Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Ergutid ja stimulandid

    Võistlusväliselt võib kasutada. Võistluspäeval mitte. Selle uuris meil siin üks sportlane kirja teel anti-dopingust välja. Ma ei tea, mida mõeldakse "keelatud in-competition" all. Kas keelatud võistluspäeval või keelatud võistlusperioodil või kui võistluspäeval võetakse proov, milles on ca 5 päeva tagasi kasutatu jäägid, kuidas see siis kvalifitseerub... Igatahes võistlusvälise proovi puhul pole siis probleemi ilmselt.
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Eile ikka. 5 tundi ehk 4ni öösel töötlesin ja hommikuni panin üles laadima. Täna teeme käärkükki staadionil. Homme on meil plaanis aeroobne ja taastusprotseduurid ehk rattatripp Jägala joale.
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Oo maaidüll. Dieedi algusest saati(jaanuarist) pole ma maakohta pere juurde sattunud ja oi kus nüüd tundub see muidu nii igav asula idüllilise vaikse paradiisina. Samuti on seni olnud üllatavalt kerge toitumist jälgida(mõtted on muude asjadega hõivatud) ja kaloripõletuseks liikumist "tekitada". Näiteks eile läksin otsima kummikantimiseks sobilikku traktorirehvi ja lõpuks olin märkamatult olnud ratta seljas juba 3 tundi. Metsade vahel sõites õnnestus boonusena ka käo kukkumist kuulda. Rehvid ma sain(mis on ka omaette huvitav lugu) ja seega sain teha teoks juba mitu kuud dieedi ajal peas küpsenud trenniidee. Siin siis esimese päeva (reede) trenni esimene osa: Mina tänan.
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hei. Seks hooajaks on võistlused läbi. Kergendus... Enesetunne on hea vähemalt selles osas, mis puudutab võistluseelset pinget ja tühja kõhtu. Kogu organismi taastumiseks läheb ikka veidi aega, seega vähemalt 2 nädalat treenin kergemalt. Kui dieedi ajal kuhjunud ülesanded tehtud saan ja veel veidi energiat taastanud olen, siis kirjutan ka pikema kokkuvõtte kogu hooajast. Kui kellelgi on küsimusi, siis neile võin ka varem vastata. Üks mis kindel, sel aastal ma seda teekonda enam ette võtta ei taha. Senikauaks nautige minu Balti Matši reisist tehtud videot. Videotele tuleb fännide rõõmuks lisa juba sel nv, kui taaskord ühed "hardcore" trennid maakodus välja mõtlen.
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Väga vajalik uuendus.
  6. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    http://www.betterbodies.se/products/shorts-womens/short-sweatshorts-black/ Kui pükstega koos veel midagi ostad, nii et 100€ kokku tuleb, siis ikka.
  7. Balti Matš - Endla, Ott ja Egle esimesed!

    Et vaene Siim ikka vaimselt vastu peaks siis video ka tema vabakavast 2012 Läti lahtistel meistrivõistlustel. Minu arust mõjusid need visuaalsed efektid vabakava taustal päris hästi.
  8. Balti Matš - Endla, Ott ja Egle esimesed!

    Lõbus meenutus 2012 aasta võistlusest samas kohas.
  9. Balti Matš - Endla, Ott ja Egle esimesed!

