Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. Tervitused!

    Järgemööda eelmises postituses mainitud sündmustest.

    Reedel langes sinumuutus.ee treeneritele osaks suur au ja õnn osa võtta psühholoog Jorgen Matsi koolitusest. Jorgen on minu jaoks autoriteetne kuju ja kuulan huviga tema avaldusi. Psühholoogia huvitab mind väga, olen isegi mõelnud seda õppida, aga kõigepealt üritan praeguse eriala ära lõpetada. :D

    Jorgen rääkis laias laastus sellest, kuidas inimest tervislikuma elu poole juhtida. (Kavad annavad küll tulemust, aga selleks peab neid järgima.) Kuidas samm-sammult inimeeses harjumusi kujundada, kuidas kliendini jõuda, teda motiveerida, kuidas tema isiksust hinnata ja sealt tulenevalt ka temale sobivamat lähenemist leida jne.
    Kujutan ette, et inimesele võib tõesti stressi ja ebameeldivust tekitada juba poest sobiva kodujuustu otsimine, kui tal sellest enne aimugi polnud.

    post-3216-0-80998600-1447267877_thumb.jp

    Laupäeval osalesin Eesti Personaaltreenerite Liidu koolitusel. Teooria osa toimus Spartas ja praktika Audentese spordihallis. Koolitajaks oli personaaltreener Tarmo Tiits, kes mulle kevadel läbitud EKFLi koolituselt sümpaatse mulje jättis. Mõnda kevadel temalt õpitud harjutust kasutan siiani usinalt. Hea õppida suure kogemusepagasiga treenerilt praktikas efektiivseid ja populaarseid harjutusi.

    Ühe mõnusa kõhulihasteharjutuse panin ka enda lehele üles: :D

    Pühapäeval oli TRX koolitus Postimaja MyFitnessis. Õpetajaks üks huvitav Läti härrasmees. Minu võhma juures oli see lihasvastupidavusele orienteeritud 8 tunnine koolitus üpris raske. TRX kontseptsioon mulle aga meeldib, mõningaid harjutusi olen juba praegu kasutanud enda ja klientide treeningutes.

    Järgneval päeval proovisin TRX roll out harjutust. Et kui madalale suudan minna selja- ja kõhulihaste jõuga.

    Vaatasin, et seda videot on minu Facebooki lehelt jagatud nii Balti, Soome kui ka Vene TRX lehe poolt. Võin niimoodi kuulsaks saada. :D


  2. Tere, kallid sõbrad.

    Pole pea 2 kuud siia midagi postitanud. Parandan selle vea.

    Vaatasin EMV tulemusi. Nagu juba öeldud, siis Taavi ja Kerdi tulemused avaldasid enim muljet. Ise ma seekord kohale ei jõudnud, pidasin õe sünnipäeva.

    Mis siis toimub? No nüüd olen juba 2 kuud Eesti eluga harjunud ja selle üpris joonde saanud.

    Kes ei tea, siis veetsin suve üliõpilasprogrammiga Studenttour USA-s, täpsemalt Hawaiil. Sama programm, mis selles reality show's Livin' Aloha oli.

    post-3216-0-02647300-1446729357_thumb.jp

    Ei olnud see reis ühtegi nii ilus ja lihtne kui telekast ja reklaamist oodata võis. Küll aga õpetlik ja noh, nüüd on see ka elus tehtud.

    Trenniga läks ka suvel veits lappama. Alguses tegin usinalt trenni ja vanas eas hakkasid isegi uued rekordid paistma. :P Siis aga polnud selleks enam aega.

    Tagasiteel sain külastada Los Angelest, Las Vegast ja New Yorki

    Nagu kaks tilka vett. :D

    New Yorkis, Brooklynis, Wall Streetil

    post-3216-0-01085800-1446728141_thumb.jppost-3216-0-32185200-1446728140_thumb.jp

    Nüüd olen 2 kuud trenni saanud teha ja vorm on suht ok. Päris grammi pealt kõike ei jälgi, aga vähehaaval üritan tuure juurde keerata. Millal taas võistlen, pole kindel. Siis, kui selleks valmis olen.

    Nüüd töötan personaaltreenerina lisaks Solarise MyFitnessile ka Viru ja Postimaja MyFitnessites.

