Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Fantoomvaludes Taavi Merisalu vajab Georg Laasiku abi Samuti on täna võimalus näha, kuidas näeb välja Mikk Raudsepp 40 aasta pärast Kõik pildil olevad tooted praegu -50%!
  2. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Taavi Koovit ja martsipanist Arnold Tokko sangpommiga
  3. Kuidas ravida õlavalu ja kiiresti

    Selge. Eks neti teel ole raske diagnoosi panna, aga ehk oskab kuidagi aidata.
  4. Kuidas ravida õlavalu ja kiiresti

    https://www.facebook.com/teiping.ee
  5. Silvar Rückenberg

  6. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Need kehtivad vaid FitShop Spartas koha peal olevatele toodetele hetkel.
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No sa juba näed nii kahtlane välja, et ma kontrolliks ka igal võimalusel. Oh ära küsi... Nädalase paketi All In toitlustusega 3* hotellis saime mõned eurod alla 800€ kätte. Kohapeal kulus muidugi ka paarsada eurot ekskursioonidele, suveniiridele jne.
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Jou-jou-jou! Olen kahenädalaselt puhkuselt tagasi ja kuniks võtan viimase aja sündmused sõnas ja pildis kokku, näitan teile kaht puhkusest tehtud videot. Puhkuse sissejuhatus: Ka nii võib jõunäitajaid testida: Hasta la vista! EDIT: Ahjaa. Üks sai veel tehtud, Euroopa parimast veepargist. Kui hästi nüüd sellest videost aru saab, aga tegu ca 26 meetri kõrguse, pea vertikaalse "kukkumisega" avatud torus, seejärel läbitakse kalu täis akvaarium.
  9. Marius Lemming blogi

    Dopingukontrollis? Eks ma tegelt mõelnud seda juba ammu, et ega 60 kg ilma keemiata saavutada pole võimalik. (No offence)
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Oh aegu ammuseid, oh aegu kalleid neid...
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    See on Imre kakskümmend aastat kestnud teadustöö/eksperiment, kus ta üritab kõikvõimalikke lisandeid kõikvõimalikes vahekordades segades leida selle va "õige segu", mis ajaks veel vanas eas kaks korda jämedamaks ja laseks 200 kg ära suruda. Siin on Imre oma järjekordse leiutisega:
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ainult 5€! Osta kohe ja väldi jõulueelset saginat!
  13. http://epl.delfi.ee/news/eesti/dopinguarsti-ulestunnistus-varustasin-eesti-sportlasi-kasvuhormooni-ja-epo-ga.d?id=67453728 Suht mõttetu artikkel IMHO, sest ühtegi nime ei avaldatud. Sellist ümmargust juttu võib rääkida arvatavasti iga ala tipus olev sportlane, treener või kohtunik, kes just silmaklappidega ringi ei käi. Kes tahab lugeda, siis PM.
  14. Dopinguarsti ülestunnistus: varustasin Eesti sportlasi kasvuhormooni ja EPO-ga

