Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Nike Training Day!

    Tagasi uudise juurde [h2]29. märtsil kell 12.00 - 18.15 toimub Saku Suurhallis suurim fitnessüritus Eestis![/h2][h3]MyFitness esitleb:[/h3]Laupäeval, 29. märtsil toimub Saku Suurhallis suur Nike Training Day, mis pakub palju emotsioone ja rohkelt üllatusi! Treeninguid juhendavad Euroopa juhtivad treenerid ja meie oma head MyFitness treenerid!Osalema on oodatud kõik, sest erinevaid treeninguid leidub igale maitsele. Liikumises peitub energia!Pileti hind 6 eurot / MyFitness liikmele 3 eurot / kohapeal 10 eurot.Info ja registreerumine?
  2. Nike Training Day!

    Oleme koha peal veel 2 tundi, üle 20 liitri keefirit Protein Puddinguna on juba degusteeritud Mõned pildid üritusest enne lõpuspurti Nike Training Dayl said paljud esmakordselt maitsta Protein Smoothie uusi maitseid: kiivi-maasika ja vaarika-mustika. Kui neid üritusest üle jääb, siis leiate neid lähipäevil ka Telliskivi ja Sparta Fitshopist. Mehed Olimpi boksi ääres uurimas messihindadega Whey Protein Comlexi ja Mega Strong Proteini Udusest pildist hoolimata on kõik kohalolijad nõus, et meie boks on kahtlemata kõige ilusam. Nagu helendav majakas kesk tormist inimmerd. Valik degusteerimsel ja müügil olevatest toodetest Tänane Puddingumeister, FitShop Virbi vaimne juht ja liider Eduard, õpetab kaugetel soojadel maadel õpitud Puddingu segamise tehnikat
  3. Ainult jahutooted tekitavad täiskõhutunde

    Ega ei olegi mõtet ära jätta. Mul on ka mõni tuttav kuulutanud, et läheb dieedile. "Kas peab nüüd süsivesikud nulli tõmbama või?" Milleks? Vähenda üldkaloraaži ja söö normaalseid asju edasi. No 2 viilu täisterasaia ja 2 puuvilja teeb umbes 60g päevas. Just tegin ühele neiule toitumiskava ja pakun et kui sul oleks igal toidukorral ca 30-40g süsivesikuid(väga umbes pakkumine, aga võrdluseks) siis võiks juba enam-vähem dieedikava moodi olla.
  4. Ainult jahutooted tekitavad täiskõhutunde

    Ega see, et nisujahu ära jätad ei pea tähendama, et ainult "silo" ja valku pead sööma. Süsivesikuid saab ka tatrast, riisist, pastast, kaerahelvestest jne...
  5. Jorgen Matsi

    Õnnesoovid sünnipäevalapsele! Kasuta enda kognitiivseid võimeid kujutamaks ette, kuivõrd hästi see kook maitseks. See maitseks nagu ajalugu ja teadmised.
  6. Vanemad Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused

    Õige teema on ikka see: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/38384-lelkv-2014-tartus-juba-25-voistlejat-registreerunud/page-3
  7. Proteiinipuding?

    Kui oled Tallinna inimene, siis praegu teeme degusteerimisi erinevates klubides päris palju - tasub silm peal hoida ja proovima minna. Kindlasti degusteerime Puddinguid ka Lõuna-Eesti karikavõistlustel Tartus. Maitse on maitse asi. Ma soovitan inimestel ka proteiinipulbrid valida tavaliste maitseeelistuste järgi: kui tavaelus meeldib hullult näiteks sokolaadi või maasika maitse, siis suure tõenäosusega meeldib ka vastava maitsega toidulisand. Võin öelda, et poemüügi seisu kohalt on popid maitsed mustika-vanilje, valge šokolaad, maaikas-valge šokolaad... Esimene Pudding, mille ostsin, oli enda maitseelistustele põhinedes karamell(karamellijäätised jms meeldivad mulle ka muidu ) ning ei pidanud pettuma. Soovitan teha ikka piima või keefiriga: veega ei anna nii head struktuuri ja maitset. Võib lisada (külmutatud) marju, pähkleid, tükeldatud puuvilju... krt neelud hakkavad käima .
  8. LELKV 2014: absoluutne võitja on Rückenberg! Videokokkuvõte!

    Davai. Ma jään nüüd ootama, kuidas viimasel hetkel registreerub mõni saiadieedil jõutõstja, kes mulle tuule alla teeb.
  9. VI Reval Cup - tõrvatilk meepotis

    Ahjaa. Sündmus on ka Facebookis olemas: https://www.facebook.com/events/688614724494528/ Märgi ennast osalejaks!
  10. Igatahes event Facebookis: https://www.facebook.com/events/486513294787431/ Kliki "osalen" ja aita levitada sõna!
  11. Ei, ma tahaks nagu üritust reklaamida, aga ei saa.
  12. VI Reval Cup - tõrvatilk meepotis

    Seal võiks +20 kg ka olla, sa ei saaks praegu ikka sisse.
  13. LELKV 2014: absoluutne võitja on Rückenberg! Videokokkuvõte!

