Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    PILDIMÄNG! Kes on pildil?
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tere. Elukene veereb muidu nagu ikka, aga eile külastasin uut spordiklubi Fresh! Spordiklubi on päris väike, aga hubane nagu sellistel puhkudel ikka öeldakse. Pluss oli ka see, et nägin seal vaid ühte tuttavat, seega ei hakanud keegi trenni segama. Meelitati mind osa võtma Les Mills treeningust nimega GRIT, mis tundus treeningpartnerile piisavalt huvitav ja väljakutsuv. Kui mina seda iseloomustama pean, siis tegu on lühikese (ca 30 min) intensiivse rühmatreeninguga, mis mulle ilmselgelt mõeldud ei ole. GRIT jaguneb omakorda kolmeks. GRIT strength - hõlmab jõuharjutusi kangide ja raskustega, mulle tundub esmapilgul nagu bodypump. Vähemalt vahendid osaliselt kattuvad. Lõpuks ometi üks treening, mis kasvatab garanteeritult kuiva lihasmassi? GRIT plyo - see peaks siis olema plüomeetriline lihastreening eelkõige keharaskusega, aga kaasab ka natukene abivahendeid(stepipink) ja raskusi (kangiketas lisaraskusena). GRIT cardio - ilmselt siis kardiotreening rühmatreeningute võtmes. Seda Freshi adinistraatori sõnul meil veel ei tehta, sest "ei taheta kedagi ära tappa". Eile oli Freshis kavas keskmine ehk siis GRIT plyo. Kavas olid tegelikult lihtsad peaasjalikult keharaskusega harjutused nagu kätekõverduste variatsioonid, "mägironija", kõhulihased, plangu variatsioon ja räigelt erinevate hüpete variatsioone. Ehk siis mitte midagi müstilist harjutusvara seisukohalt, aga eks ilmselt peabki olema lihtne ja kiiresti omandatav. Enne trenni andis treener Mart Poola kätte "treeningpäeviku", kuhu pidime tehtud kordused märkima ja trenn võis alata. Nagu näha, siis pärast esimest hüpete seeriat ei suutnud ma korduseid meenutada, pärast teist kaotasin igasuguse suunataju ja kirjutasin märkuse valesse lahtrisse ning pärast kolmandat olin lihtsalt wut? Pausid olid minimaalsed ja kui ühel hetkel pulssi mõõtsin sain tulemuseks 145 lööki minutis. Ühesõnaga ilmselgelt oli selline edasijõudnute intervalltreening minule, kelle aeroobne piirdub 5-10 min soojendusega enne trenni, liig. Selle poole tunni jooksul jõudsin oma väikses peas läbi mõelda kõik põhjused, miks mulle individuaalne spordiala rohkem meeldib... Õnneks oli siiski tegu keharaskusega trenniga ning ropsima ka ei hakanud. Ausaltöeldes oli mul pärast trenni väga kurnatud olemine. Mitte halb olla, aga no treeningpartneriga ei viitsinud küll ühtegi sõna vahetada. Aga kui pärast trenni lähedalasuvas grillikohas seašašlõki ja ahjukartulid peale sain, siis läks juba päris heaks. Mu noor sugulane Kristo on ka praegu Freshis praktikal ja tegi trennist seal päris hea video.
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Zombie.
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ilusat Halloweeni, sõbrad! Eestis küll Halloweeni väga ei tähistata ja samas õige kah - meil on kommi lunimiseks oma pühad nagu mardi- ja kadripäev, kus maiuse lunastamiseks peab ikka üht-teist tegema ka. Temaatiliselt on aga sobilik rääkida teisest lähimineviku sündmusest ehk eelmisel nädalavahetusel külastatud MängudeÖÖ üritusest. Tegu oli erinevatele videomängudele pühendatud sündmusega. Esindatud olid vanad ja uued mängud, Nintendo konsoolist PS 4 ja Oculus Riftini. Ma mingi kirglik mängur ei ole, aga mõne sõbra juures ikka aeg-ajalt söögi ja joogi ja vennastumise kõrval tuleb ette. Üks sellistest sõpradest on sõber Indrek, kelle loodud nn indie-mängu ZombieRun me MängudeÖÖ-l promomas käisimegi. Tegu sellise retro platvormmänguga, a la Super Mario. Ainult et palju rohkem zombiesid ja tulistamist. http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/varskelt-valmis-kodumaine-uhe-mehe-loodud-arvutimang-zombierun.d?id=70015833 Et üritusel rohkem silma jääda, lasin meigikunstnik Liina Pihelil endale temaatiline make-up teha. Plaan oli edukas: mäng sai kõvasti promo ja mina sain ka oma tähelepanuvajaduse rahuldatud. Üritusega jäin rahule, oli väga tore ja mis peamine - hea vaheldus igapäevasele rauasikutajate seltskonnale. Tankimas enne üritust Dream team Meie videokokkuvõte ZombieRunist MängudeÖÖ-l: ZombieRuni saab sümboolse hinna eest osta ZombieRun.eu lehelt: Head mängimist!
