Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. kas normaalsed tulemused????+

    Ega ma jõu eesmärgil ei treenigi, huvitab nagu rohkem kulturism aga jõudu peaks ju ikkagi juurde tulema. Kas liiga palju treenides võivad lihased ka aeglasemalt areneda?
  2. munavalge vedelikuna müügis

    Tallinas nägin Rimis mingis sellises kohvikoore paki moodi tetrapakis vedelat muna ja munavalget-pastoriseeritud. Võiks olla suuremas pakis siis tuleks soodsam kui mune osta ja ostaks ka seda vedelat munavalget.
  3. Hematogeen?

    Hematogeen on jah selline sokolaadi moodi batoon, mis rauda sisaldab.Mõtlesin ka seda osta nagu sokolaadi asemel aga ikka kasulik, aga kõik olid suhkruga.Ema ütles et vene ajal vist oli ka suhkruvabasid, mida keegi ei söönd.
  4. Pelmeen

    Minuarust küll pelmeenid õige kulturisti toit ei ole.Sinna on ikkagi soola ja igasuguseid muid asju lisatud. Kõike ei saa kalorite järgi vaadata. Ise üritan süüa võimalikult puhast toitu-keedan liha või kala ära ja ongi kõik.Ei hakka sinna midagi lisama.
  5. vitamiinid

    Mina võtan iga päev ühe centrumi.Nüüd olen hakanud ka magneesiumi võtma ja vahest lisa c-vitamiini.
  6. taimetoitlasest sportlane

    taimetoitlus on minu arvates mõttetu asi.On olemas igasuguseid dieete ja nendega võib ju äärmustesse minna.Mõned taimetoitlased ei söö liha ja kala, teised ei söö ei piima ega muna ja see läheb küll liiale.Nii ei saa kõiki vajalikke aineid kätte ja kuidas nii veel sporti teha...
  7. Kulturism kõigile

    Ma ostsin otse kirjastusest Atlex.Maksis 15 eeki kuid kuna elan tallinnas siis tuli postikulu ka ca 40 juurde.Vanade raamatute poodides olen ise ka näinud.
  8. kas normaalsed tulemused????+

    krt ma ei saa aru mis siis mul viga on.Olen 9 kuud trenni teinud ja surun mingi 55kg
  9. Jogurt

    Siin artiklis, kus öeldakse,et biojogurt-söök nagu toidulisand,öeldakse,et seda ei ole hea pärast /enne trenni süüa.Keegi teab miks?Jõusaalis näen et päris paljudel jogurt trenni lõpus...
  10. Kus trennis käid ja kus elad???

    Nüüd elan tallinnas ja käin reval-spordis. Kes veel revalis käivad, andke märku.
  11. Tulen korterinaabriks!

    Ma ei tea küll kuhu täpselt see postitus panna, aga otsin endale tallinnas elamispinda ja tuleks hea meelega mõnele trenniinimesele, kes saaks mu elustiilist aru, kaasüürnikuks. Koos tuleks arved väiksemad ja elu soodsam. Või üüriks kelleltki korterit või tuba. KIIRE!
  12. Kulturism, miks?

    See on küll raske küsimus. Mille pärast üldse sporti tehakse? Miks üldse inimesed midagi teevad? Vahel mõtlen ikka, kui raske on, et miks mul seda vaja on? Siis ütlen endale, et ole vait ja treeni edasi. Praegu mõtlen sellele, et tahaks ka midagi kulturismis saavutada. Alustasin aga sellepärast, et tugevamaks saada, ilusat keha omandada ja tervislikumalt elama hakata.
  13. Pelmeen

    Ei usu et pelmeen see kõige parem toit on. Mulle meeldib ikka kui liha ja puder on eraldi-saan nii süsivesikuid kui ka valke ja tean täpselt kui palju. Oleneb muidugi pelmeenist, kui palju seal rasva on. Siis kui alustasin treeningutega ja ei osanud veel raha õieti toitumisse suunata, polnud ka ükspäev midagi peale trenni süüa. Niisiis keetsin pelmeenid ära ja urgitsesin sealt liha välja. Lõpuks sõin ikkagi ülejäänud pelmeenid ka ära, sest lihtsalt nii hea oli!
  14. Musklimasendus Club