    Otseülekanne afterpartyst:
  10. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    šansse peaks Sul olema küll - ega võiduks polegi vaja metsikut ostu. Piisab, kui iga batooni ostuga kupong ära täita, nagu sa ka teinud oled. Siis pole enam vaja läbi piltide neiude vorme imetleda.
  11. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Veel on jäänud välja loosida kaks nädalast priipääset Men's physique 2014 Fit.Campi! Järgmise loosimise peaksime tegema juba mai alguses ja järgmise juuni alguses, niiet rahvas - usinalt loosikuponge täitma! Loosikupongi võid täita iga ostuga FitShopist - olgu ost suur või väike!
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma kõnnin ka hommikul 4 km tööle ja õhtul 4 km koju ehk ca poolteist tundi päevas, spordikott seljas, aga ega see veel jäätist süüa luba.
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ahjaa. Sa käisid ju seal peol, mille lõppu keegi ei mäleta.
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Nõrk.
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Õpilane Maija tõi tänutäheks treeneritöö eest selliseid delikatesse. Pean need ilmselt töö juurde jätma, et õhtul tühja kõhuga ahvatlust ei oleks. Nagu näha, siis registreerisin ennast ka Balti Matšile ära. Kui juba vormi tegin, siis oleks mõistlik seda maksimaalselt realiseerida. Dopingukontrollita võistlusel Leedu kollide vastu ilmselt midagi ei tee, aga ikkagi esimene välisvõistlus ja väärt kogemus. Täna, tundes taas tühja kõhtu ja energiapuudust, jõudsin otsust hooaega pikendada juba kahetseda, aga õnneks tegi Maija kingitus meele rõõmsamaks. Aga meeleolu peabki positiivse hoidma, ammutades seda energiat kust aga kätte saab, kasvõi endale valetades. Nagu ütles kulturismikorüfee Mr Mesi "Ega muidu lihas ei kasva!"(ja rasv ei põle). Antud nädalaga üritan vormi parandada. Loodetavasti vähemalt Reval Cupi tasemeni. Seda on aga muidugi lihtsam öelda kui teha, kui kõht tühi on. Kui olen söönud või mis veel tähtsam - puhanud, küll siis teen ka mingi pikema kokkuvõtte kogu võistlushooajast. Temaatiline lugu ka Balti Matši teemal. Loodetavasti tuleb üks lõbus tripp(eriti tagasitee )
  16. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

    Tõstamaa vanasõna: "Siim räägib, kui saalitäis rahvast pumbib!"
  17. Päeva menüü

    Jep. Jogurtit kasutasin ise paar aastat tagasi hirmsal massiperioodil: kui loengute ajal süüa ei jõudnud või õhtul kokata ei viitsinud, siis panin sisse liitri keefirit, piima või jogurtit. Esimesed annavad liitri kohta ca 30g valku ja 500kcal, jogurt annab pea tuhat kilokalorit. HELLUS MAASIKAJOGURT energia 90,0 kcal rasvad 2,5 g küllastunud rasvhapped 1,4 g süsivesikud 14,0 g suhkrud 13,0 g valgud 3,0 g sool 0,1 g
  18. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Jah, kehtib ka täna. Seni kuniks kaupa jätkub ehk paar kasti ikka on.
  19. Usun, et saab küll varem sisse. Korraldustiim on tavaliselt ca tund aega varem ikka platsis.
  20. Põhitõstete alumine faas.

    Ma pole küll jõutõstja, aga on olemas erinevaid huvitavaid harjutusi. Rinna jaoks näiteks põrandal hantlitega/kangiga surumine, kus saab just arendada nö surnud punktist liikuma saamist. Jõutõmmet olen ise teinud alumise faasi arendamiseks ehk kangi maast lahti saamiseks(edasi läheb juba lihtsamini ) kõrgemal alusel seistes. kang madalamal, kui tavaliselt. Kükis aitab alt liikuma saamisele kaasa ka nt puuri varrastele pausiga kükkimine. Anyway, tõstan oma postitusega teema ette, ehk mõni targem jõutõstja oskab täpsemalt rääkida.
  21. Algaja toidulisandites

    Eks põhitöö teeb ikka toitumine ja treening ära. Kui tahad rasva kiiremini kaotada, lisa kulutust või kärbi kaloreid... Aga kui tahad midagi proovida ja et vunki juurde keerates energia ära ei kaoks, siis enim positiivset tagasisidet annavad kliendid Olimpi Thermo Speed Extreme kohta: http://fitshop.fitness.ee/burnerid/1/readmore/94/Thermo-Speed-Extreme-120kaps/ L-karnitiin on jah tuntud lisand, kuid näiteks Thermo Speedi puhul saab sama või isegi väiksema raha eest kuus toimeainet koos ning seda jätkub tervelt kaheks kuuks.
  22. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Grupikas Esikolmik
  23. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Alex Uuetalu 41x Pavel Stulov 12x Argo Erit 36x
  24. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Monika Aus 12x Siim Jürgenstein 38x Kaspar Kuuse 27x Priit Vahtramäe 39x Vahur Kiis 26x Indrek Kiis 22x
×