Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Vabandust, et ma eestikeelset kokkuvõtet ei leidnud, aga abiks võiks olla selliste parameetrite jälgimine: The paper has been appropriately reviewed through formal or informal peer review. Any serious scientific journal is formally peer-reviewed, though white and gray literaturemay be less transparent in their review methodology.Experimental and mathematical methods are clearly explained and are appropriate to the experiment.Model fitting and statistical analysis are meaningful and appropriate.Uncertainty and the paper's place in the wider scientific discourse are acknowledged.Funding sources and any potential conflicts of interest are disclosed.The authors and the paper itself are widely cited by other researchers in the paper's field. In most scientific fields, the order of the author list usually indicates importance of each researcher's contribution to the article, except that the final author is commonly the senior researcher in charge of the laboratory or research group where the work was done. These conventions may vary by field, journal, and paper.Recognized experts in the field have commented or offered informal opinion.http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Identifying_reliable_sources_%28natural_sciences%29 Aga noh, ärge hoidke end tagasi. Jagage neid allikaid, mis Teie arvamuse kujundasid ja jäägu nende usaldusväärsuse hindamine minu mureks.
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Eks seda näeb siis. Viimastel aastatel minu mäletamist mööda pole osalenud. Täpsemalt peaks juba temalt endalt küsima vms. Mis juhtub või ei juhtu, eks seda näeb ka siis, kui selline stsenaarium aset peaks leidma.
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Midagi ei juhtu. Loomulikult ei diskvalifitseerita. Selliseid käitumisjuhendeid pole olemas. Sinu väited on muidugi ülepaisutatud. Spordis keelatud ained ei ole sama mis kokaiin ja narkomuulad. President suure tõenäosusega antud üritusel niikuinii ei viibi.
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kui Teile tüli ei tee, siis ma muidugi palun vastavaid viiteid. Kui on usaldusväärne allikas, siis ei jää ka mul muud üle kui oma seisukohad ümber vaadata. Selle "oma silm on kuningas" jutu peale näitan sellist pilti. Inimene on ikkagi üpris ebatäiuslikult välja arenenud kui nii või öelda. Taju annab kergesti eksitada, mõtlemisvõime on piiratud. Armastame näha seoseid seal, kus neid ei ole. Vihkame teadmatust ning üritame kõike enda seisukoha läbi ja võimete piires seletada. Näituseks selline lõbus video:
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tsau. Kiired ajad. Viimased kaks nädalavahetust veetsin EKFLi treenerikoolitusel. Seda oli vaja treenerilitsentsi ametlikuks pikendamiseks ja hiljem järgmise taseme taotlemiseks. Pilte koolituselt olen ikka pannud enda treenerilehele Facebookis: https://www.facebook.com/personaaltreenerkjk Üldiselt oli muidugi tegu põhitõdede üle kordamisega, aga koolitus on viimaste aastate jooksul ka arenenud ja täienenud. Enim meeldis tänane funktsionaalsete jõusaaliharjutuste osa, mida viis läbi Tarmo Tiits. Muu kasuliku hulgas näitas ka parajaid vigureid. Koolituse lõpetas aga Einar Laigna loeng, mis oli üpris "huvitav." Ma ei ole küll mingi "ristisõdija", kes foorumist-foorumisse ad hominem! karjudes käib, aga teaduslikkust ja common sense´i pean ikka au sees. Et mitte lauseid kontekstist välja rebida, tegin päris pika video. Mõni ütleb, et inimesel on õigus uskuda, mida tahab. Üldjuhul ma ei viitsigi kellegagi vaidlema hakata. Laiemat selliste vaadete levitamist ei pea me aga tolereerima. Muidu on varsti kõik vaktsineerimisega ennetatavad haigused tagasi või lähevad inimesed arsti asemel kirikuõpetaja juurde. End rant.
  6. Õlaprobleemid

    Kui koguaeg valutab, siis peab ikka midagi ette võtma. Vigastasin õlga 2012 aastal ja ise see küll terveks ei läinud. Mul andis rinnatrennis tunda. Valin trennis harjutusi siiamaani. Võta gmasteriga ühendust. Ta aitas ka minu probleemi puhul.
