Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Minu KAVA aidake natuke:)

    Seljale peaks kindlasti tegema ülalt tõmbeid(lõuatõmbed), praegu sa ülaosasid ei treenigi?Selja ülaosa tee enne alaosa.See paremale-vasakule kallutamine on mõeldud kõhupõik lihastele. Noh, ma ei tea, võib-olla kava algajale sobib kah, oleneb muidugi, mis eesmärk on.
  2. Hüdrolüüsitud proteiin vs vadaku proteiin

    Nojah, ikkagi imendub hüdrolüüsitud kiiremini.Nii tavatoidust kui vadakust.
  3. Hüdrolüüsitud proteiin vs vadaku proteiin

    Hüdrolüüsitud imendub jah kiiremini, vist mingi tunniga. Tavatoit on ju kuni 3tundi maos ja siis alles liigub edasi ja hakkab soolestikus imenduma.
  4. Kulturism

    Kuskil siin on kulturismi ja fitnessi lahtiseletuse artikkel ka.
  5. Kordusvahemik Dieediperioodil

    Mul on ka praegu jõukava, lihtsalt söön veidi vähem ja teen ka jõukava ajal aeroobset. Siis tuleb massikava, rohkem aeroobset ja lõpuks võistlusettevalmistus, kui on intensiivne trenn ja lõpus palju aeroobset. Lõpus tee superseeriaid, puhkepausid lühemaks, trenn intensiivsemaks. 5-8 kordust,kergem raskus ja uuesti 5-8x, ja veel 5-8x
  6. Kõht täis peale proteiini

    Vat toiduga ongi selline huvitav asi, et selle seedimine toimub põhiliselt maos, ja et toitained lihastesse jõuaks, peab toit seeduma ja imenduma. Toit ei lähe otse lihastesse. Tegelt ongi kõht siis täis, sest kõik need vedelikud võtavad ikka päris palju ruum ja ega ta sul momentaanselt ei imendu, sest veri on pärast trenni lihastes ja siis mõne aja pärast läheb seedeelunditesse.
  7. Kulturismi maine

    Ma olen kohanud nii imetlevat kui ka halvustavat käitumist. Näiteks vanad klassivennad olid küll kadedad, sest neil ei jätkunud niipalju motivatsiooni, et treenida, ei saanud aru, miks õige toitumine vajalik on ja olid üldse mõttetud vennad. Aga vanemad haritud inimesed imetlevad mu tahtejõudu ja kohusetunnet. Mul on ka praegu nii, et eriti õppida ei jõua, kuna käin pidevalt trennis, koju jõudes hakkan süüa tegema ja varsti tulebki magama minna. Kuigi kõik eelmised aastad olen ma olnud viieline õpilane. Pidevalt pean ka seletama, et trenni lõpetades ei muutu lihased rasvaks ja jõusaalis käima hakates ei kasva sulle kohe hiiglaslikud lihased.
  8. Mis kellast magama lähete/tõusete?

    Kooliajal on nii kiire, et midagi ei jõua teha.Üritan ikka 8tundi täis magada, aga tunnen, et sellest on vähe. Eelmine aasta sai koolipäevadel 9,5 tundi magatud, oli palju normaalsem, nüüd keskkool,koguaeg kiire.Nädala keskel ~22.00- 6.20, nädalavahetusel~22.30-9.00 Kas tänapäeval sõjaväes mingeid spordiroodusid ei ole? Ei tahaks nagu kunagi 9kuud trennita ja õige toitumiseta olla.
  9. Küsimus jõuperioodi kohta

    Jõutsükli ajal tõsta kiiresti- võid ka veidi mustalt teha, aga alla lase väga aeglaselt.
  10. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    see otsing on üks tüütu asi. kui panna mingi märksõna otsingusse, siis toob ilgema hunniku igasuguseid teemasid, mida ükshaaval lugeda on eriti mõttetu, kuna teema pealkiri ei ütle mitte midagi.inimesed võiksid oma teema pealkirju paremini teha, tuues ära juba seal võimalikult palju informatsiooni oma probleemist ja sellest, milest selles teemas kirjutatakse. sellisel juhul on ka otsingul rohkem mõtet ja inimesed vaevuksid seda ka kasutama. Õige küll.Teemad, mille pealkiri on ?????? või`küsimus` ei ütle küll midagi.
  11. Reval sport

    Kõhupinke on piisavalt.Trenazöörid jala sise-ja ka välisosadele on olemas.
  12. EKV 2006, osalejad?

