Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Kuidas teha kindlaks keha rasva % ?

    See oli kuskil foorumis varem ka kirjas ,et see üks jama on.Kalmus vist ise rääkis seda. Ma ei tea sellest küll midagi. Aga tahtsin küsida , et selline kaal mida müüakse Hobby Hallis,( maksab mingi 1300) ja peaks näitama rasvaprotsenti/ lihaste protsenti/vee protsenti ja jumal teab mida, on ju ka kindlasti jama?!
  2. Hinnad

    Kas oskaksite soovitada mõnd normaalse hinna/kvaliteediga jõusaali Tallinnas? Olen 7 kuud kodus trenni teinud, pärast eksameid oleks võimalus linna tulla. 3 korda olen Reval-Spordis käinud -vist päris normaalne koht? A.., kas sellist võimalust kuskil eksisteerib, et saaks hinnaalandust? Tahaksin kulturismiga tõsiselt tegeleda, aga raha pole just üleliia.
  3. Piim ja roheline tee

    Ma joon piima tavaliselt koolis u 2-3 kruusi. Enne magamaminekut viimaseks toidukorraks ka 1 kruusi. Rohelist teed hakkasin rohkem jooma, u 3-4 kruusi päevas. Piima joon lihtsalt sellepärast vähe, et läheb veidi kalliks. Kuigi tegelt on päris hea toidukorrast puudu jäävad valgud näiteks kruusi piimaga täita.
  4. Banaani laastud

    Kaloriarvuti küll, kuid palju see 1 banaan siis kaalub? Koori ma ju ei söö. Rosinaid söön mingi supilusika koguse.
  5. Uued Aura plus L-karnitiiniga joogid

    Auraga oli ükskord selline nali, et söögiaeg oli kätte jõudnud ja tahtsin kähku mingi joogi osta. Ostsin sealt kaubamaja ja viru vahelisest kohvikust 0.5 l aura joogi. Pärast panin alles tähele, et tseki peal oli selle hinnaks 20.-
  6. Banaani laastud

    A... seda et varem sõin pärast trenni 1 õuna ja suure peotäie rosinaid. Kas see on piisav glükoosi/fruktoosi kogus pärast trenni? kaalun u. 61 kg. Nüüd söön 1 banaani ja veidi rosinaid. Palju ma sellest süsivesikuid saan?
  7. glükoos

    See on vist sama hea teema, kui et 1 kg felixi ketsupis on 1kg tomateid.
  8. Harilik surumine

    Mina olen rinda treeninud umbes viimased 4 kuud sellise kava järgi: 1) Horisontaalpingil surumine 3*8-12 2) Kaldpinnal surumine 3*8-12 3) Kaldpinnal lendamine ~15 4) Horisontaalpingil lendamine ~15 Kas see on enam-vähem piisav kava? Asi on selles, et treenin kodus esmaste vahenditega, aga rind on järgmisel päeval ikka päris hästi väsind. Peaks ju muutma aeg-ajalt kava, aga pole nagu eriti valikuid.
  9. muusika

    Varem kuulasin powerit, kuigi see pole üldse minu muusika maitse. Ajas mind miskipärast vihaseks. DJ-de jutt vahepeal segab. Nüüd tegin endale plaadi nende lugudega, mis eelmises samalaadses küsitluses mainitud olid. Mõned on päris head, mõned aga ajavad trenni lõpus kuulates une peale.
  10. kava

    Palju siis nädalas trenni tuleb teha?Ma olen treenind 4 kuud järjest 6päeva nädalas.Esimesed kaks kuud kava kaheks jaotatult,nüüd kolmeks jaotatult.Ületreeningut pole küll olnud.
  11. Küsimused keha vormimise alustamiseks

    Mina jatsin ka kohvi joomise maha. Ega ma seda hullult ei joonudki-1 tass,et hommikul käima saada, alles 15 aastane kah.Seda et mul on ka juhtunud et kunagi viskas kiiresti voodist hommikul tõustes pildi eest ära.Kas see on kõrgest vererõhust?Igatahes nüüd kui ma trenni teen on kõik korras. Pole ka enne trenni sooja tehes peavalu kallale tulnud.
  12. Mentaalne pilt

