Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Särgid

    See on nagu nike särk-pole vaja mingeid üleliigseid lisandeid.On kaubamärk(antud juhul logo) ja kõik saavad aru, millega tegu.
  2. Särgid

    Võiksid olla järgmised särgid: 1) Must, suurte avadega särk jõusaalis treenimiseks, peal lihtsalt Robocop/Fitnes.ee logo 2) T-särk, kus on peal Robocopi ja Fitness.ee logo, ning reklaamlause. Need piltidega särgid tunduvad veits imelikud.
  3. EKV 2006 - tulekul !

    Keegi põkk oleks ju võinud tulla, suht imelik üksinda olla, aga noh-mina ei saa sinna midagi teha. Ma arvan, et ikka päris vormita lavale ei lasta, ole nii suur kui tahad.
  4. Guess who

    irwirwirwirwirwirw
  5. Mida mõtles Dennis ?

    Dennis: Is this hump your elbow? Joker: Kramp? Mis kramp?
  6. Koolitoit

    Eelmises koolis maksis toit 7eeki, sest vald maksis osa kinni. Süüa sai tagantjärele mõeldes isegi normaalselt. Kas kartulipuder/riis/ühepajaroog või midagi muud see oli siis praad.Või supp, siis tuli paksemat osa nõrutada ja viimasel aastal sai tasuta piima, mida sai ikka mitu kruusi joodud. Nüüd vaatan linnas maksab toit 14krooni ja selle eest saab mingi imetillukese junni, mis ei täida hambaaukugi. Kui koolitoit ei sobi on ju imelihtne toitu kaasa võtta- võtate ühe paki kohupiima(magusa) ja makaroni liha ja salatiga. Ma võtan iga päev suure hunniku toitu kaasa. Istun aga koridoris pingile, võtan suure karbikese lahti ja lasen hea maitsta.Mõni vaatab vist imelikult aga ma ei saa aru kas inimesed ei julge toitu kooli kaasa võtta, sest teised vaatavad? Ma vaatan kahjutundega neid, kes iga päev sokolaadi ja saiakesi söövad-mis neist 50 aasta pärast saab?
  7. Ott ja õpilased 14.04.06

    Ei tegelt see on päris tore teema, kui esimest korda sõimati oli päris ehmatav aga nüüd paistab päris naljakas. Ma ei ütleks, et mul palju jõudu on, enamikul 14aastastest jõumehest on ka rohkem. Samas pole ju mõtet teha hack-kükki näiteks 100kg-ga kui tegelikult ainult põlvi jõnksutad. Ja teie kõigi rõõmuks- teisipäeval käisin Robocopis ja ostsin poseerimispüksid( ning ploki Fatburnerit ).
  8. Ott ja õpilased 14.04.06

    Lihast ja rasva pooleks või kuidas Einoh ma tegin enne ka kodus surumispingi ja hantlitega trenni ca 1 aasta, aga siis ei tulnud oma tarkusega tehes suurt midagi juurde. Aga aitab juba küll, räägime juba teistest ka või mis?
  9. Ott ja õpilased 14.04.06

    No tänks! Selle 8 kuuga, mis ma Oti käe all ja jõusaalis treeninud olen, on mingi 14 kilo juurde küll tulnud, areng oli väga hea ja siis mõne aja eest alustasin juba dieediga ka. Eks pärast võistlust kasvatan liha jälle edasi. Vanust siis 17 JA AITÄH, ET MU SÜNNIPÄEVAL MU NÄO TÄIS SÕIMASITE!
  10. Mr.Dron & Mr.Mesi - kas Oti kukutajad ?