    Kuna võistlused pole nii väga mägede taga ja nii kuu pärast tuleks hakata dieedile mõtlema: Sooviks teada, kes plaanivad võistlustest osa võtta? Eriti huvitab kaalukategooria -67.5 kg.
  13. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    Esilehele võiks panna suure vilkuva banneri stiilis: Enne kui küsid, kasuta otsingut! No mõned teemad(kuidas ruttu kaalus juurde saada ) on jah tobedad aga nalja teevad ka siinsed tegijad.
  14. Mahl

    Mul on selline tunne, et siin on jälle keegi, kes pole otsingut kasutanud... Palju mahl süsivesikuid sisaldab, on ju pakilt näha. Need poesmüüdavad mahlad ~10g süsivesikuid 100ml-s. Ega sa peale trenni siis tervet liitrit mahla ära ei joo. 400ml. proteiinisheigis aitab küll ja üks banaan ka juurde.
  15. tõmblev biitseps

    Mul oli ka suvel palava ilmaga treenides magneesiumipuudus. Tegin näiteks säärele seeria ära ja muidugi oli siis säär valus ning samal ajal hakkas ka silm tõmblema. See on sellest, et koos higiga eraldub kehast ka magneesium ja siis on vaja see tagasi saada. Praegu võtan iga päev lisaks multivitamiinile ka magneesiumi.
  16. Proteiin No1 kuidas on

    No olen proovinud nii õuna kui ka apelsini mahlaga. Mahlasid tuleb vahetada küll, muidu tüütab ära. Ma panen 3 spl. `kerge kuhjaga`, päris kapaga pole vaja, aga kes keelab?
  17. Mis klubides käite?

    Ma mitte ainult ei käi vaid ka treenin ka Reval-Spordis. Ma pole küll teistesse klubidesse sattunud, kuid minu arust Reval täiesti piisav. Seda näitab ka fakt, et enamus Eesti tegijatest treenib seal. 150.- pileti eest ja tasuta toidulisandid aitavad ka palju.
  18. Vaadake KAVA!!!

    Kui ketas on kandade all, siis treenib säärte esiosi. Päkkade all, siis säärelihast. Sorry, sain harjutusest valesti aru.See siin käib sääretrenni kohta.
  19. harjutused rühile

    No ma ei tea, kas jõutõmme aitab või ei, aga põhimõtteliselt ju treenib seljasirutajalihaseid. Näen ka üht venda saalis, kellel on selg veidi kõver ja teeb veel ettekallutatult kangi tõmbeid ka jumala kõvera seljaga.
  20. Proteiin No1 kuidas on

    Minu arust on nr 1 ikka ülihea maitsega. Mahlaga on väga hea, eriti kui panna ca 300 ml mahla ja 3 spl. proteiini. Piimaga tehes on vapsee nagu kakao. Kui see on halb, siis kuidas te veel tavatoitu sööte? Ma saan aru et maitsetu riis viskab vahel kopa ette, aga valk?
  21. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    Soja on ju taimne valk. Lihastele on vaja eelkõige loomset valku.
  22. Proteiin No1 kuidas on

    No mina näiteks kaalun ~70 kg ja võtan 3spl. nr 1. + 300-400 ml. mahla enne ja pärast trenni.
  23. kuivaks ajamine

    Üks küsis ka mult kunagi, et kuidas veresooni välja saada. See ei peaks küll omaette eesmärk olema aga ma arvan, et sellel on 3 põhjust. 1) kui inimesel on palav, siis veresooned tulevad nahast väja, sest on vaja soojust ära anda. 2) kui inimene teeb trenni, siis veresooned laienevad, et lihastesse rohkem toitaineid tuua. 3) veresooned tulevad siis esile, kui rasvaprotsent on väike. Seega on vaja teha aeroobset trenni ja pidada dieeti.
  24. harjutused rühile

    Võib-olla seljalihaste harjutused. Alaseljale keretõsted alaseljapukil, jõutõmme.
  25. Küsimus selline :|

    Peabki palju juurde võtma.Organism ei ole selline, et kõigepealt võtab juurde puhast lihast ja alles siis hakkab rasva koguma. Mõlemad protsessid toimuvad samaaegselt. Ilma rasvata lihast ei tule. Ma olen 4,5 kuuga 12 kilo juurde võtnud.
×