    Ei tea kuidas n[[d selle ette kujutamisega on, aga hommikul m]tlen ikka juba valmis mida t'na treenin ja viin ennast vastavasse meeleollu.
  13. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    172 cm ,60 kg ,15 a.
  14. kettler kadett

    Ei tea, kas metall nüüd niisama ikka hapraks läheb. Roostetamine on muidugi omaette asi. Sõber tahab ka endale sõudmismasinat osta.Võib-olla ongi sulle jah praak sattunud...
  15. Broiler

    Mul on ka selline küsimus, et mis siis broileril ja kanal vahet on? Broiler peaks olema rasvasem ja kana väherasvasem? Nägin poes ka sellist supikana, mida müüakse terve kana korraga. Maksis teine pea poole vähem kui tavaline kanaliha. Erinevus peaks olema see, et on väherasvasem. Siis oleks ju kasulik seda osta?
  16. Proteiinid algajatele

    Mul on küll nii,et protein no.1(900g) juba teist kuud ja ikka pole veel otsa saanud.No loomulikult pole ka 100 kg-ne.
  17. Munad

    Ma praegu ainult keedan, no kui üle viskab, siis võib ju praadima ka hakata. Tavaliselt keedangi mingi 10 muna korraga ja panen külmkappi. Enne sõin sellist poolkeedetud muna, hakkas vahepeal vastu juba. Nüüd võiks jälle pooltoorest süüa.
  18. Kust osta toidulisandeid?

    Tahaksin teada, kust osta toidulisandeid, eriti valku. Siit netist saab küll, aga postimaks tuleb ju ka juurde. Ostsin viru keskusest robocopi proteiin no. 1. Sain muidugi tünni ka, oleks ikkagi tulnud siit osta.(tagantjärele tarkus) Kas sealt telliskivi 51 otse osta ei saa?
  19. Kust osta toidulisandeid?

    Ma eelmine kuu ostsin spantal spordist viru keskuses. Sain 400-ga. See kuu ostsin kaubamaja neljandalt korruselt maksis 359 kr. Telliskivis on kõige odavam vist jah, aga see on vist avatud ainult E-R? Olen kaks korda seal vaatamas käinud (L ja P), mõlemal korral kinni.
  20. jälle kysimused

    Mul läheb praegu ainult see protein no.1. 325-400 kr. -oleneb kust osta. Kui rohkem pappi saan, peaks vist mingit süsivesikut ka ostma. Eelmine kuu jätkus no.1 kuuks ja praegugi veel alles.
  21. Kust osta toidulisandeid?

    Aga kas peab enne siin netis kinni panema ja siis sinna järele minema või saab nii ka, et lihtsalt lähen sinna ja vaatan, mida head müüa on. Kas sealt (telliskivi 51) saab hantleid ja raskuseid ka osta või saab sealt ainult riideid jms. Ah jaa, ega keegi ei tea kust kulturismi harjutustega raamatuid saab? Praegu laenasin raamatukogust selle "Kulturism kõigile". Ootan vastuseid.
  22. valgusheigid

    Tahaksin teada, kust saaksin neid valgusheike, mida pärast trenni juua. Kas need proteiinid, mida siis müüakse ongi kõik sheigid? Kui palju peaks siis pärast trenni valku tarbima?
  23. valgusheigid

    Sedaasja, et ma ostsin nüüd selle proteiin no. 1. Umbes 45-60 min. pärast trenni lõppu joon 4 supilusikat + klaas vett. Tahaks teada, palju ma siis 4-st supilusikast valku saan? Palju oleks vaja pärast trenni, rohkem kui tavalise söögikorraga?
  24. algaja treeningkava

    Biitseps on õlavarre-kakspealihas ehk see muskel, mida tavaliselt näidatakse. Triitseps on õlavarre-kolmpealihas:biitsepsi vastaslihas. Vat nii.
  25. nõrk sõber

    Ärge siis suruge nii palju. Pingutate veel üle. Proovige alguses palja kangitoruga.
×