    Ja Koduklubi Telliskivis. Vahetut infot leiab minu Facbooki lehet ja Instagramist, mis mu signatuuris on.

    post-3216-0-56676200-1446729170_thumb.jppost-3216-0-64293400-1446728646_thumb.jp

    See nädal tuleb ka väga huvitav. Homme saan end täiendada psühholoog Jorgen Matsit kuulates. Laupäeval osalen Eesti Personaaltreenerite Liidu koolitusel, kus Tarmo Tiits aitab harjutusvara täiendada. Pühapäeval ootab ees 8 tundi TRX koolitust. Viimase-laadsed rühmatreeningud on mulle täitsa meeltmööda ja lähitulevikus on Teil võimalik ka minu antavatest rühmatrennidest osa võtta. :)

    https://www.facebook.com/events/104223936605647/

    post-3216-0-91054600-1446729170_thumb.jp

    Püsige moodsad.


  3. Tervitused, sõbrad. Olen tagasi oma USA reisilt ja taas tööl Telliskivi Koduklubis, Solarise ja nüüd ka Viru MyFitnessis.

    Täna aga sai tehtud trenni HC Gym Lasnamäe klubis bravuuritar Jokeriga

    Paari järgneva tunni jooksul ootame Teie küsimusi, millele me video vahendusel vastame.

    http://forum.bonsuna.com/uudisedartiklid-uudised-ja-artiklid-nii-meilt-kui-mujalt/kusimused-vastused-live-kirp-ja-joker/msg161361/?topicseen#new


  4. Tere, Krip!

    Kus on sinu filmi vms, mis kunagi ettevalmistuse ajal tehti?

    Pean Sind tänama. Tuletasid mulle teemat meelde, võtsin operaatoriga ühendust ja juhtumisi saabuski ta sel nädalal Eestisse.

    Natukene sehkendamist kokkusaamisega ja ongi materjalid minu ja peagi ka monteerija valduses. :)

    Ehk sobiks sügiseks ajastada avalikustamise?

    Püüan ennast tagasi hoida, aga mõned screenshotid siiski paneks.

    Mõtlikud mehed enne otsustavat hetke

    post-3216-0-53550700-1432153677_thumb.jp

    Krt kus ma olin ikka soliidses vormis kunagi

    post-3216-0-73754200-1432153690_thumb.jp

    Hea kaader

    post-3216-0-18779900-1432153709_thumb.jp


  5. Hei!

    Ka kolleeg Mirko Miilitsaga sai trenni tehtud.

    Treenisime jalga ja latrasime treeneritööst.

    Pildimaterjal: http://trenni.ee/videogallery/kirp-ja-miilits/

    Mis vahepeal veel toimunud on? Eks ikka omajagu.

    Vahepeal käisin ka üldtervise uurimiseks vereanalüüse andmas ja testosteroon on 12,... pealt tõusnud 18,... peale. Seega täitsa norm värk.

    Kooliga on ka selleks aastaks ühelpool ning homme hakkan siis USA poole liikuma. Üritan sellest ka videblogi pidada ja küll siis ka siia lingi postitan.

    Mahalo!


  6. Kl kirp. See pole mingi meeste aksess ju. Mehele ei làhe see ymber kaelagi. Eksitav reklaam.

    Mis sa räägid: pool meetrit on täpselt piisav pikkus. Mitte liiga lühike, et oleks kaelarihm. Mitte liiga pikk, et selle ilu särgi alla kaoks.

    Ühesõnaga, sõbrad: ostke ära!

    Juba pandimajast saaks praegusest hinnast 2x rohkem selle eest.

    12 päeva pärast hakkan USA suunas liikuma ja taskurahaks on programmi reeglite kohaselt vaja 1000$ :wacko:

    https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=63546394

    post-3216-0-95688300-1431077874_thumb.jp


  7. Tere, Krip!

    Kus on sinu filmi vms, mis kunagi ettevalmistuse ajal tehti?

    Tere.

    Tänud küsimuse eest. Film on endiselt kokku monteerimata. Operaator läks Inglismaale õppima ja eks tal ole põhitööga tegemist.

    Ma pole talle viimasel ajal peale käinud ka, eks ta ise teab, et asi on ootel.

    Nagu ma juba rääkinud olen, siis ta tegi seda oma vabast ajast ja tasuta, seega ma ei saa ka erilisi nõudmisi esitada. Teised operaatorid tahtsid selle mitmekuulise projekti eest muidugi ka mitme kuu palka.

    Muidugi ega mul sellega põle, mingeid lepinguid või kohustusi avaldamiseks pole.

