Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
 • Content count

  3,564
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

Kristjan-Johannes Konsap last won the day on August 24 2016

Kristjan-Johannes Konsap had the most liked content!

Community Reputation

566 Siit suust tuleb ainult puhast kulda

1 Follower

About Kristjan-Johannes Konsap

 • Rank
  Vana tegija
 • Birthday 04/15/1989

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  https://www.facebook.com/personaaltreenerkjk

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Interests
  Kulturism

Recent Profile Visitors

26,571 profile views
 1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tere, sõbrad! Mida vanemaks, seda kiiremini aeg lendab. Üllatusega avastasin et täna, mu õe ja vennakese sünnipäeval, täitub mul 14 aastat treeninguid! Mäletan hästi, et olime linnas, õe peika juures tähistamas. Kui teised lobisesid, siis mina istusin arvutis, tegin Amazon.ee-sse enda konto ja lugesin artikleid. Trenniga tegin tutvust aastakese varemgi, aga ebaregulaarselt ja ebaefektiivselt. Kevadel saan 30 aastat vanaks ehk siis saab trenni tehtud täpselt pool elu. Võrreldes viimase postitusega on kool läbi. Lõpetasin Tallinna Ülikooli Reklaami ja imagoloogia eriala. Aega võttis, aga asja sai. Praegu ma pole veel erialast tööd lisaks võtnud. Naudin, et on rohkem aega trenni teha. Suve lõpus võtsin taaskord ette väljaastete väljakutse. Staadioniringijagu väljaasteid olen teinud 4 korral, 2x üksi ja 2x Sander Saarega. Eelmisel aastal ei olnud ettevalmistus nii hea ja sattus suve palavaim päev, seega ajaks jäi 42min. Sel aastal valmistusin korralikult, treenitus oli väga hea. Kui veel võistlusmomendi adrenaliin ka juurde tuli, õnnestuski teha 400m väljaasteid 50kgse kangiga alla 30 min! See las jääb mu tippmargiks, praegu küll ei kutsu seda ületama. Hea näide treenitusest oli, et kuigi lõpp oli raske nagu ikka, siis juba 10min pärast finišit oli enesetunne päris hea. Mitte et mul jalgu eelisarendada oleks vaja, aga selline raske väljakutse annab treeningutele hea sihi. Trennidest rääkides, siis viimased ca 2 aastat olen suht hästi treeninud. Selles suhtes, et ei käi lihtsalt vormi hoidmas saalis, vaid teen endale kavad, mille eesmärk on areneda. Kavõi 6 nädalat korraga, et fookus püsiks ja iga kava eesmärk oleks mingis parameetris areneda. Uue kaldpingil surumise rekordi video ma siia panin. Lamades surumises tuli ka natukene juurde, eriti arvestades väiksemat kehakaalu. Lamades hantlite surumises tegin ka uue rekordi 3x8 50kgga. Ikka on ette tulnud laisemaid perioode, aga usun, et suures plaanis pole viga. Mõned vormipildid ka. See eelmisest suvest, kui hoolsamalt kaloreid lugesin ja vorm vastavalt muutus. Kaal kuskil 80kg juures. Praegu loen ka kaloreid ja võtan vaikselt alla. Pärast 14 aastat ikka õpetlik kogemus. Täna hommikul olen 80,5kg, sel pildil nädal tagasi ca 81kg. Eesmärk on detsembriks, Aasia puhkusereisiks 79kgni võtta. Praegu on selline norm vorm, mis juba ennast rõõmustab ja mis ka keskmisele inimesele imponeerib. Liiga veenilised pildid hirmutavad kliente. 79kg on selline min kaal/max vorm, mida hea enesetundega hoida suudan. 79kg juures tegin ka need enda parimad pildid Jüri Kartuliga. Praegu, dieedi ajal teen trenni enesetunde järgi. Kava küll endale paika panin, aga pingutan vastavalt enesetundele, vahetan harjutusi. Aeg-ajalt meenutan enda filmist Oti sõnu, et ei pea 110% välja andma. Teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab. Kes mu progressi operatiivsemalt soovib jälgida, siis endiselt olen sotsiaalmeedias väga aktiivne.
 2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Film nüüd Youtubes üleval! Jaga kindlasti ka sõpradele. Head vaatamist!
 3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tere, sõbrad. Filmilinastusest on juba kuu möödas ja see oli üks väga vinge päev. Film esilinastus täismajale! Emotsioonid olid ülevad. Tore oli kõiki teid näha. Üritus sujus ilusti ja rahvas jäi rahule. Eesti kulturismi ja fitnessi liit autasustas tänuplaadiga spordiala edendamise eest. Uurisin vahepeal veel igasuguseid võimalusi, aga kooli lõpetamine vajas oma tähelepanu. Seega panin filmi Patreoni lehele üles, kus teil kõigil, kes KUMUsse ei mahtunud, on seda võimalik vaadata jõukohase toetuse eest. Aitäh! https://www.patreon.com/Kjkonsap Pärast vaatamist andke teada, kuidas meeldis. Küsimustele saan samuti vastata sealsamal Patreoni "foorumis". Kui kooliga täiesti ühel pool, hakkan tihedamalt treenima. Ott lubas nõu ja jõuga aidata, kui soovin järgmisel aastal võistelda. Püsige moodsad!
