Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Kaspar Kuuse 20x Alex Uuetalu 23x Argo Erit 15x
  2. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Priit Vahtramäe 14x Vahur Kiis 24x Indrek Kiis 14x Pavel Stulov 14x Monika Aus 8x Siim Jürgenstein 28x
  3. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Monika Aus 33x Siim Jürgenstein 30x Kaspar Kuuse 4x Alex Uuetalu 19x Pavel Stulov 0x aga mees oli enne teinud max 130kg Argo Erit 20x
  4. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Indrek Kiis 3x Alex Uuetalu 16x Pavel Stulov 7x Argo Erit 9x Argo biitseps
  5. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Monika Aus 15x Siim Jürgenstein 15x Kaspar Kuuse 16x Priit Vahtramäe 7x Vahur Kiis 5x
  6. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Indrek Kiis 12x Alex Uuetalu 22x Palvel Stulov 4x Argo Erit 24x
  7. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Argo Erit ja tema salalisand Monika Aus 29x Siim Jürgenstein 25x Kaspar Kuuse 20x Vahur Kiis 18x Priit Vahtramäe 15x
  8. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Kohtunikud Instruktaaž Võistejad
  9. Toitumiskava

    http://www.fitness.ee/veebitreener
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Head künnipäeva Sullegi! Väike temaatiline pilt aastast 2009 ka. Sander Kuusk oli siis poole väiksem, aga mina ikka sama valge kui alati. Teadmiseks: Tänud, üritan!
  11. VI Reval Cup - tõrvatilk meepotis

    Härra Kristjan-Johannes Konsap oma pikaajalise sõbraga Härra Kristjan-Johannes Konsap emaga Härra Kristjan-Johannes Konsap pikaajalise toetajaga
  12. VI Reval Cup - tõrvatilk meepotis