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tegin ühe pildi. Ja pilt oli päris hea. Muidu on ikka tegemist palju, nii koolis kui treeneritööga. Kes tahab kursis püsida, jälgige ikka minu Facebookilehte ja Instagrami. Head Vabariigi aastapäeva! Olge terved!
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kahjuks ei ole enne mõõtnud. D3 pole paar kuud vähemalt söönud, aga sellest nädalavahetusest ilmselt alustan. Pidavat ka antud probleemi puhul kasuks tulema.
  9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    See on nüüd jälle liialdatud väide. Ütlesin vägagi ausalt, et minu andemetel tribulus testosterooni uuringutes selgelt tõstnud ei ole, seega ma seda ise ei kasuta. Miks seda endiselt lisandina müüakse? Kuna inimesed tahavad. Näed - juba siinsamas teemas üks mees ütles, et aga tal tõstis testosterooni taset ja teine lisas, et kui seda ei tõsta, siis libiidot parandab ikka. Pealegi mina ei ole sortimendi juht. Mina võin anda oma soovitused, lõpliku vaiku teeb klient ise. Lause teisele poolele on väga lihtne vastus: kui mul veel testo tõstjatega nii madal tulemus oleks, siis peaksin ilma täitsa 100 aastane olema. Ja kui mul juba mingit testotõstjad peal oleks, siis ilmselt annaks King of Spades järgneva kuu jooksul väiksema efekti ning Sa oleksid taaskord rahul. Ma kardan, et Sul on mingi pime viha EKFLi või mõne sealoleva inimese vastu ja Sa kannad need emotsioonid otse minu peale üle. Mina olen aga eraldiseisev indiviid ja mul on oma arvamus. Kui Sa nüüd mõtled siis ilmselt taipad isegi, et mina olen vägagi viisakas tegelane olnud. Mind palun mitte kellegi teise tegude eest vastutavaks pidada.
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hea teada, et vähemalt kaasfoorumlastel testoga kõik korras on, vaadates seda ägestumist. Oleme ikka viisakad ja sõbralikud edasi. Täna on päiksepaisteline ilm, minge jalutage värskes õhus. Ma käisin ka. Teeb ainult head.
  11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kui testo nii madal on, siis seda ohtu vist pole.
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Sa arvad, et mu jutt on puhas promo ja see ärritab sind. Eks mu jutul on kindlasti ka reklaami eesmärk. Mulle meeldib promoda asju, mis ma usun head ja kasulikud olevat. Uued numbrid tulevad nii kõrged kui tulevad. Nagu näha panin üles screenshoti, kus on näha kõik kuupäevad ja asjad, seega kõik on aus. Jah ja müüb praegugi. Miks müüb? Ma arvan, et sa suudad sellele ise ka vastuse välja mõelda. Maailmas on kindlasti palju muid veidraid tooteid ka. Turumajandus? Miks müüakse mitut sorti saia kui sisulist vahet pole? Miks müüakse piibleid, kui jumala olemasolu pole tõestatud? Miks müüakse meeste stringe? Miks müüakse kofeiinivaba kohvi?
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Näen. Eks igaüks...
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Noh esiteks söön selle karbi King of Spadesi ära, kui ma selle juba ostsin. Ennast ka huvitab, kui palju see siis mõjub. Aga arsti juurde tuleks ka minna, kuigi ma olen selles osas laisk. Lisand võib natukene aidata, aga nagu spetsialist ütles, siis tuleb kindlaks teha, kas põhjus on keemiline või mehhaaniline. "Kui on keemiline, on see suht lihtsasti lahendatav. Kui mehaaniline, siis võib olla soodumus eesnäärme- või munandivähiks, viljatuseks jne"
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No testo jääb üldise meeste referentsväärtuste vahemikku küll, aga selle tabeli järgi on 12,7 nmol/l 100aastase tase. http://www.fitness.ee/artikkel/1561/testosterooni-langus-suvenev-probleem-millele-on-lahendus-olemas SHBG tase ei jää isegi piiridesse, seega bioloogiliselt aktiivset testot on ülivähe. Ime jah et ma üldse nende kümne aasta jooksul mingit lihasmassi olen suutnud kasvatada, kui see mõõtmine nüüd mingit pikemat tendentsi peaks näitama. Samas muidugi ei olene lihaskasv ainult testost. Rohkem energiat ja vähem tujukust oleksid ka teretulnud. Ehk on lahendus testosteroonitasemes?
