Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Arnold Tokko 42 - õnnitleda võivad kõik !

    Palju Õnne,Arnie.
  2. kalamaksaõli

    Mina ostsin apteegist Mölleri kalamaksaõli.Maksab ca 60.- Poes pole näinud, vb mõnes suuremas poes on.
  3. Joker 30 - õnnitleda võivad kõik !

    Palju õnne.
  4. Hack-kükk või kang turjal täiskükk?

    Kuidas tagumine jalg peab käituma? Kas me räägime ikka ühest ja samast harjutusest?
  5. Hack-kükk või kang turjal täiskükk?

    Ahh. Inimesed panevad kükki tehes ja hackkükki tehes liiga suured raskused peale ja siis teevad poole amplituudiga.Ma arvan, et selline kiires tempos jõnksutamine ja pidev ja kiire pidurdamine suurte raskustega lõhub rohkem jalga, kui rahulikult ja puhtalt tehtud harjutus.Aga see on ainult minu arvamus.
  6. Murumets - 3 koht!!! Arnold Strongman Classic´ul

    Üli kõv. Palju õnne jah. Aga kas tegemist oli õnnega,ei. Usun, et mees on ikka lihtsalt nii...HEA.
  7. Hommikusöök!

    Issand kui armas, et minu puudulike teadmistega koostatud hommikusöök kellelegi ka näitamiseks on pandud. Aga vat ma ei tea, kas salle valmistamisega just kõige kiiremalt hakkama saab. Kiiremini saaks, kui munad oleks eelnevalt keedetud ja võid kasvõi eelnevalt valmiskeedetud putru lihtsalt soojendada, kui aega nii vähe on.
  8. kükkimine- raskem kang teeb turjale valu

    Eks suurtel meestel on sel turjal ka kõvasti lihast ja siis pole nii valus. Pealegi, mis valu? Me liidu aegadel tegime raud vastu jalga trenni ja keegi ei nutnud.
  9. Hack-kükk või kang turjal täiskükk?

    Kükk on põhiline harjutus.Hõlmab rohkem lihaseid. Hack-kükk isoleerib rohkem reie nelipealihast. Massitsükli ajal teen mõlemaid ja veel säärte sirutust ja jalapressi ka. Ja kindlasti tuleb harjutust sooritada täisamplituudiga. Kui p***e kükki tehes tolmuseks saab, siis on tehnika õige.
  10. The best breakdance

    Ei-ei. Ära hakka nüüd asja siin siluma.Kui sa juba ükskord tulid üle sinu huulte(või õigemini klaviatuurist) sellised kohutavalt julmad, provotseerivad ja lausa häbiväärsed sõnad nagu:TEHKE ja JÄRGI, siis pole enam midagi teha. Nüüd on asi juba ametivõimude pärusmaa. :D
  11. tomat:P

    Ok, Zn on mikroelement, nagu ma järgnevas postituses nii selgelt näen.
  12. tomat:P

    Tomat on tomat, ega ta ei peagi mingeid imeasju andma. Süsivesikuid annab natuke.Ja kui vitamiinidest rääkida, siis Zn.
  13. Milos Sarcev

    Siinkohal peab ka kõvasti steroide ja muud keemiat sisse sööma. Ega nad muidu sellisest trennist ära ei taastu.
  14. Kanafilee

    Selles on küsimus. Küpsetamise käigus liha kaal pidi jah mingi 20 % vähenema. Eks siis kui pakil on öeldud, et sajas grammis 18 grammi valku, siis küpsetatud sajas grammis on mingi 22 grammi valku või nii. Kaerahelvestel on jälle nii, et kui sa keedad mingi pudru kokku, siis sinna lisandub veel vesi ja pudru kaal suureneb.
  15. Palju õnne sünnipäevaks, Rebane !

    Palju Õnne Webmaster!
  16. Mure

    Ma käin revalis. Ükskord olid mingid probleemid ja vb praegu ka mõnikord juhtub midagi. Ise konkreetselt pole midagi kuulnud ja minuga pole juhtunud, aga väärisasjad võid alati endaga saali kaasa võtta.
  17. lõuatõmbamine

    Mida siis lõuatõmbamine mõjutab? Pealthaardes laia haardega põhiliselt seljalailihast, veidi ka biitsepseid ja käsivart. Pead siis arendama põhiliselt selja jõudu. teed näiteks lõuatõmbeid laia haardega pealthaardega 3 seeriat 4-6 korda ja näiteks kitsalt peod vastamisi 3seeriat 4-6 korda.Või plokiga sama asja.
  18. mure!

    Hakka sööma, mehemoodi sööma.
  19. Kas tasub proovida seda massilisajat?

    Kui sul pappi nagu muda on, siis võid ära proovida ja öelda meile ka kuidas mõjus. Jutu järgi oleks see maailma parim massilisaja, aga arvatavasti on reklaam suurem kui tegelikkus.
  20. Alaselg

    Tavaliselt teevad kõik algajad harjutusi valesti- eriti selga treenides peab alaselja sirge , tahapoole kumer hoidma, mitte ettepoole kõver. Kui selg valutab, peaks teda rohkem treenima, aga rahulikult, mitte veel rohkem vigastades.
  21. Eeskuju noortele!!!

    selline... http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=94261
  22. millega joote proteiini?

    Viimasel ajal uuemate tarkuste järgi veega. Vb ka viinaga.
  23. Arnoldi -Terminator hakkab!

    Ahjaa.Sai ka poolteist tunnikest seda vaadatud, siis pidi magama minema.Reklaamisin ise ka seda koolis, nagu fanatile kohane.Film oli alguses veidi imelik, midagi meenus varasemast ja teisest osast. Ja Kinodesse on jõudnud ka Rocky viimane, sellele eeposele väärika lõpu andev Rocky 6. osa pealkirjaga "Rocky Balboa". Kindlasti pean üle pika aja tee kino poole seadma, et see ära näha.
  24. Soovitatav jalats

    Mul on botased, aga tennised peaks head olema, sest mida lamedam tald, seda parem olevat raskusi tõsta.
  25. Ärge kunagi keegi nii tõmmake!!!

    Mul oli seda valus vaadata.Mõtlesin, et iga hetk käib plaks.
×