    No nüüd ma saan aru, et kõik foorumikülastajad küll terve mõistusega ei ole. Sorry, aga nii see on. Ma saan aru, et minu kohta on kritiseerimist küll, aga niipea kui mõni suurem mees leidub, kohe tembeltatakse dopingusõltlaseks, teatakse teda kohe isiklikult- ta on venelane, palju väiksemaks jäänud, tegelt pole üldse nii suur ja mida kõike veel. No mehed nagu mäed ju ja muidu ka toredad inimesed. Kui endal midagi paremat näidata, tule ise võistlema.
  11. Ott ja õpilased 14.04.06

    Nojah, ega tanki teravate sõnade vastu ei saa keegi. No reidis võin ma mida iganes rääkida, kulturistid teavad ise kuidas asi on.Mul mõned nõrgad kohad on jah nagu: jalg, selg ja rind. Ja ega õlg, biitseps ja käsivarski head ole. Aga noh, aega kasvada veel aastaid ja ega ma kõige väiksem mees võistlustel polegi.
  12. Ott ja õpilased 14.04.06

    Jess, lõpuks ometi kauaoodatud täelepanu. Olen aastaid selle nimel tööd teinud, reiti pilte üles riputanud ja fitness.ee-s algajaid ja põkke sõimanud. Lõpuks ometi pannakse mind tähele, nii et mul s..t lahti.
  13. Alkohol

    Einoh, päris hea väljend. Tee nagu üks siinne kulturist- võta peole pakk kohupiima kaasa, istud natuke, sööd kohupiima ära ja lähed koju magama.
  14. EKV 2006 - tulekul !

    Härg tuleb lööb -67.5 kg korra majja!
  15. Foorumlastest

    vanus:16 haridus:gümnaasiumiõpilane (10 klass) amet: õppimine (pumpamine, magamine, söömine, härjaks olemine...)
  16. Kes mida sööb siis?

    No ma söön nr 1.-te, l-glutamiini, mõnikord ka system maltot ja kreatiini.Lisaks igast vitamiine ka.
  17. spagaat

    Ma treenin ka praegu spagaati. Pärast trenni venitan ennast igatmoodi, siis istun maha, jalad laiali ja kallutan ennast ette. Kui juba täitsa soe olen, võtan spagaadi sisse ja teen 3 seeriat- 1korra venitan, pean veidi pausi(venitan muid lihaseid), ja siis veel 2 korda.Ja nii ülepäeviti.Alguses oli päris valus, aga nüüd juba palju lihtsam.
  18. 30 000 kalorine võileib

    Ärge rääkige mulle toidust enne 29. aprilli....
  19. kohukesed

    Kui see maitseb hästi, siis on halb...
  20. tuunikala soolvees

    Einoh, mina ei tea asjast midagi, seda r''kis mu f[[sika]ps.
  21. tuunikala soolvees

    Elavhõbe ei tohiks ju inimesele kahjulik olla, elavhõbeda AURUD on mürgised. Mõnelpool neelatakse elavhõbedat kõhu hädade vastu.
  22. sihuke küsimus

    Ma ei tea kuidas see jõutõsjatel on, ma olen kulturist ja teen Oti kava järgi-vahetan 3-4 nädala tagant.
  23. sihuke küsimus

    Ei valeta, vaheta kava 3-4 nädala tagant. Pole mõtet teha kava, mis enam tulemusi ei anna.Minu eesmärk on kulturism.
  24. glutamiin

    Ma olen võtnud nagu pakil kirjas:hommikul, pärast trenni ja õhtul enne magamaminemist.Olen praegu trennivabal päeval ka võtnud, ei teadnud , et pole vaja.
  25. ületreeningu tunnused...

    Tekib ikka seisak, teist küll ei usu. Ma olen ka ikka valesti treeninud: tegin 6korda nädalas trenni ja eelmine kevad käisin veel 7. päeval tööl ka. Ükskord oli siis küll selline tunne, et ei jõua enam, olin väsind. Siis tegin veel kodus tõstepingi ja hantlitega trenni. Niiet trenni jätsin pooleli ja läksin teise tuppa puhkama.Ja nagu märk jumalalt, olin telekas Ott ja rääkis trennist ja värgist. Niiet liiga palju trenni pole ka hea, lihas peab ikka ära taastuma, muidu ju ei kasva.
×