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tervitused Täna peab ikka blogisisestuse tegema, kuna napilt meenus, et tänast kuupäeva, mil on mu õe ja väikevenna sünnipäevad, pean ma ka enda süstemaatiliste treeningute alguseks ning täna täitub ilus ümmargune KÜMME aastat jõusaalitreeninguid. Algaja aeg on seega läbi. Pilt, mida olen ka enne lisanud: enne esimest võistlust VS pärast viimast võistlust. Aga veidi ka muudest asjadest, millest pole jõudnud rääkida. EMV Seekord õnnestus võistlust isegi suuremas osas jälgida. Esiteks pakkus palju silmailu Rainer Palmi vorm (no homo). Krt mingi kiiks minus ikka on, mis hindab sellist esteetilist antiikkreekalikku füüsist. No lihtsalt on ilus vaadata harmooniliselt arendatud inimkeha. Kui ma nüüd suudan korraks professionaalse kretinismi kriitika kõrvale jätta ja luban endale kiidusõnu ja vaimustumist, siis ma ütleks, et vorm oli super, ses osas Raineril ilmselt väga palju edasi areneda pole. Mõnede kehaosade detailsus oli ka nagu vanal mehel. Ahjaa. Et kui nüüd võrdlema hakata, nagu kulturistid armastavad teha, siis ma olen ikka päris kõva mees. Nimelt kuna Rainer Palm on võitnud nii Siim Kelnerit kui Peep Reinartit ja mina olen võitnud Rainerit, siis selle loogika järgi ma olen neist kõigist kõvem kärbes ja kuna Peep on MM viies mees, siis ma olen vähemalt sama hea kui MM 4. koht kui mitte parem. Muidugi pakkus rõõmu ka meeste physique, kus võistles sõber Mattias ja legendaarne Baltimaade kuivim mees Taavi Taros. Kohe alguses oli näha, et esimesed 3 meest, kes seisid laval vasakul, on teravama vormiga ja minu silmis moodustasidki esikolmiku. Taroselt eeldasin ma teist kohta Mattiase ees, aga eks see rannafitness on veel subjektiivsem kui kulturism ja oleneb, mida kohtunikud nägid või vaatasid. Muidugi oli Mattias oma II koha üle väga õnnelik ja seda oli tore näha. Usun, et jään juriidiliselt korrektseks kui ütlen, et pärast dopingukontrollide selgumist võib järjestus muutuda. Teatavasti rannafitnessi võitja Hr Popov sinna läks. Üldiselt oli tore kõrvalt vaadata Mattiase esimest võistluskogemust. Seda siirast rõõmu ja naljakaid tõdemusi nagu "sõin pärast võistlust šokolaadi - see pole KUNAGI nii hästi maitsenud!" ja "pole kunagi enda jalgu raseerinud - duši all vesi lihtsalt voolab maha". Ahjaa, teine väikevend hakkas ka suvel trenni tegema ja see on "torrreee vaadata kohe!" kuidas mees lisaks arvuti ees istumisele ja IT õppimisele ka kehaliselt areneb. Olen talle ikka iga kuu koti Herat või Whey3 viinud, sest tavatoidust ta piisavalt valku kindlasti ei saa. Tänaseks aitab. Püsige moodsad.