    Kui muud üle ei jää, siis tuleb uus film teha. ;)

    Igatahes tänud meelde tuletamast. Kirjutasin talle, et ehk saan talt materjalid ja monteerimiseks otsin kellegi Eestist. Ta muidugi tahaks selle ise lõpuni viia, aga tean ka omast käest, et alati kõike ei jõua, mis otseselt leiba lauale ei too.

    Kes ei tea, millest jutt käib:

    Screenshot projektist:

    post-3216-0-22319600-1431077129_thumb.pn


  8. Tervitused taas, kallid sõbrad!

    Üleeile tiksus ette 26. eluaasta, millega mõne definitsiooni järgi lõpeb noore iga.

    Sünnipäeva puhul võtsin päeva personaaltreeningutest vabaks ja veetsin selle üllatusena Tallink hotellis ja spas. :)

    Samuti jõudsin lõpuks läbi Skypark batuudikeskusest, kus sain harjutada kehakultuuris õpitud saltosid.

    post-3216-0-86919800-1429279333_thumb.jp

    Lubasin rääkida oma suvistest plaanidest ja miks mitte need nüüd avaldada.

    Nimelt osalen sel suvel üliõpilaste tööprogrammis Student Tour, mis võimaldab minna töötama ja maailma kaema välismaale.

    Olen alati mõelnud, et igasugused õpilasvahetusprogrammid on hea mõte. Kui ma kunagi paljunema peaksin, siis oma last julgustaksin küll maailma nägema. Lai silmaring ja kogemused on olulised. Ainult headest hinnetest eduks elus ei piisa.

    Millegipärast aga tundus, et sellised huvitavad asjad juhtuvad alati kellegi teisega.

    Seega kuniks veel noorust, teen selle ära. Asju hauda kaasa ei võta, aga elamusi küll.

    Sihtkohaks on Hawaii ja lahkumine mai lõpus.

    post-3216-0-16693900-1429280552_thumb.jp

    Seega kes veel enne suve personaaltreeninguid soovib, peab ühendust võtma. ;)

    Reisi rahastamiseks panen müüki ka enda legendaarse, testosterooni kiirgava 925 hõbedast kaelaketi.

    Kes soovib minu elukogemuse reisi toetada, võib jagada järgmist linki:

    https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=63546394

    post-3216-0-31506100-1429280963_thumb.jp

    Homme olen siis ametis EKV-l, kuna Siim Veri tellis mind taaskord enda seltskonna grimmeerijaks.

    Mahalo!


  9. Tsau.

    Pole ammu kirjutanud.

    Ajad on kiired, aga see-eest toredad.

    Nagu näha siis muutsin blogi pealkirja ja kategooria ära. FASTi toetust ma endale enam vajalikuks ei pea. Las selle saab keegi, kellele see abiks võiks olla. :)

    Nagu ilmselt osad Teist teavad, töötan nüüd treenerina Telliskivi Koduklubis ja sellest kuust ka MyFitness Solarises.

    http://telliskivi.koduklubi.ee/

    post-3216-0-27293500-1429013989_thumb.jp

    Tuleb tunnistada, et uus amet on päris hästi käima läinud. Suuresti ka tänu treener Mirko Miilitsale Koduklubis, kes mulle kliente on suunanud.

    Polegi ammu 5 päeva nädalas tööd teinud ja sageli kümneni õhtul. Aga huvitav ja tore on nagu ikka uus asi. :)

    Omandan uusi asju ja see on tore. Näiteks TRX trenn. No selles suhtes, et Taltsi ajal seda polnud ja kõik said ikka trenni tehtud, aga miks mitte erinevaid kasulikku ja huvitavaid asju üle võtta. Usun, et tuleb hoida avatud meelt.

    Samuti sai paar päeva tagasi(ilmselt minu läheneva sünnipäeva puhul) trennis kohtutud sõber Indrekuga, kellega pea 10 aastat tagasi Oti juures kulturismitrenniga alustasime. Tegime intensiivse Oti-stiilis trenni nagu ma ka ise möödunud kevadel võistlusdieedi ajal tegin.

    Suveks on mul ka suured plaanid, aga sellest omal ajal. ;)

    Kes tahab ühendust võtta, siis: kristjan.konsap@gmail.com või kristjan-johannes.konsap@myfitness.ee.

    Mahalo!