    Registreerun siis ka ära. Kristjan-Johannes Konsap Klassikaline kulturism: mehed -180cm, edasijõudnud Treener: Ott Kiivikas Klubi: Sparta Spordiklubi
  14. Seda et mis on viimane päev registreerumiseks, mis kell on kaalumine, mis kell algavad võistlused(16.00?)...?
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Loodetavasti ei juhtu midagi, samas kunagi ei tea. Aeg-ajalt tuleb ikka ette, et tõmban kuskilt midagi ära või kangeks, aga see sõltub ka jumal teab millest. Nt tegin kord analoogsel rinna surumise trenažööril trapetsit. Noh et seisad seal näoga pingi poole ja tõstad käepidemetest. Suutsin tühja masinaga trapetsi seljapealse osa nii ära tõmmata, et pidin trenni pooleli jätma.
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kui juba tehtud sai, siis jagan teiega Rain Kuusnõmme tehtud videot minu viimasest jalapäevast. Midagi erilist ei ole: 6x120 kg. Ennast tundes oleks võinud veel proovida ketid juurde lisada, aga dieedi ajal pole enam mõtet suutlikkuseni minna. Lihast niikuinii ei kasvata ja see kapsad ninast välja pingutamine lihtsalt koormaks närvisüsteemi ja lihast, millel pole lisapingutusest taastumiseks kuskilt lisatoitaineid võtta. Eile tegin pika päeva degusteerimist MyFitness Solarises Les Mills kvartaalkoolituse raames. Pärast lasti mul seal ka treenida, mis oli dieedi ajal väga teretulnud vaheldus. Enne trenni vaatasin hantliriiuli üle: hantleid oli kuni 50kgni - kannatab rinda teha küll. Jõusaal ise on keldrikorrusel, Nokia kontsertmaja trepist alla minnes. Tänu sellele oli seal siuke hea dungeon gym tunne. Täna tegin tunnikese aeroobset Revalis+tund taastumist veekeskuses. Homme on "kerge" jalatrenn ehk väiksemad raskused, aga see-eest lühike seeriatevaheline paus ja intensiivne pumpamine. Mõtlesin vahelduseks ka HC Gymi minna, aga kuna pumpaval päeval kasutan peaasjalikult trenažööre, siis Revali vastu ikka ei saa. Nii. Roheline tee on sees ja nüüd enne magama kui kõht tühjaks läheb.
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma ei oska öelda, kes need meile saatis, aga ehk Ott oskab kommenteerida. Kusjuures seda Selveri moosi isegi märkasin ükspäev. Välismaal, kasvõi Soomes, olen näinud ka erinevaid kalorivabasid Fanta, Dr Pepper, Sprite jne variante, mis oleks ka siin tervitatavad. Massi ajal ma ei näe ka vajadust kuiva fileed õgida. Rasvu on niikuinii vaja. Hetkel ei saa aga üle 10g rasva per toidukord lubada. Värske keedetud lillkapsas on tõesti maitsev, aga jälle sama vastus, et ma ei viitsi hakata seda tükeldama, kaaluma, keetma. See aurutaja mõte on päris hea. Olen seda ikka kaalunud, aga kuna tegu pole eluks hädavajaliku asjaga, siis pole seda väljaminekut teinud. Igatahes jällegi hea asi vahelduseks- täpselt samad toiduained, samad kalorid, aga veidikene teine valmistamisviis ja seega ka teine maitse.
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Panen mõne pildi ka blogi ilmestamiseks. Tänane teine ja kolmas söök: 2x 100g Talleggi jogurti-tilli kanafileed, 200g külmutatud spinatit, 50g tatart, 10 metspähklit, tomatipüreed. Poes oli ükspäev hea hinnaga tavaline Talleggi maitsestatud kanafilee ja see üllatas väga hea maitsega. Katsetan ise ka pidevalt erinevaid maitseainesegusid ja kastmeid(nii palju, kui kaloraaž lubab), aga nii head maitset ikka ei õnnestu tekitada. Hind on nendel maitsestatud kanafileedel ikka röögatu, mingi 8,5€ kg, aga mis sa dieedi ajal teed. Sest väiksest toidukogusest peab võimalikult hea maitseelamuse kätte saama... "Silo" rollis oli täna spinat, üldiselt proovin erinevaid külmutatud köögiviljasegusid(normaalse kaloraažiga). Kuna lillkapsa-brokoli ja brokoli-lillkapsa jms segudel ikka erilist maitsevahet pole, siis spinat on oma huvitava maitsega taaskord hea vaheldus. Pluss annab "tervelt" 10 kcal 100g kohta vähem kui keskmine juurviljasegu! Suht toitumishäirena tundub juba see üksikute kalorite taga ajamine, aga raskel ajal on kõik abiks. Süsivesikute saamiseks jagan siis kahe toidukorra peale kas 100g tatart või täisterapastat või erinevaid riise. 100g keedukotis variante on ka lihtne valmistada ja doseerida. Paar grammi rasva metspähklitest filee tasakaalustamiseks. Tomatipüree idee pakkus mulle välja Siim Kelner. Kuna lahjemad variandid sisaldavad ainult ca 20 kcal 100g kohta, siis ta soovitas sellega riisi üle ujutada. Olen seda nüüd proovinud igal pool kastmena ja pole paha. Näiteks segan seda ka hommikuse omleti sisse, teeb selle kuiva roa veidi mahlasemaks. Midagi huvitavat ka. Keegi saatis meile kontorisse proovimiseks erinevaid kalorivabasid kastmeid firmalt Walden Farms. Olen ammu mõelnud, millal need kalorivabad maiustused Eestis turule tulevad. Neid kastmeid töö juures nähes hakkasid kirkukellad kõrvus helisema: "Ristirahvas-ristirahvas, rõõmusta!" Nüüd on otsas häda, otsas vaev - edaspidi ujutan kõik alates riisist ja lõpetades salatiga šokolaadikastmega üle!!! Nii päris ei läinud. Kuigi hetkel ajal suhkruasendajat sisse rohkem kui oleks soliidne, siis enamiku toodete maitse oli mulle ikkagi "võõras." Magusate toodete maitse polnud paha: v-o olen harjunud suhkruasendaja kõrvalmaitsega magusate toodete puhul. Soolased kastmed aitasid aga kaloreid kokku hoida vaid selles mõttes, et ajasid söögiisu ära.
  19. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