  6. Ehk siis... Noorte kulturism: Rasmus Linde II, Tauri Metsaviir I, Sven Zujev III Juunioride kulturism: Rainer Palm I Meeste kulturism: Ott Kiivikas I Meeste klassikaline kulturism: Peep Reinart II, Oleg Anissimov I, Mihkel Vaino III Juunioride rannafitness: Hendrik Ovir II, Kaido Raup I, Kristjan Singh III Meeste rannafitness: Mattias Peters II, Rodion Popov I, Taavi Taros III Naiste juunioride fitness: Lisanna Laanela I Naiste physique: Esta Pilt I Juunioride body-fitness: Mariliis Liiv I, Aleksandra Bogorodskaja II Naiste body-fitness: Reele Viirmaa I, Gea Taalvelt II Juunioride bikiinifitness: Laura Koobas I, Heddi Priivits II, Sandra Roosme III Naiste bikiinifitnessi -160cm: Tatjana Kreit II, Regina Krukovskaja I, Jeketarina Remets III Bikiinifitness -166cm: Maris Moks II, Kristina Aleksejeva I, Kati Kõrm III Bikiinifitness -169cm: Ene Tomingas II, Ellen Parik I, Olga Mordas III Bikiinifitness +169cm: Aleksandra Laer II, Cärolin Paas I, Jane Tammearu III Meeste kulturismi absoluutne võitja: Ott Kiivikas. Bikiinifitnessi absoluutne võitja: Kristina Aleksejeva http://www.fitness.ee/uudis/6147/video-selgusid-eesti-meistrid-kulturismis-ja-fitnessis-tiendatud
  7. Pilte posedownist Mingi trall käib Udune pilt Olegi teravast seljast Raineril oli juba tuju hea
  8. Mihkel Vaino - parima uustulnuka tiitel Meeste absoluut Peep tahab tantsida Teise nurga alt ka Oti lahtise suuga laulupidu
  9. Kuniks professionaalsed galeriid ilmuvad, veel veidi pilte autasustamisest Mihkel mõtleb, mis värk on Klassikalise kulturismi autasustamine Bikiini juuniorid Bikiini naised Veel Bikiini naised Veel Bikiini Veel Veel Veel
  10. Meeste klassikalisest kulturismist ka mõned pildid
  11. Veel noorte ja juunioride absoluudist: Tauri Metsaviir VS Rainer Palm
  12. Meeste rannafitness Bromance taustal, kui selgus I ja II koha järjestus Mattias Peters, meeste rananfitnessi II koht
  13. Juunioride kulturismi võitja ja noorte ja juunioride absoluutne võitja Rainer Palm Mariliis Liiv, juunioride bodyfitnessi võitja ja treener Marek Morozov Naiste bodyfitness Juunioride rannafitness
  14. Kõige tulihingelisem fänn Mattias Peters, meeste rannafitnessi II koht Esta selg on parem kui meestel Noored Juunioride rannafitnessi I koht Kaido Raup Juunioride kulturism
  15. Esimese poole tulemused emv_2014_protokoll.pdf
  16. Rait punnitab Tarmo keskendub Keskendub veel Ja isiklik rekord tulebki
  17. Record Breakersist ka pilte Kaido hetk enne rambivalgusesse astumist Siim keskendub Kaido kogub end
  18. Veel ilu Sõbrad jälle koos Ja lõppu pommuudis! Tundub, et tänase päeva üllatusvõistlejaks kujuneb hoopis Arnold Tokko, kes ise kommenteeris oma vormi kui "paar nädalat jäi puudu".
  19. Saabus staarkulturist Mihkel Vaino
  20. Oti kaal ...ja Oti vorm Pükste värv on sama, aga Swarovskid jäid Otil panemata Edgar Udod Harri Indus selja tagant Ja silmailu ka Record Breakersi alguseni on jäänud 30 minutit!
  21. Siim Savisaar ja Edmund Pilt Rannafitness Esta ja Otsuse kahtlane žest...
  22. Silvar reklaamib Team Rückenbergi uut sponsorit Sandra Roosme juuniorid bikiini fitness Tuhandete Sparta treenijate lemmik Sten-Erik Villup Üllatusena on bikiini fitnessis võistlema tulnud ka kodumaale naasnud superstaar Kerli Kõiv
×