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ühesõnaga tulemus on nutune. Suu jäi lahti, kui neid nägin. Olen ma leidnud oma andetuse põhjuse või on see ajutine, madala rasvaprotsendi süü? Vastuse saab ilmselt anda endokrinoloog või meestearst, kuhu ma peaks järgmisena minema. Teadiseks: Suguhormoone siduv globuliin (S-SHBG) SHBG on põhiline steroidhormoone (testosterooni ja östradiooli) siduv valk. SHBG süntees toimub maksas ja on reguleeritud androgeenide/östrogeenide suhtega organismis. SHBG afiinsus testosterooni suhtes on 10 korda suurem kui östradiooli suhtes. Seetõttu on naiste SHBG kontsentratsioon seerumis oluliselt suurem kui meestel. 60% testosterooni ja 20% östradiooli üldhulgast meestel on seotud SHBG-ga. Samad näitajad naiste kohta on vastavalt 80% ja 37%. Vaba (bioloogiliselt aktiivse) fraktsioonina on steroidhormoone vereringes vaid 1 – 3%. Tõlgendus: Mida väikesm on SHBG sisaldus, seda suurem on bioloogiliselt aktiivse vaba steroidhormooni hulk. Kombineerides testosterooni ja SHBG tulemusi, on võimalik arvutada “vaba androgeeni indeks” (FAI), mis näitab vaba ehk bioloogiliselt aktiivse testosterooni sisaldust: FAI = Testo (nmol/L) / SHBG (nmol/L) x 100 Mehed: SHBG määramine koos testosterooniga on oluline androgeenide metabolismi häirete korralMehel võib SHBG kontsentratsiooni suurenemine organismis olla hüpogonadismi põhjuseks, kuna väheneb vaba testosterooni hulk, kuigi üldise testosterooni kontsentratsioon võib olla normi piiresSHBG kontsentratsioon suureneb eaga
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Senikaua kütame veel kirgi üles ja ma lisan siia pildid eilsest trennist. Nimelt käisin paljuhaibitud Fifty Shades of Grayd vaatamas ja seega oli vaja 45 minutiga trenn ära teha. Seega kasutasin dieediaegset lähenemist, mida Ott mulle õpetas ja millega praktiliselt mu dieedi päästis. Kõik harjutused sooritasin ca 8osaliste superseeriatena, minimaalsete pausidega. Näiteks lamades hantlite surumisel 8x10kg. Paus ainult nii pikk kui vajalik hantlite ära panemiseks. Siis 8x12 kg jne kuni 20 kgni. Kui enam ei jõudnud, siis hakkasin alla tagasi liikuma. Intensiivne, pumpav treening, kus lühikese ajaga suur maht ja suur kalorikulutus. Tegin rinda, õlga ja triitsepsit. Vahepeal peaaegu nutsin, sest lihas hakkas põlema nagu teeks bodypumpi, aga tegin edasi. Energiat oli, siinkohal aitas ilmselt ka Workout Shocki laks kaasa. Kuna higistasin kõvasti ja selline trenn lõi hirmsasti paiste, siis tegin ühed vormipildid ka telefoniga.
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Stay tuned. Õige pea saate info.
