Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. mis värk on?

    Tee jõutrenni, siis tuleb jõudu juurde. Söö ka kõvasti .
  2. Kas keha-ja ainevahetuse tüüp on kindlas seoses?

    Mul peaks olema kiire ainevahetus ja eks siis sellest tulebki, et rasva on vähe. Aeglase ainevahetusega inimestel on suurem rasvkude, sest neil on aeglane ainevahetus! Pikad tüübid ja kõik peenikesed?mhh..usun, et on olemas ka pikka kasvu inimesi, kes on vähe tüsedamad.
  3. Proteiin No1 kuidas on

    Kõrvalmõjudena on täheldatud lihasmassi märgatavat kasvu, jõunäitajate paranemist ja liigeste paremat vastupidavust.
  4. ÖÖ

    Paar korda olen ka öösel kohupiima-piima segu söönud, kuna eelmine toit oli mitu tundi enne magamaminekut. Kuid nagu ma näen, pole see praegu vajalik.
  5. Spordimehed jõusaalis

    Ma pole küll korvpallureid saalis näinud, kuid muid huvitavaid tegelasi küll.Paar korda olen silmanud 2 noort poissi, kes jõusaalis päris huvitavalt treenivad: Revalis on rinna treenimiseks selline pulloveri trenazöör, kus tuleb jalaga üks jupp alla vajutada, et see osa, kust kinni võetakse, lähemale tuleks. Need kaks aga treenisid pulloverimasinal jalgu, vajutades seda juppi kogu-aeg alla...
  6. Proteiin No1 kuidas on

    Koguaeg söön seda. Ega toidulisandid pole mingid imerohud, kui normaalselt trenni ei tee. Sama efektiivne kui iga teinegi.
  7. Taastus?

    Mis mõttega vahepeal kergemalt teha? Koguaeg peab ikka täiega treenima, kui tahad midagi kasu saada. Erandiks on jõutsükkel, kus on ka kerged trennipäevad. Lõpetad ühe kava ära, puhkad 1-2 päeva ja alustad uut kava sellest lihasest, mis on vähemalt 3 päeva puhanud.
  8. On mul tulevikku?

    Tõesti on vara öelda, kas sul tulevikku on. Praegu ei ole küll lihaseid olla aga ega mul endal ka selles vanuses midagi polnud. Hea oleks, kui enne kulturismile üle minemist oled ka mõnda muud spordiala harrastanud nagu näiteks käsipall. Kui õigesti trenni teha tuleb see ikka kasuks.
  9. Avaldage arvamust!

    Võib-olla lihtsalt tundub aga jalga on nagu vähe...
  10. Lai haare

    Suruma peaks ikka suht laia haardega, aga muidugi mitte nii, et enam kinni hoida ei saa. Ma surusin vahepeal ka kitsama haardega, kuna seal anatoomia raamatus ütles, et see treenib rohkem siseosi.Hiljem sain teada, et seda ainult teoreetiliselt.Mida kitsam haare, seda rohkem treenib triitsepsit.
  11. selg:D

    Mees nagu mürsk ju.Oleks mul ka selline.
  12. Taastus?

    Mis taastumisaega sa mõtled?Ma teen vaheldumisi jõu-, massi -ja reljeefitsükklit ja mingit puhkust küll vahepeal ei ole.
  13. Süsivesikud

    Hommikul mingi helbepuder. lõunal pruun riis või makaronid.
  14. Silk soymilk

    Üritad siis kaupa pähe määrida.ok.
  15. Silk soymilk

    Mõnel lihtsalt on laktoositalumatus, teistel ei ole.sellepärast ei pea ju kõik piimajoomist järele jätma.kuigi jah, ega minu toiduplaanis ka piima ei ole. teen sellega ainult putru.hakata piimast oma valgukogust kätte saama oleks suht tülikas.
  16. Pilt !

    Ma peaks ka nagu kevadel võistlema minema.Selga pean kõvasti treenima.Hea et vähemalt üksi ei pea võistlema.
  17. jook kus pole suhkrut

    Oumaigaad, kui andekad küsimused! Joo vett, mahla jne.
  18. Toitained, kust saab kõige rohkem

    Toiduaineid ikka mõtled.Valgud, rasvad, ja süsivesikud on toitained.
  19. Bodybuildin kirjandus

    Ei tea kas see raamat kulturismist, mis järgmine aasta ilmub, on kulturismi ajaloost?Võiks ikkagi mõni uuem treeningu ja toitumise kohta ka tulla.Netis on kõik küll olemas, aga need on alati kaheldava väärtusega.
  20. valk?

    Igas Rimis on küll seda glükoosi müüa.Siuke punane karbike.Mina võtan 3spl. no1 enne ja 3 pärast trenni, mahlaga segatuna.
  21. Rinna efektiivne treening iga nurga alt.

    Seda ainult teoreetiliselt, mida kitsam haare, seda rohkem triitsepsit treenib.
  22. Rasvad seemnetest

    Kõik rasvad pole ju ühtviisi halvad. On tervislikud- küllastamata ja halvad-küllastunud rasvad.Ise söön päevas 3spl õli ja see on tervislik rasv. Seemnetes peaks olema taimne rasv, põhimõtteliselt nagu oliivides ja linaseemneteski.
  23. Kükkimine - täiskükk

    16 a. 58 kg. 172 cm. kükkisin 80kg.
  24. Kodune jõujook

    Piim takistab raua omandamist lihast.
  25. sooviks teada..

    Tallinna kaubamajas oli mingi 199.-
×