    Kah teooria.
  20. Kui suur peaks olema päevane kaloraaž

    Fitness.ee kalkulaator annab ka ümmarguselt 2000kcal Su päevaseks vajaduseks. Eks hakka kõigepealt nii sööma ja vaata, mis juhtub. Tihtipeale on nii, et kui inimene hakkab sööma õigeid asju õigel ajal õiges koguses, siis hakkab kaal niisamagi langema. Kas kaloraaž on 5 kg kaotamiseks õige oleneb, mis aja jooksul see -5kg kaalukaotus peaks toimuma. Et langetada kaalu 500g nädalas, siis peaks päevane kaloridefitsiit olema ca 500kcal. Ühe kilogrammi kaotamiseks nädalas ca -1000kcal. Alguses võta pigem rahulikumalt, pole vaja kohe kraane kinni keerata ja äärmusesse minna.
  21. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

    Jätkub ülipopulaarseks osutunud internetikoomiks "Siim Kelneri kokanduskool!" Tänases osas (no surprise here) KANA ja RIIS!
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Igal trennipäeval: FASTi sidruni INTRA trenni ajal ja sidruni BCAA pärast trenni. Erinevaid BCAA tooteid söön nagu leiba. Trenni ajal läheb 2-3 kulpi ära + taastumiseks kohe pärast trenni. Mõned korrad nädalas: Just lõpetasin purgi PUMP+, mida võtsin siis enne kergemaid trenne lihtsalt mõnusa pumbatuse ja päevase kreatiiniannuse saamiseks. Enne raskemaid trenne võtan ikka Workout Shocki, energiajoogimaitselist. Mõned korrad nädalas: Dieedi ajal soetasin endale ka üle pika aja paki Protein Puddingut, et maitsemeeli dieedi ajal millegi uuega üllatada. Piparkoogi maitsega läksin ses suhtes alt, et kui ma Puddingut neljaviljakrõbuskitega söön, siis sinna olen niikuinii lisanud kaneeli, seega kokkuvõtteks ikka suht sama maitse. Lisaks võtan tauriini, alfalipoehapet, multivitamiine ja alustasin taas Chela MZB võtmist. Ära muretse. Tulevad nii perepiletid kui "5+1" pakkumised, võta vanaema tasuta kaasa... Lisaks biitsaümbermõõt=allahindlus% jne kampaaniad.
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kõik kasutan ära.
  24. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Äsja selgitasime välja Fit.Campi priipääsme kolmanda võitja! Lisan ka teise loosimise video. 250€ Fit.Campi nädalase priipääsme võiduks täida loosikupong FitShopis iga ostuga! Teine loosimine: Kolmas loosimine: Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu suvelaager Men's physique Fit.Camp 2014 toimub 14. - 20.juulini Saaremaal, Orisaares!
  25. Janar Rückenberg - Team FAST "2016 suvi..."

    Mis su päevane kaloraaž on?
×