 4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Üks hea klipp
 5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Piletilevi link! https://www.piletilevi.ee/est/piletid/film/dokumentaalfilm/kulturismidokumentaal-igavene-teine-249438/
 6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Treiler! Piletid Piletilevis täna 17:00st!
 7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Enne linastust tekib neid õige palju, aga ei saa heategevust teha.
 8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tere, sõbrad. Cколько лет, сколько зим? Siinsetele tõsisematele fitnesshuvilistele on kindlasti rõõmustav uudis, et lõpuks ometi sai valmis minu 2014. a võistlushooajast rääkiv kulturismidokumentaal. Montaaži tegi Karl Markus Antson. Nimeks sai "Igavene teine" (pun intended), sest pärast 2006. aasta karikavõitja ja meistritiitlit läks mul 8 aastat enne kui uuesti kategooria ja võistluse võidu sain. Aastatel 2007-2010 olin neli korda järjest teine, 3 erineva mehe järel, kellest ükski enam ei võistle. See oli väga demotiveeriv periood. Ja noh viimane piisk karikasse nime valikul oli muidugi see, et mu film oleks pidanud olema Eesti esimene kulturismidokumentaal, aga kaotasin selle kõlava slogani Aestheticu poistele. Aga nagu ehk filmist näeb, siis "igavene teine" olla ei pruugi olla halb. Samuti aitas Aestheticu kogemus mul prognoosida, kui suurelt üritust ette võtta jne. Eks ma üritan ikka neist veidi erineda ja teen oma asja. Aita üritust reklaamida ja attendi siin: FB Event Üritus toimub sellises stiilses kohas nagu KUMU 28. aprillil 18:00. Saalis on 245 kohta, pärast kutseid jääb müüki 226 kohta! Kohad on nummerdatud huviliste soovil, seega kiirematel on parem valik! Piletid ja VIP-piletid tulevad Piletilevisse müüki juba homme, kolmapäeval 11. aprillil! Üritust toetavad NOCCO, Lohilo, Njie, Valio. Loodan teid kõiki KUMUs kohata!
 9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tere. Tegin üle pika aja ühe video, aga see-eest väga hea. Legendaarse Venice California Muscle Beachi külastusest.
 10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Laupäeval sain jälle aasta vanemaks. Selle puhul lubasin endale ühe korraliku peo. Muidu lubasin rääkida oma trennidest. Novembris käisin puhkamas, detsembris alustasin tõsisemate trennidega. 1. Detsembri motivaatoriks oli võistlemine oma kliendi ja relvavennaga ajateenistusest, kes tahtis aasta lõpuks 150 ära suruda. Modifitseerisin siis endale ka Smolovi kükikava surumise jaoks ja tegin intensiivse trennikuu. Tulemuseks surumine tolle hetke rekordi 130 pealt 140 peale ja väga kehva tehnikaga ka 145kg. See kui vana rekordi 140 ületamine kergema kaalu juures andis kõvasti motti. 2. Jaanuar-märts võtsin aluseks vana hea 5x5 kava. Kunagi töötas see nii hästi, et liikusin noorte klassi 67kg pealt juuniorite 74kg peale. Tahtsin proovida, kas mõjub ka vanas eas. Tulemusega võis rahule jääda ka praeguse taseme juures. Suutsin esimest korda suurendada kaldpingil surumise rekordit 5x100kg pealt 5x112,5kg peale. Need 9 nädalat olid vahepeal küll ilgelt tüütud ja lõpus väga rasked, aga krt tulemust andsid. Tavalist surumist õnnestus ka veidi suurendada, aga muidugi mitte enam väga palju. Viimasel trennil jõudsin teha 140x4. Kui muud ei ole, siis selle sama 145kg peaks sellise seeria juures vähemalt ilusamini jõudma ära suruda. 3. Märts-aprill Viimasel 6 nädalal olen jõu arendamisele vähem keskendunud. Rohkem korduseid ja suurem maht. Rohkem lihasgrupid laiali jaganud. Laiem kordusvahemik. Seni nagu on töötanud. Lõplik otsus selgub kava lõpus. Teen järgmise, kuuenda nädala ka ära, siis vaatan edasi. Ehk oleks aeg taastavamaks tsükliks. Ei taha ennast ära lõhkuda. Võistlusplaanid on mul ka. I know, right. Minu staaži juures on areng minimaalne, seega need jäävad kindlasti järgmisesse aastasse.
 11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tänan. Üritan ennast parandada.
 12. IFBB Open Latvian Championships 2017

