenni siis tervet liitrit mahla ära ei joo. 400ml. proteiinisheigis aitab küll ja üks banaan ka juurde.


  2. Mul oli ka suvel palava ilmaga treenides magneesiumipuudus. Tegin näiteks säärele seeria ära ja muidugi oli siis säär valus ning samal ajal hakkas ka silm tõmblema. See on sellest, et koos higiga eraldub kehast ka magneesium ja siis on vaja see tagasi saada. Praegu võtan iga päev lisaks multivitamiinile ka magneesiumi.


  3. Ma mitte ainult ei käi vaid ka treenin ka Reval-Spordis. <_< Ma pole küll teistesse klubidesse sattunud, kuid minu arust Reval täiesti piisav. Seda näitab ka fakt, et enamus Eesti tegijatest treenib seal. 150.- pileti eest ja tasuta toidulisandid aitavad ka palju.


  4. Üks küsis ka mult kunagi, et kuidas veresooni välja saada. See ei peaks küll omaette eesmärk olema aga ma arvan, et sellel on 3 põhjust. 1) kui inimesel on palav, siis veresooned tulevad nahast väja, sest on vaja soojust ära anda. 2) kui inimene teeb trenni, siis veresooned laienevad, et lihastesse rohkem toitaineid tuua. 3) veresooned tulevad siis esile, kui rasvaprotsent on väike.

    Seega on vaja teha aeroobset trenni ja pidada dieeti.


  5. Ma pole küll korvpallureid saalis näinud, kuid muid huvitavaid tegelasi küll.Paar korda olen silmanud 2 noort poissi, kes jõusaalis päris huvitavalt treenivad: Revalis on rinna treenimiseks selline pulloveri trenazöör, kus tuleb jalaga üks jupp alla vajutada, et see osa, kust kinni võetakse, lähemale tuleks. Need kaks aga treenisid pulloverimasinal jalgu, vajutades seda juppi kogu-aeg alla... :)


  6. Mis mõttega vahepeal kergemalt teha? Koguaeg peab ikka täiega treenima, kui tahad midagi kasu saada. Erandiks on jõutsükkel, kus on ka kerged trennipäevad.

    Lõpetad ühe kava ära, puhkad 1-2 päeva ja alustad uut kava sellest lihasest, mis on vähemalt 3 päeva puhanud.


  7. Tõesti on vara öelda, kas sul tulevikku on. Praegu ei ole küll lihaseid olla aga ega mul endal ka selles vanuses midagi polnud. Hea oleks, kui enne kulturismile üle minemist oled ka mõnda muud spordiala harrastanud nagu näiteks käsipall. Kui õigesti trenni teha tuleb see ikka kasuks.


  8. Suruma peaks ikka suht laia haardega, aga muidugi mitte nii, et enam kinni hoida ei saa. Ma surusin vahepeal ka kitsama haardega, kuna seal anatoomia raamatus ütles, et see treenib rohkem siseosi.Hiljem sain teada, et seda ainult teoreetiliselt.Mida kitsam haare, seda rohkem treenib triitsepsit.

×