    http://otse.err.ee/etv/
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Oleneb, kellelt küsida ilmselt. Kulturism erineb kindlasti traditsioonilistest spordialadest. Võistlustel piirdub füüsiline tegevus poseerimisega ning eesmärk on visuaalne ja subjektiivselt hinnatav. Mina seda kindlasti enam samamoodi ei idealiseeri kui 15 aastane poiss, kel seinad proffide pilte täis kleebitud. Ma ei tea, et see võimalik oleks. Kõige kauem püsib mõni aine kehas vist mingi 2 aastat(targemad võivad mind parandada). Päris nii karm ei pea olema. Võimalus ennast parandada võiks olla. Ma olen selle alaga piisavalt kaua tegelenud, et olen jõudnud juba näha, kuidas a la 5 aastat tagasi profikulturismikarjäärist unistanud noormehed lõpuks aru saavad, et kulturism ei ole elu ja keemia pole vastus. Tippu jõuavad ikka need, kel ka looduse poolt midagi kaasa antud. Mis mind häirib on tüüpide silmakirjalikkus, kes on ise ka patustanud, aga kirevad ikka, et kõik teised on pahad. Kes ei kahetse ega häbene tehtut vaid pigem propageerivad seda! Minu arust võiks analoogselt narkoärile keskenduda ka siin "diilerite" või eeskujude tegevusele, kui et ainult peedistada selle mõttemaailma ohvreid.
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei, pealkiri ei käi minu kohta. Lihtsalt steroidid ja kõik selline ju "müüb" meedias. Tänases Õhtulehes lüpstakse endiselt seda Rehepapi merilehma, kelle "piima" peal elab ajakirjandus hea meelega aastast aastasse nagu puugid samast raamatust. Iga kord "imestatakse" uuesti nagu oleks see esimene juhus. http://www.ohtuleht.ee/560118/endine-steroiditarvitaja-sain-looma-jou-pideva-seksinalja-ja-nassus-tervise Artiklis hakkas silma see koht: "Tegin ikka esikohtadele. Tegelikult olen need diplomid ja medalid silme alt ära pannud. Häirivad. Nüüd, mis tulevad, panen aga uhkusega üles." Ühtegi kulturisti, kes selle ja ülejäänud artikli kirjeldusega sobiks, ma ei tea(mitte et poleks ühtegi kulturisti, kes kunagi dopingut oleks kasutanud ja nüüd puhtalt võistleb. Hah. Naljakoht. ) Tekkis kahtlus, kas tegu on üldse konkreetse inimesega või on ajakirjanik selle loo sõpradelt kuuldust kokku pannud. Äärmuslikke juhtumeid täis artikkel niikuinii. Siis jääb üle, et tegu võis olla jõutõstjaga. Nende hingeelust 10 või 20 aastat tagasi ma väga ei tea ja pole uurinud ka. Aga ega sealtki midagi rõõmustavat üles ei kaeva. Siis aga on see lause: "Jõudu oli nii, et sidusin kolmetonnise maasturi endale nööriga taha ja jooksin siis ringi." Antud lause tõi mulle mõtte, et tegu võiks olla rammumehe võistlustel osalenud inimesega, kes lihtsalt tahtis ka suuri (kulturisti) lihaseid ja suurt jõudu. Tol hetkel tabasin end kohe mõtlemast: "Eino muidugi. Tundub loogiline". Ilmselt seetõttu, et mulle on jäänud mulje, nagu oleks rammumeeste alal ja ka amatööride hulgas doping tavaline. Minu teada seal dopinguteste ka ei tehta. Kõik need minu väljaütlemised on muidugi VÄIDETAVALT nii. Muidu kaevatakse mind veel kohtusse nagu Raul Olle hetkel kaaluvat: http://www.ohtuleht.ee/560134/bernatski-dopinguskandaali-kistud-raul-olle-kaalub-kohtusse-minemist Alles see oli, kui ühe Eesti jämeda mehe kõrvu levisid kuuldused nagu oleks mina kaebama läinud, kuidas tema Spartas steroide müümas käib. Võin öelda, et ta ei olnud selle üle väga õnnelik. Kust see jutt tekkis ei oska ma öelda, sest kuigi ma sageli kritiseerin inimesi, kes on selle ära teeninud, polnud ma tolle härra nime antud kontekstis küll maininud. Tervitused siinkohal isikule, kes minu kohta seda p***a levitas! Aga kõik lahenes kenasti, sest ega tema pole süüdi, et talle väärinfot levitati. Sellest saan ma aru. Küll aga ei suuda ma andestada inimestele, kes enda egost, isiklikust kasust vms lähtuvalt minu kohta mingit p***a üles keerutavad. Üritan, aga ei suuda. Võib-olla olengi lihtsalt halb inimene... Muidugi on absurdne ja ajakirjandusele omane inimene kaudsete tõendite najal risti lüüa. Samas on ka humoorikas, et Olle ei mäleta, miks kandis ta inimesele omal ajal üle 5x miinimumpalga suuruseid summasid. Muidugi mingeid konkreetseid tõendeid ei ole. Süütuse korral on inimese hea nimi tahes tahtmata rikutud. Dopingu süstimine polegi muidugi mingi seltskondlik tegevus, mida näiteks keset pidu ette võetakse. Seega pole reaalseid pealtnägijaid ka muidu kindla juhtumi korral. Niiet isegi kui vend on sulle ise tunnistanud, et ta keelatud aineid on tarbinud, siis mulle tundub, et tänapäeva maailmas järgneb sellele see, et SIND ENNAST kaevatakse "laimu" pärast kohtusse ja vend irvitab veel pärast näkku ka. Kui sportlane on piisavalt tähtis, et tema kohta tõde avaldada, siis ilmselt on ta ka piisavalt edukas olnud. Kui ta on piisavalt edukas olnud, siis on tal ka piisavalt palju kaotada ning piisavalt raha, tutvusi ja aega, et must valgeks rääkida. #veerpalu Discuss! /rant
  17. Tagasi uudise juurde Täna avatakse uus toidulisanditepood Lasnamäel - FitShop Virbi Neljapäeval, 2. jaanuaril, avatakse Lasnamäel uus toidulisanditepood - FitShop Virbi. Pidulik poe avamine toimub 2. jaanuaril 2014 kell 12.00, kuhu on oodatud kõik huvilised! Avamise puhul pakutakse torti ja soovijatele vahuveini. Samuti üllatab FitShop Virbi avamisnädalal eripakkumistega. Avamisnädalal saavad kõik külastajad vormistada endale tasuta kliendikaardi, mis annab kõikidelt ostudelt 10% soodustust. Samuti saavad kõik ostjad üle 50€'se FASTi ostuga kaasa Fast kreatiini ning 100€'se ostuga saab kaasa 100€ kampaanias oleva toote. Ning üllatusi on veelgi - jagatakse spordiklubi MyFitness sooduspääsmeid ja üle 50€'se ostu puhul ka tasuta 1-korra pääsmeid. FitShop Virbi lahtiolekuajad: E, N: 09.30 - 20.30 T, K, R: 10.30 - 19.30 L: 12.00 - 16.00 P: 15.00 - 19.00 FitShop Virbi avatud aadressil Virbi 12, Tallinn, ning toidulisandite pood asub Tallinna kesklinnast 7km kaugusel. FitShop Virbi avamishetkest on üle Eesti avatud 5 FitShoppi: FitShop Robocop, FitShop Sparta, FitShop Virbi, FitShop Eeden ja FitShop Pärnu. FitShop.ee - kui tahad olla parim!
  18. Avatud uus toidulisanditepood Lasnamäel - FitShop Virbi

