Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Veelkord link otseülekandele: www.ustream.tv/channel/fitnesstv-estonia
  2. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Valu Elu Raha Ilu ehk raseerimise pahupool Gorilla Wear on messil... Kyäni on messil MyFitness on messil Teras on messil. Käesurumispukk on üks messi tõmbenumbreid! Meritoni Spordiklubi Taavi Merisalu ja mustika pudding
  3. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Harri Indus Me too! Janika Imre Kaalumise viimane sportlane Kohtunik pidi silma kinni pigistama, et sportlane kategooriasse sisse saaks Võistluskaal
  4. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Soengu võit Kelle jalg? Siim Veri, higi ja pisarad Otse matkalt
  5. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Fifty shades of bikini ehk naiste eri Janne Johanna
  6. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Otsus kontrollib viisat Eeskujulik rüht Riina Esta Egle
  7. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Ain Paavo Chewbacca cosplay Kaisa Marius Lihtsalt Ants
  8. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Rannapoisid Sõbrapilt treeneriga(kellel on mega soeng) Staarid Zombie apocalypse Piret
  9. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Andrei Abrossimov Peep Reinarti vorm Jalamees Merisalu näitab, kuidas ta pärast võistlust külmkappi kallistab
  10. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Tunnike võistlusteni, panen üles ka veidi pilte kaalumiselt. Ülejäänut saate juba streamist näha. Ott täidab küsitlust Rete Jallai with lazers "Kes täna võidab, Peep?" "Ei kommenteeri!" Nõutu Siim Veri Möll
  11. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Kes rohkem triipe näha tahab, see valigu HD kvaliteet.
  12. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Kui interneti jumal armuline on, siis jõuab veel täna üles EKSKLUSIIVNE video Imre Vähi vormist 19 h enne Eesti meistrivõistlusi!
  13. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Väga asjakohane küsimus! Et kõik huvilised superpakkumistest osa saaks, siis olgu öeldud, et ARVELDAMINE TOIMUB AINULT SULAS!
  14. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    FitShopi superpakkumised EMV messil! Degusteerime uudistooteid, jagame FAST ja Olimp toodete testereid! Muidugi on müügil nii valgubatoonid kui ka uued Natural Protein Smoothied, et pauside ajal kosutada kataboolseks tõmbunud pealtvaatajaid. NB! Esimene võimalus Eestis proovida uusi FASTi proteiinichipse! Superhinnad! Müügis ka võistlejatele eriti vajalikud tooted nagu Extreme Speed Shot ja AAKG enne võistlust sisse tõmbamiseks. Samuti Olimpi energiageelid Fire Start ja Stand By! The place to be sellel nädalavahetusel on... Tule meie sekka!
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mul üks sõber ütleb ka kogu aeg, et ma pole elu sees ühtegi ARVESTATAVAT trenni teinud. Igatahes huvitav võimalus. Tervet keha ma küll täna ei treeni, aga kui EMV ettevalmistused pikale ei veni, siis peaksin selleks ajaks Revalisse trenni jõudma küll, et seda möllu pealt näha.
  16. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Arnold Tokko?
  17. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Minu arust üks huvitavamaid vastasseise saab olema meeste klassikalises kulturismis. Teiste meeste vorme ei tea, aga Imre Vähi, Taavi Merisalu ja Peep Reinart näevad välja sellised:
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Krdi vend! Mul see Tere Mummuu on ka pigem erand. Konsumist leiangi tavaliselt Meieri või Ekstra kodujuustu. Ja kui olen eriti ulakas, siis luban endale üldsegi magusa kohupiimatoru! Go loco!
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    OMG, 3 g valku! Okei, eks 300g peale tuleb juba arvestatav lisa. Ma vaatan mõnikord just madalama valguga tooteid, et üks toidukord oleks üks tops. Ei viitsi küll hakata poolt topsi kaasa kaaluma ja siis veel eraldi rasva juurde lisama. Kodujuustusid vahetan niikuinii, ostan seda, mida poes on. Ükspäev sõin seda Mummuu 4% ja juba see oli nii kuiv, et hirmuga mõtlesin mis saaks, kui dieedi ajal peaks veel rasvatut sööma...