  10. Vabandust, et ma eestikeelset kokkuvõtet ei leidnud, aga abiks võiks olla selliste parameetrite jälgimine:

    • The paper has been appropriately reviewed through formal or informal peer review. Any serious scientific journal is formally peer-reviewed, though white and gray literaturemay be less transparent in their review methodology.
    • Experimental and mathematical methods are clearly explained and are appropriate to the experiment.
    • Model fitting and statistical analysis are meaningful and appropriate.
    • Uncertainty and the paper's place in the wider scientific discourse are acknowledged.
    • Funding sources and any potential conflicts of interest are disclosed.
    • The authors and the paper itself are widely cited by other researchers in the paper's field. In most scientific fields, the order of the author list usually indicates importance of each researcher's contribution to the article, except that the final author is commonly the senior researcher in charge of the laboratory or research group where the work was done. These conventions may vary by field, journal, and paper.
    • Recognized experts in the field have commented or offered informal opinion.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Identifying_reliable_sources_%28natural_sciences%29

    Aga noh, ärge hoidke end tagasi. Jagage neid allikaid, mis Teie arvamuse kujundasid ja jäägu nende usaldusväärsuse hindamine minu mureks. :)


  11. Midagi ei juhtu. Loomulikult ei diskvalifitseerita. Selliseid käitumisjuhendeid pole olemas.

    Sinu väited on muidugi ülepaisutatud. Spordis keelatud ained ei ole sama mis kokaiin ja narkomuulad.

    President suure tõenäosusega antud üritusel niikuinii ei viibi.

    Aga kas te võiks seletada, mis siis ikkagi saab kui võistleja keeldub presidendilt diplomit vastu võtma, kuna ta ei taha oma käsi räpaseks teha? Narkomuulad on WC-potti lasknud kokapakke ja presidendi sõrmed on need lahti arutanud ja suhu pistnud, süstinud endasse jne. Lisaks need sõrmed on ju pakkunud võistlejatele steroiditablette ja endale neid kümnetes tuhandetes sisse toppinud. No saate ju aru, et ei sooviks võistleja sellise presidendiga kättpidi tervitada.

    Kas võistleja dekvalifitseeritakse kui ta keeldub kontaktist presidendiga?

    Lihtsalt huvitav oleks ju teada, kuidas reglement oleks?

    Kas äkki on kokkulepitav, et võistleja näitab näpuga põranda piirkonda kuhu sterokunn karika asetaks ja käed jääks määrimata?

    Ei mingit intriigi, lihtsalt teoreetiline huvi.

    Peace!


  12. Suht õiget juttu ajab ,lennukid mis pritsivad keemiat jne.Kes ise viitsib lähemalt uurida ja süveneda nendesse asjadesse saab aru et tegemist õige jutuga.

    Täitsa huvitav loeng. Einoh, vana on tõesti huvitav ja veidi totaka olemisega mis veidi rõõmu/nalja teeb, aga loengu sisu peaks küll mõtlema panema!?

    Teie, kes siin naerata, kas olete võtnud pikksilma ja vaadanud lennukite "aururiba" ? Olete iseseisvalt mõelnud inimkonna ajaloo peale? Võimsate ehitiste peale?

    Siinkohal nõustun 100% Einari öelduga: " kui teile kukub kivi pähe, aga AK´s öeldakse, et see oli õhupall....ju siis oli õhupall "

    Ja paljudel siin tõesti puudub kujutlusvõime...jube. (:

    PS: igaljuhuks mainin, et ega 100% kellegi juttu ei saagi tõepähe võtta, muidu oletegi samasugused nagu eelpool väljatoodud Einari öeldus. Kasutage ikka ka ISEENDA analüüsi/mõtlemisvõimet.

    Kui Teile tüli ei tee, siis ma muidugi palun vastavaid viiteid. Kui on usaldusväärne allikas, siis ei jää ka mul muud üle kui oma seisukohad ümber vaadata.

    Selle "oma silm on kuningas" jutu peale näitan sellist pilti.

    post-3216-0-51580400-1426529140_thumb.jp

    Inimene on ikkagi üpris ebatäiuslikult välja arenenud kui nii või öelda. Taju annab kergesti eksitada, mõtlemisvõime on piiratud. Armastame näha seoseid seal, kus neid ei ole. Vihkame teadmatust ning üritame kõike enda seisukoha läbi ja võimete piires seletada.

    Näituseks selline lõbus video:

×