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Nonii. Käel väike verevalum, aga lõpuks ometi Quattromedis käidud. Tegin teie kõigi jaoks informeeriva video ka, kus täpselt asub ja kuidas sealne protseduur käib. Kuu aja pärast ehk pärast King of Spadesi kuuri käin siis uuesti ja palun ka spetsialistidel näitajaid videos kommenteerida. Tulemused tulid juba mingi 5 tunniga meilile, kuigi tavaliselt võib minna kuni üks ööpäev. Nende nägemiseks on vaja aga kiri ID-kaardi abil dekrüpteerida. Homme ehk saan ID-kaardi lugeja, siis jagan andmeid. Hetkel ühtegi testo tõstjat ei kasuta. Tribulust ka mitte, sest see pole minu teada üheski inimuuringus efekti andnud.
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Just laadis üles ka mu seljatrenni video. Tegin üle pika aja ühe pikema linateose. Tõmbasin endale Go Pro videotöötlusprogrammi ja koos Go Pro appiga on videote tegemine lihtsam ja võimalusterohkem. Igaks juhuks mainin ära, et ärge seda trenni kodus järgi tehke. Aga nüüd magama - tahan minna homme hommikul Quattromedi testosterooni taset mõõtma, et siis uue King of Spadesi kuuriga alustada ja tulemust reaalselt mõõta.
  21. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No väike vahe ikka on. Nii suur, kui naturaalselt võimalik. Tänud. Jalad on vist enim arenenud. Ülakeha ka muidugi, kuigi teisel pildil ei paista nurga tõttu nii hästi välja. Tänan panuse eest blogisse, taaskord. Muutus on elu osa ilmselt jah. Targad mehed foorumites teavad öelda, et oma seisukohtade muutmine käib ka selle juurde. Eks me kõik kogeme ja areneme. Need aastad tagasi jooksis juttu rohkem jah. Ilmselt olin nii lõbusam kui ka oli aega rohkem. Loodetavasti seda vaba aega veel tuleb, praegu on küll elu kiire.
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hei! Nüüd on võimalik minu ja mu õpilaste tegemisi jälgida ka Instagrami vahendusel: http://instagram.com/teamkonzap/ http://i.instagram.com/personaaltreener.konsap/ Nagu ma täna juba oma isiklikul Facebooki kontol avaldasin, siis... Tunnen siiralt, et treeneritöö on see, mida ma tahan edaspidi teha. Kindlasti on ses vallas ka arenguruumi, kuid see on ju hea. Samuti väärivad ka õpilased enne võistlusi rohkem mu aega ja tähelepanu. Kui sobib, siis blogin siin ka edaspidi.
  23. L-karnitiin koos massilisajaga

    1) Ei neutraliseeri. Muidu võiks l-karnitiini võttes süüa nii palju kui tahad, aga kaalu ei lisandu? Ülekaalulisus oleks maailmast kadunud... 2) Halba ei tee, aga l-karnitiin pole (praktiliselt) üheski uuringus tõestanud, et selle lisamanustamine rasva üldse põletab. Pane see l-karnitiinile kuluv paarkümmend euri parem toitumiskava alla. 3)Samal ajal mõlemat saada ongi raske. Üldiselt on rasva põletamiseks vaja ikka kehale kaloreid (toitaineid) vähem anda kui vaja, et ülejäänud vajaminev energia rasvkoest võetaks. Lihase kasvuks peab kehal jällegi piisavalt toitaineid üle olema.
  24. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Vaatan, et üks nägus noormees on pildimängus. Olid ajad. 2006? versus 2014
  25. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Noh... kas me seda kunagi teada saame. Eks psühholoogiast ole teada, et kui inimene on mingi seisukoha võtnud, siis ta "näeb" vaid seda kinnitavaid väiteid ja eirab vastupidist tõestavat infot. Antud blogipidaja, kes minu arust ei ole mingi spetsialist, oli kindlasti teatud viisil meelestatud ja eelarvamustega. Muidugi probleem eksisteerib, seda ma ei eitagi. Need jäigad reeglid nagu oleks naturaalselt võimalik vaid pikkus miinus 100 on jaburad. Sama jabur oleks mul öelda, et 18 aastasena üle kahe meetri pikk olla on võimatu ja kindlasti kasvuhormooni töö. Või maratone joosta on kindlasti võimatu amfetamiini vms ergutita.
×