    Ainult tund aega veel! Tänasel lõunapausil tasub MyFitness Lasnamäe hoonest(Virbi 12) läbi hüpata, sest: Enne veel, kui avamispeo pildid meieni jõuavad, väike pilguheit Fitshop Virbi kaubavalikusse:
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Et kas tähistate Jeesuse sünnipäeva või kommertspüha, aga olge ikka positiivsed ja tublid. Jõulud on andmise aeg.
  20. Dopinguarsti ülestunnistus: varustasin Eesti sportlasi kasvuhormooni ja EPO-ga

    Ulatusliku dopingutarvitamise paljastanud Tartu arsti Vitali Bernatski väidete uurimiseks koguneb SA Eesti Antidopingu poolt moodustatud viie-liikmeline komisjon. Nädala Tegija stuudios on komisjoni tööd juhtima hakkav Antidopingu nõukogu liige Kristjan Port ning Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Arnold Tokko. Koos saatejuht Kärt Anveltiga otsitakse Nädala Tegija stuudios täna vastuseid küsimusele, kas dopingu tarvitamine on tõepoolest siis ka praegu laialt levinud nähtus või on need ajad jäänud siiski eelmisesse kümnendisse, millele on ma tegevuses viidanud Bernatski. http://podcast.kuku.ee/2013/12/20/nadalategija-2013-12-20/
  21. Silvar Rückenberg

    Hetkel päevakajaline EPO? Eino mul mõõdeti ka kunagi kehakultuuris suusatajatest kõrgem hemoglobiin, aga see vist lihtsalt sellest, et ma aeroobset ei tee ja veri on paks vms.
  22. Dopinguarsti ülestunnistus: varustasin Eesti sportlasi kasvuhormooni ja EPO-ga

    http://sport.postimees.ee/2634662/err-tartu-spordiringkond-peab-dopingulugu-bernatski-valjamoeldiseks http://sport.postimees.ee/2634044/dopinguartikli-autor-olumpiavoitjad-asjasse-ei-puutu http://sport.postimees.ee/2633960/erki-nool-dopinguartiklist-tekkis-tunne-et-antud-arsti-naol-on-tegu-samaaniga
×