    Oi jah-neid asju mis masendusse ajavad on ikka omajagu. Raha annab isa, kuid kunagi mitte piisavalt. Tööd ka suveks ei leia-saaks toitumist parandada. Kõige rohkem on jama see, et pole kellegagi oma trennikogemusi ja muresid jagada: vanemad asjast aru ei saa, sõbrad on kõik õllesõbrad, klassivennad on kadedad ja sõimavad lolliks... Nüüd hakkasin jõusaalis käima, ehk leian sealt mõne sõbra.
  15. maks

    Oi jah...Maksapasteet oli omal ajal päris hea asi. Siseelundites üldse on palju rasva ja samuti ka maksas. Parem on oma vitamiinid ju ikka kuskilt tervislikemast õlidest kätte saada.
  16. Vanus. osa II

    Aga kui sääred hästi taastuvad, kas neid võib siis mitu korda nädalas treenida? Kas see annaks massi juurde? Kas õlgu peaks samamoodi treenima? Õlad ju ka treeningule raskesti alluvad.
  17. Hommikusöök

    Ma ootan iga õhtu juba uut hommikusööki, et saaks süüa pähkli-rosina segu, biojogurtit, mett, apelsini -palju magusamaid asju kui õhtupoole...mmmmm-ajaski juba isu peale . Hommikul on küll isu metsik, eriti kui õhtul pole palju söönud.Söögiisu juba lapsest peale hea-kahjuks ongi nüüd vist sellepärast natuke suurem rasvaprotsent.
  18. Liigesetoidud

    Ma ostsin ka purgi ultra gel `i. Naksumist põlvedes pole nagu olnud, ju siis aitab ka. Ei tea kas siis tuleb varsti põlvedega jälle jama kui seda enam ei kasuta? Või aitab ühest kuurist küll?
  19. Beef jerky

    Eks nad ole jah päris kallid ja soolased kah kahjuks. Aga ega keegi tea kust muidu mingit kuivatatud liha saab? Siin kuskil artiklites näiteks soovitati seda "ajapuuduse söögiks" osta aga pole ise kuskil näind muud peale selle beef jerki.
  20. Vanus

    See on jälle üks kulturismi ja muu tõstespordiga seotud loll müüt, et trenn paneb noortel kasvu kinni jne. Sellel pole tõepõhja all ja pigem trenn soodustab nooruki kasvu. Rääkimata lihaste, üldise vormi, teotahte, rühi jm heast arengust. Kulturismiga võib tegeleda vanuses 6-60
  21. valgu segamine maitseainega

    Mina ei saa üldse aru mis jama teil koguaeg selle valgu maitsega on. Ise joon maasika proteiin no1 ja ei kurda küll midagi. No kui tegemist on maitsetu valguga siis võib-olla on teine asi, ei tea, pole proovind. Valku segan veega ja kõik korras. Oluline ei ole ju maitse vaid valgu omadus. Trenniga kaasnevad ju palju raskemad keelamised ja loobumised headest asjadest.
  22. süda

    Keegi on kunagi päris lihtsalt öelnud et: tippsport pole tervisesport. Ise ei oska öelda.
  23. aeroobne trenn

    Tahtsin küsida, et kas see on väga vale, kui 17.45 lõpetan trenni, 18.00 söön ja siis 19.00 lähen jooksma? Põhimõtteliselt peaks lihas ju taastuma hakkama 1 tund peale trenni. Kas siis lükkub taastumise algus edasi ? On see kuidagi kahjulik massile? Kas peale jooksu peaks jälle midagi sööma?
  24. 4 pea lihas

    Kas siis ilma kükkideta ei saa kuidagi korralikku jalatreeningu kava kombineerida? Olen neid algusest peale teinud ja hakkavad juba vastu. Teisalt olen kükke aga ka ju kodus teinud ja see pole kõige mugavam. Võib-olla saalis on parem.
  25. Hinnad

    Tahaks küll tõsiselt tegeleda. Saadan siis kirja info@amazon.ee? Eks varsti tuleb niikuinii tegelt ka robocopi proteiini järele minna. Siis saan ka rääkida.
×