    Härra Konsap Team Konzap liige Maija-Liisa Marjapuu saavutas oma esimesel võistlusel juuniorite bodyfitnessis teise koha! Lihtsalt natukene rohkem aega ja küll ka need kõige kirkamad medalid tulevad... Vasakul bodyfitnessi I koht Johanna Lond Härra Konzapi vorm kaalumisel
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Team Konzap on lahinguks valmis! Tsiteerides klassikuid ehk kulturist Indrek Viskat: "Hommikul peeglis oli eluvorm!"
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tänan heade sõnade eest. Eks koguaeg 80kg+ peal tiksudes oli endal ka raske aru saada, kas olen üldse kasvanud või ei. Vaadates, mis seekord võistluskaaluks tuleb, siis ca 3 kg olen ikka selle vahepealse 3,5 aastaga juurde suutnud kasvatada, ajateenistuse pausist hoolimata. 3 kg lihast võib tunduda vähe, aga pea 10 aastase staaži juures on 1 kg puhast lihast aastas ka reaalne tempo naturaalse kulturisti jaoks. Nüüd jääb vaid üle otsustada, kas "raisata" veel 5 aastat, et kasvatada selga see puuduolev 5 kg lihast, mis mind klassika ülempiirist lahutab või nautida järele jäänud 20ndaid eluaastaid... Tänud! Tänud! Eks ma sel korral võin Sind usaldada, kui Su oma õpilased mul vastas pole. Olen tõesti ka sel korral ennast üpris ära vinnutanud, aga mis teha, kui kulutus tingib sellise kaloraaži ja kaalulangetustempo on olnud üpris kiire. Lisan siia mõned punktid, mida plaanin sel nädalal teisiti teha võrreldes LEKVga. *Pumpamine. Kuna Otil on õnneks suht minuti täpsusega võistluse graafik paigas, siis on lihtsam ajastada, millal alustada pumpamist. LEKV-l läksin üle pika aja võisteldes ikka alt sellega, et hakkasin end liiga vara pumpama. Lavalemineku ajaks hakkas lihas juba tühjaks jooksma. Okei, eks siis pumpan uuesti. See jälle tingis selle, et väsitasin ennast ära, aga järgnes poseerimine, võrdlusvoor ja vabakava. Pluss lõpus oli vaja uuesti pumbata absoluudi jaoks. *Söömine. Mitte isegi niivõrd laadimine, kuna viimasega on lihtne üle panna ja nagu öeldakse: kui trennis on pilt hea, siis don´t fix it if it isn´t broken! LEKV venis üpris pikaks ja mul polnud ikkagi nii palju süüa kaasas, kui need 3 tiiru poseerimist+ üleliigne pumpamine minust välja võtsid. Seega sõin enne absoluudi valimist, mida kätte sain, aga valku pole mõtet võistluspäeval väga süüa, ajas vaid kõhu punni ja enesetunde raskeks.
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Veel mõned huvitavamad pildid eilsest poseerimisest. Paljud on küll sellise kunstilise nurga alt, kus üks pool paistab suurem kui teine vms, aga ehk selles võlu peitubki. Kes tahab ideaalseid võrdluspilte, siis neid näeb võistlusgaleriist niigi. Konstruktiivsele kriitikale vastates harjutasin ka naeratust. Pildid tehtud pumpamata, kuna eesmärk oli harjutada poseerimist, mitte konkurentide mõjutamiseks hirmsaid pilte teha vms. Aga kuna mu õpilane tegeleb ühtlasi ka fotograafiaga, siis oli väga hea võimalus mälestuseks mõned head pildid saada. Dieedi ajal ei viitsi väga mingit fotosessiooni korraldama hakata, aga midagi võiks ajaloo jaoks salvestada küll. Poseerimise lõpuks olin ikka väga tühi ja kaal oli tänaseks hommikuks veelgi langenud, aga nüüd olen 2 toidukorda juba natukene rohkem toitu peale andnud ja kui tüütud grimmeerimisprotseduurid ka tehtud saab, siis on edasi juba smooth sailing ja jääb vaid üle võistlust ootama jääda.
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kiire jutt enne magamaminekut. Nädalaga olen alla võtnud ca 700g. Loodetavasti väljendub see kuivemas, mitte tühjemas vormis... Täna sai taas poseerimist harjutatud ja homme ka Revalis Oti ja teiste võistlejatega koos. Viimased taastavad võistluseelsed trennid on tehtud, aga eks see poseerimine annab ka parajat koormust. Homme on õnneks töövaba päev, seega saan ennast välja puhata. Viimased päevad koos langeva kaalu ja unepuudusega kulmineerusid muidu taaskord täieliku "koomaga". Homme luban endale ka natukene rohkem "kütust peale". Mingit hullu laadimist pole mõtet teha, lihtsalt paarkümmend grammi süsivesikut iga toidukorraga rohkem, et vinnutatud lihas laval taaskord veidi elavam tunduks ja et oleks üldse energiat laval poseerida. Mõned asjad teen sel nädalal ka teisiti, võrreldes LEKVga, loodetavasti need väljenduvad ka pildis, aga sellest juba homme. Nüüd kui üks koormine on tehtud, on tunne päris hea. Homme siis grimmimine ja muu jant. Enne magamaminekut veel üks "teaser" pilt tänasest, ülejäänud saan homme kätte ja panen siis ka mingi valiku välja. Revalis näeme!
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Einoh, teoreetiliselt võin, aga eks me näe... Tänud! Selge. Eks ma võtan üks võistlus korraga. Mõte ideest, et peaksin VEEL kuu aega dieedil istuma, on muidu kohutav.
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Rain, Raigo, Janar ja Imre - 4 inimest olemas. Minuteada on need kohad ka juba lukus. Aga noh, ega ma kurvasta - saangi varem SÖÖMA HAKATA!
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei taha siia väga riputada mingeid imevalguses tehtud pilte, sest need ei maksa laval midagi. Aga et Reval Cupiks selle lühikese nädalaga midagigi paremaks muuta(kaalu ilmselt kilodeviisi selle ajaga ei kaota), siis sain täna kokku Taavi Koovitiga, et parandada poseerimist. Pildid tehtud pärast jalapäeva, aga tsiteerides klassikuid: "Torree vaadata kohe" ikka...
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kes ajalooga pole kursis, siis "Marslase" esimene osa on vaadeldav siit: Kõige tüütumad protseduurid ehk siis koorimine, raseerimine ja esimese grimmikihi pealekandmine on tehtud. Ülejäänud 1-2 kihti vastavalt lavavalgusele siis homme võistluspaigas. Suuri sõnu tegema ei hakka. Tean, et päris ideaal võistluskaaluni(ja vormini) on veel minna, samas on ka EKVni veel 3 nädalat aega. Peaasi, et poleks päris häbi homme lavale minna, kui mind juba kohalikus ajalehes nii suurelt välja reklaamiti. Usun, et esimese võistlusega ehk LEKV-ga "jõuab lõpuks kohale", miks ma selle raske dieedi üldse ette võtsin ning see annab lisaenergiat ülejäänud 3ks nädalaks. Kes tahab paremat vormi näha, siis pange videos 720p HD. Mis siis ikka, homme näeme.
  21. VI Reval Cup - tõrvatilk meepotis

    Kiidan heaks!
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Nonii. Kohe lähen tegema viimast võistluseelset trenni, aga enne on vaja maha hõigata, et otsin transporti Tallinnast Tartusse laupäeva hommikul orienteeruvalt siis 09.00 peaks väljuma, et 11.00 kaalumisel olla. 65 osalejast on suur hulk Tallinnast+pealtvaatajad, seega RAUDSELT on keegi, kelle autos on veel ruumi ja kes saaks mind peale korjata. Olge musid ja andke teada.
  23. Archangel'i blogi

  24. LELKV 2014: absoluutne võitja on Rückenberg! Videokokkuvõte!

    http://tartu.postimees.ee/2747752/nadalalopul-naeb-tartus-kulturistide-etteasteid
  25. Martinkink blogi

    Mis sa kuivad, võta üks:
×