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Eemaldasin natukene kasutaja "Sügiskülv" rämpsu siit teemast. Loodetavasti elate üle. Kuigi rahvale meeldib Elu24 taoline sopp. Mis ma aga tahtsin lisada enne kui palaganiks läks, et täna tegin taas jalatrenni, kuna EMV lööb kindlasti graafiku sassi. Alustasin säärest, pöiale tõusud smithil. See andis aega enne raskeid hommikusi kükke elu sisse saada. Seejärel RAW kükid, paarikümnekilose sammuga kuni 110kgni, siis 110+20kg kette ja 110+40kg kette ehk viimane seeria 7x150kg(kettidega koos). Reedese trenniga võrreldes +10kg kangil. See pole kindlasti mingi imeline lihaskasv 5 päevaga, vaid nn lihasmälu. Kuigi jalad pole mu suurim murekoht, siis meeldib mulle neid siiski treenida. Kõige raskem trenn on ühtlasi ka kõige rahuldustpakkuvam. Lõppu istudes jalgade kõverdamisi Sparta uuel trenažööril. Kuna jõudsin teha vaid 3 harjutust, teen jalgu ilmselt uuesti P või E. Läinud pühapäeval tegin taas trenni spordiklubis Teras. Treenisin üht neidu, kes soovib tulevikus bodyfitnessis võistelda. Keegi peab ju Liis Kristiini hirmuvalitsuse lõpetama. Tiitlitest on muidugi vara rääkida, aga tahe on olemas. Ja kui eye of the tiger on olemas, siis tuleb anda aega ja vaadata, mis tulevik toob. Muu hulgas ronisin laes nii et siiani on käsivarred valusad. Pilt ka lisanditest, mis oma menüüsse võtsin. Lisandite kõrval on näha, mida ma päevaks kaasa haaran, kui pole jõudnud pottide-pannidega mässata.
  21. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Võib-olla saame neid sinna saata, kui need kord kohale jõuavad. Muidugi võib Tartu FitShop lihtsalt mingi päev Shocki uusi maitseid degusteerida. Kui küsida, ehk tullakse vastu.
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Lugupeetud Härra Sügiskülv, LPF, Amööb, Charles Roos või kes iganes Sa oled. Arvad Sa tõesti, et see on kohane küsimus? On Sul alust, et kahelda Ain Paavo "puhtuses"? Kui ei, siis mulle tundub, et see on teise inimese au ja hea nime teotamine ja ei käi sõnavabaduse alla, mille taha sa alati agaralt poed. Isegi kui ma teaksin midagi, siis arvad, et räägiksin sellest avalikult? Kindluse mõttes kinnitan veel, et mul pole mingit alust kahelda Ain Paavo puhtuses ja ilmselt ei kahtle selles ka ükski teine terve mõistusega inimene. Kui küsimus oli üldisemat laadi, siis ei oska ma Sind ka selles vallas aidata. Ei ole kursis ei keelatud ainete ega Ain Paavo mõttemaailmaga. Palun edaspidi sellist laga siin teemas mitte toota. Ei "Sügiskülv" ega teiste varikontode alt. Ma tõesti ei viitsi raisata oma aega mingi mõttetuste üle vaidlemiseks. Minu poolest oleks juba ammu olnud aeg Su postitamisõigust piirata. Samas kuna mõnedele Su trollimine siiski nalja pakub, siis kasuta võimalust ja tee seda oma blogis. Kui ikka tekib küsimusi, millele kuidagi vastust ei leia, siis ma olen rohkem kui nõus Sinuga väljaspool foorumit kokku saama. Nii ei lähe ka midagi "tõlkes kaduma". Youtubest näen, et kaamerat Sa ei häbene, teeksime äkki koos ühe ühistrenni? Õpetad mulle ka neid innovaatilisi dieete ja treeningmeetodeid ning saad vaatajatele südamelt kõik ära öelda.
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mulle teada oleva info põhjal ei. Kogu meeskond on meil Salmes väljas, seal on ka suur väljapanek jne. Muidugi on võimalus tulla järgmisel nädalavahetusel Põhjamaadele, seal on meil samuti mess püsti.
  24. *Liigne valk* VS vähene rasv-süsivesik?

    Härra Sügiskülv, ära nüüd rebi minu soovitusi kontekstist välja. Ma ei jõua kõiki teemasid läbi käia, et Sinu lahmimisi parandada. Enda subjektiivsete arvamuste väljendamisel piirdu enda blogi keskkonnaga, üldine foorumi lagastamine toob kiiresti kaasa bäni. Puhas süsivesik Dextro vms kujul+ proteiinipulber on minu arust omal kohal eelkõige vahetult pärast trenni. Muul ajal võiks toitainete saamiseks eelistada tavatoitu. Üldine treenerikoolituse materjal soovitab, et trennijärgses sheigis peaks olema valku ja süsivesikut 1:2 suhtes, kestvusaladel 1:3. Sageli kardavad inimesed süsivesikuid sheigis, kuigi ju ka kogu päevamenüüs võiks valku olla ca 20-25% ja süsivesikut ~50% ehk kaks korda rohkem. Kas võtta pärast trenni 20g valku ja 40g süsivesikut, 30g ja 60g vms: oleneb päevasest kalorivajadusest. Kui tõesti rohkem tavatoitu süüa ei jõua, võib ju ka vedeliku ehk sheigi kujul need lisakalorid sisse ajada, aga see ei pea olema esimene valik. Algse küsimuse kohta: ilmselgelt töötab see ampser mingi valemi järgi, mis ei pruugi arvestada sportlase vajadusi. Ilmselt on seal valguprotsent ca 15% ja süsivesikuid see-eest mingi 60%?
