Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. No ma peaksin vist küll veits homoseksuaalne olema, et sellist naist tahta, aga see on vaid minu tagasihoidlik arvamus.Kuid oma alal on nad kindalsti tegijad.Kui su lemmiklaulja on näiteks Ines, ei tea sa kas ta eraelus on ülbe, õel või ebaviisakas, sind huvitab, et ta teeks oma tööd hästi.Samamoodi ei saa ka siin mingit ilu taga ajada, nende eesmärgiks on kulturism ja kõigile sellised naised ei meeldi.


  2. Jess, seda ma juba ootasin :( Tiitel läheb minule, pole kahtlustki.Ja ärge hakake mulle vastupidist väitma. :P:)

    Joker, miks sa teistest pilte üles ei pannud, näiteks Otist? Esimesel pildil ma hakkan poosi sisse võtma, teisel on poos sees ja kolmandal lasen lõdvaks. Vot!


  3. Misasja sa nüüd mulle ajad?Jutt käis ju sellest, et kes said võistlusele ja kes ei saand, kuna olid liiga kokku kuivanud.-67.5 kategoorias see pull ju oli ja seal kedagi peale minu polnud.Keda siis mõeldi, kui mitte mind.

    Või ei lastud teistes kategooriates ka kedagi lavale?Sellest ma ole kuulnud.


  4. Nimevärki tahetakse siis sellepärast, et foorumlased üksteist ära tunneksid või kuidas te seda mõtlesite? Sest et kui mõni inimene näeb sellist särki, on ju eesmärgiks, et ta külastaks fitness.ee lehekülge, miks see kasutaja teda peaks huvitama?


  5. Käib üks tagaselja jutt, aga mida arvab asjaosaline Rihostern ise asjast?

    Ega mina küll kedagi ei parasta ega kellegi kallal mölise(nagu minuga juhtub).Kui mina peaksin oma peaga trenni tegema, mõtleksin siiamaani, miks lihas ei kasva.

    Sellist asja on varemgi juhtunud, tegijatel juhtub ju nii mõndagi.


  6. ühte nägin oma silmaga.Seal polnud kokku kuivamisest juttugi.

    See olin siis mina.Ega ma mingis supervormis ei olnud jah- reservi veel oli. ;) Esimene kord ka dieeti pidada, järgmine kord juba tean.Aga noh, hea, et ei hakanud lihasega pooleks rasva maha võtma- niikuinii võistlesin üksinda.Naiste katekooriates oli ju ka üksinda võistlejaid, ega seelepärast karikat väljaandmata ei jäeta.

    Vähemalt sain võistlema, seegi näitab midagi, kõigi kohta seda kahjuks öelda ei saa.


  7. Võiksid olla järgmised särgid:

    1) Must, suurte avadega särk jõusaalis treenimiseks, peal lihtsalt Robocop/Fitnes.ee logo

    2) T-särk, kus on peal Robocopi ja Fitness.ee logo, ning reklaamlause.

    Need piltidega särgid tunduvad veits imelikud.


  8. Ma sain ise siit foorumist lugedes aru, et nii mõnedki pidid -67.5kg kehakaalus võistlema tulema. Üks neist oli vist kasutaja nimega RIHOSTERN. Ma arvan, et ma oleks ise küll sellele Johannesele ära teinud, aga tagantjärgi tarkus pole ju mingi tarkus. B)

    Keegi põkk oleks ju võinud tulla, suht imelik üksinda olla, aga noh-mina ei saa sinna midagi teha.

    Ma arvan, et ikka päris vormita lavale ei lasta, ole nii suur kui tahad.


  9. Eelmises koolis maksis toit 7eeki, sest vald maksis osa kinni. Süüa sai tagantjärele mõeldes isegi normaalselt. Kas kartulipuder/riis/ühepajaroog või midagi muud see oli siis praad.Või supp, siis tuli paksemat osa nõrutada ja viimasel aastal sai tasuta piima, mida sai ikka mitu kruusi joodud. :D Nüüd vaatan linnas maksab toit 14krooni ja selle eest saab mingi imetillukese junni, mis ei täida hambaaukugi.

    Kui koolitoit ei sobi on ju imelihtne toitu kaasa võtta- võtate ühe paki kohupiima(magusa) ja makaroni liha ja salatiga. Ma võtan iga päev suure hunniku toitu kaasa. Istun aga koridoris pingile, võtan suure karbikese lahti ja lasen hea maitsta.Mõni vaatab vist imelikult aga ma ei saa aru kas inimesed ei julge toitu kooli kaasa võtta, sest teised vaatavad? Ma vaatan kahjutundega neid, kes iga päev sokolaadi ja saiakesi söövad-mis neist 50 aasta pärast saab?


  10. Ei tegelt see on päris tore teema, kui esimest korda sõimati oli päris ehmatav aga nüüd paistab päris naljakas.

    Ma ei ütleks, et mul palju jõudu on, enamikul 14aastastest jõumehest on ka rohkem. Samas pole ju mõtet teha hack-kükki näiteks 100kg-ga kui tegelikult ainult põlvi jõnksutad. Ja teie kõigi rõõmuks- teisipäeval käisin Robocopis ja ostsin poseerimispüksid( ning ploki Fatburnerit ). :D


  11. noormees saab kava vähemalt harjutada ja tekib kogemus mis tegelikult on suureks plussiks!

    teiseks inimese välja arenemine on nii pikk protsess et üks hakkab varem liha koguma - teine hiljem , võib väita et kirp ei näe väga vana välja ja areng on alles ees!

    parimat sulle mees!

    PS- mina ei ole saanud siiani välja tuldud sest pole seda tunnet et nüüd on õige aeg!

    No tänks! Selle 8 kuuga, mis ma Oti käe all ja jõusaalis treeninud olen, on mingi 14 kilo juurde küll tulnud, areng oli väga hea ja siis mõne aja eest alustasin juba dieediga ka. Eks pärast võistlust kasvatan liha jälle edasi.

    Vanust siis 17 JA AITÄH, ET MU SÜNNIPÄEVAL MU NÄO TÄIS SÕIMASITE! :D


  12. No nüüd ma saan aru, et kõik foorumikülastajad küll terve mõistusega ei ole. Sorry, aga nii see on. Ma saan aru, et minu kohta on kritiseerimist küll, aga niipea kui mõni suurem mees leidub, kohe tembeltatakse dopingusõltlaseks, teatakse teda kohe isiklikult- ta on venelane, palju väiksemaks jäänud, tegelt pole üldse nii suur ja mida kõike veel.

    No mehed nagu mäed ju ja muidu ka toredad inimesed. Kui endal midagi paremat näidata, tule ise võistlema.


  13. Nojah, ega tanki teravate sõnade vastu ei saa keegi. No reidis võin ma mida iganes rääkida, kulturistid teavad ise kuidas asi on.Mul mõned nõrgad kohad on jah nagu: jalg, selg ja rind. Ja ega õlg, biitseps ja käsivarski head ole. :D

    Aga noh, aega kasvada veel aastaid ja ega ma kõige väiksem mees võistlustel polegi.

×