Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Chin check by N.W.A. ka Peebule veelkord Mens bodybuilding. Mees oli nii suur, et päiksevalgus ei paistnud tema tagant välja... Ott
  2. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Womens physique Womens bodybuilding Classical bodybuilding Peebul oli tõsiseid raskusi kategooriasse mahtumisega Chin Check
  3. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Then it was Mens Physique Womens bodyfitness Darola
  4. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Aleksandra kaunis nagu alati
  5. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Keegi tegi nalja vist
  6. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Selles mõttes et ärge tehke mingeid järeldusi piltide rohkusest. Mina olen täiesti neutraalne. DJ-l ei jäänud muud üle kui rusikat hammustada
  7. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Ja ilu jätkus kauemaks
  8. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Next was Bikini Fitness Stalker Siim Tundmatu kaunitar, kes röövis kõigi südamed Eksootika
  9. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Some quick photos from the weigh in with my shitty camera. Good quality pictures coming later(tomorrow?) Weigh in started with Athletic Fitness women and men
  10. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Kaalumine on alanud!
  11. IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

    Väga HARDCORE särgid!
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Okei, ühe video siiski panen tänasest trennist Golden Clubis. Peate sellega nädala lõpuni välja vedama. Pole tänu väärt!
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Täna tegin trenni sellises eksklusiivses klubis nagu seda on Golden Club, kuhu lihtsurelikud tavaliselt ei satu. Tegin õla ja kätetrenni koos ühe teise trennimehest sugulase ja tolle sõbraga. Olemine oli väga privaatne: saal praktiliselt tühi. Masinapark on korralik, valikus Hammer Strenght trenažöörid. Ei tea, kas asi oli selles elitaarses klubis, mille ees seisavad Porsche Carrerad ja luksusmaasturid, aga igatahes kiskus jutt majandust õppiva sugulasega vägisi äri peale. Vahetasime mõtteid ja ehk koorub sellest midagi huvitavat. Enne trenni kohtusin veel Robert Noolega, kes oli juuniorite kulturismi tipus siis, kui mina alaga alustasin. Soetasin talt kanget D-vitamiini, et lähenev pime aeg veidi rõõmsamalt üle elada ning leidsime ühise keele elu üle muljetades. Lähipäevad on ilmselt hõivatud Põhjamaade meistrivõistlustega, seega trennijutu ja -videotega peab natukene ootama.
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tean-tean. Olen MyFitnessit tihti iseloomustanud kui roosade hantlitega tibide klubi, kus higistada ei tohi. Aga kus viga näed laita, seal mine ja aita, seega otsustasingi anda oma panuse ja sinna veidikenegi testosteroonirikkamat õhkkonda tekitada. Tänan muretsemast, ei. Seedimisega on kõik korras. Söön ja paisun.
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tõsi.
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mees mu kõhul on Dorian Yates ja minu hardcore trennid on tema omade kõrval meelakkumine.
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hei! Täna saavad rõõmustada kõik minu tulihingelised fännid(kõik kaks tükki), sest tegin täna hardcore seljatrenni sugulase Sander Saarega. Trenni võtsin muidugi videosse ja sellega teid täna rõõmustangi. Stay tuned, senikaua screenshot maailma kõige ilusamast mehest keset hardcore aktsiooni.
  19. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Peep peenestab Vähk ülal, vasakus nurgas Mehed valmistuvad Need noormehed käivad vist palju jala Imre on jälle kuri, Ott pingutab, Taavi tõstab jalga Posedown Peep peenestab endiselt Ott ja sõbrad
  20. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Riina rokib Janika piilub, ega vihased bikiinitarid selja taga ole... Ergo on mures Imre on kuri Harri teeb kunsti Taavi vaatab kaamerasse
  21. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Siim imiteerib taustal olevaid kujusid Soonetab Lihtsalt Krissu Egle hurmab Selg
  22. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Darola "Dexter Jacksoni" sümmeetria Ants selja tagant Siim Veri higi ja pisarad Mees pingutab
  23. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Mõned huvitavad pildid Arnold Tokko kaamerast. Alustuseks Härra Pimp ise. "Ärge praegu vaadake, mehed, aga Arnold teeb meist pilti..." Antsu lahtise suuga laulupidu Imre(?) tõmbab lõuga Imre keskendub
×