  25. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Jou. Tuleb tunnistada, et eelmise nädala algusest olen taaskord tugevamini treeninud. Motivatsiooniks oli tegelikult üks projekt, millest ma ilmselt siiski osa ei võta. Liialt vastuoluline. Pluss ma olen juba leidnud juba uue, palju meeldivama ja tasuvama projekti, läbi mille end väljendada. Nendest siis omal ajal. Kuid vähemalt hetkel prooviks treeningutega jätkata konkreetse motivaatori puudumisest hoolimata. Need trennid tekitasid lihtsalt sedavõrd hea tunde. Muidugi on esmase positiivse emotsiooni ajel tekkinud ka mõned mõtted eesmärgi suhtes... kuid ärgem rutagem asjade käigust ette. Esimesed trennid võtsid lihased muidugi väga valusaks. That awkward moment kui rind läheb aevastamise peale krampi või kui biitsepsit on veider teha, kuna käed suruvad vastu trennist valusat lailihast... Millegipärast trennimehed naudivad seda valu mis ütleb, "et midagi on järelikult trennis tehtud". Jõud on küll mingi 20% tippmarkidest madalam, kuid midagi on vist kergemast perioodist kasu ka olnud. Lihastes ei ole sellist pidevat pinget, kuskil nagu midagi ei valuta ka otseselt. Lihastunnetus oli super ja ka korralik pumbatus oli kerge tekkima. Ehk siis trennid tekitasid selle kõige ehedama ja vahetuma naudingu, mille pärast me üldse trenni teeme. Trennid ei ole vastassoole meeldimise pärast, nagu teismelistel poistel. Või välise tunnustuse saamiseks teistelt jõusaalijõmmidelt nagu permabulkeritel. Või mõnel juhul kasvõi lapsepõlvetraumade kompenseerimiseks... Ei. Tasu oli see otsene super tunne trennis ja muidugi endorfiinilaks pärast trenni... Trenninädal algas rinnatrenniga, mis piirduski ainult rinnaga, kuna tegin samal ajal pro bono "personaaltreeningu" ühe noorega, kellele kavad koostasin ja seega jäi aega napiks. Kohe tundsin, et lihastunnetus ja pumbatus on super. Päeva rikkus ära ainult see, et teel trenni tahtsin kuulata mind tol hommikul kummitama hakanud ABBA "One Of Us" lugu, aga mobiilses Youtubes muidugi originaalversiooni ei leidnud... ABBA muusika on muidugi geniaalne, kuid ärgem kaldugem teemast kõrvale. Lisaks tegin eelmisel nädalal ka nt RAW kükki 7x100kg+40kg kette ja see oli ka päris mõnus. Juba tekkis hasart, et prooviks sel nädalal rohkem... Kehakaal oli nädala alguses 81,2 kg ja pühapäeval grammi pealt sama. Hea, et olen 83+ pealt veidi alla saanud, kuid karta on, et mitte ainult rasva arvelt... Kuigi kaal on samasse auku, siis vorm ikka päris sama ei ole kui siin videos: Vormi kiiremaks taastamiseks lisasin menüüsse ka rohkem lisandeid, FASTi Workout Shocki uue Blood Orange maitse(loodetavasti nii hardcore nimi kajastub ka tulemustes), Intra uue mustsõstra maitse ja tavalise kreatiini lisaks muidugi taastusjoogile. Shocki uued maitsed on õnneks paremad kui vanad, parim on minu meelest siiski marjane Energy Drink. Selle blood orange ehk punase apelsini esimene lonks meenutas mulle millegipärast viina apelsinimahlaga(mitte et mina kui sportlane muidugi üldse teaks, kuidas viin maitseb ) Okei-okei. Ei olnud päris nii hull. Võib-olla olin ma tol hetkel lihtsalt nii endast väljas, et ABBAt kuulata ei saanud... Ütleme siis, et see apelsin oli hapukas nagu greip. Niiet Kai Greene kiidaks heaks. FASTi uudistooteid saate muidugi proovida ka sel nädalavahetusel Eesti Meistrivõistlustel. Kui hästi läheb, jagame ka kõigile FASTi Workout Shocki uut Energy Drink maitset. Salmes näeme.
×