  Tekkis küsimus, et kas sellise osalejate arvu juures on keegi mõelnud ühise transpordi peale, nt bussi rent? Omal ajal sai seda korraldatud lausa EKFL enda poolt.
 13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tere, sõbrad. Pole ammu kirjutanud. Kirjutan enda trennidest ja võistlusplaanidest ka, aga hiljem. Praegu on põhiteema muidugi kevadine võistlushooaeg. Minu juhendatavatest jõuab lõpuks lavale 4 sportlast. Treeneri raskest elust võib ka pikalt kirjutada, aga eks mõni teine kord. Kõigi jaoks on tegu esimeste võistlustega. Enda kohta on kõik tublit tööd teinud. Juba lavale jõudmine on ju suur saavutus... Mul poleks muidugi treenerimedalite vastu midagi. Vahepeal suutsin ka ise hasarti minna, et "sellele sportlasele/treeneri sportlasele võiks küll ära teha". Enda esimese võistluse vormi vaadates pole ilmselt mõtet sportlastele nii suurt survet panna. Tänapäeval tahavad kõik kõike kiiresti ja lihtsalt. Sotsiaalmeedia loob võimatuid standardeid kui mõni geneetiline ime suudab 1 aastaga EMil kaasa rääkida jne... EKV 2006 Cäroly võistleb juunioride bikiinifitnessis. Nagu näha on ta suure töö ära teinud. Vanust on alles 21 ja põhiline ongi suur tahe. Pärnus saame esimese kogemuse ja kindlasti parandame veel vormi EKVks. Silja on teinud samuti ära suure töö. Võistleb bikiinifitness +166cm. Ta on mind oma aastase tööga ausalt üllatanud. Kuna paljud tahavad võistelda, aga lavale jõuab ca 10%, olen alati alguses skeptiline. Silja tõestas, et sihikindlus viib eesmärgini. Maria võistleb "ülipopulaarses" naiste bodyfitnessis. Tema tuli minu juurde aasta tagasi võistlusplaanideta. Areng on aga olnud väga hea ja seega otsustasime aasta alguses võistelda. Muidugi saaks seda teemanti veel lihvida, aga küll jõuab järgmiseks korraks. Kõigepealt üldse vaatame, kuidas see võistlemise asi meeldima hakkab. Rasvaprotsent on tal väga hea. Ajab kadedaks. Minu rõõmuks õnnestub lavale juurde tuua ka üks klassikaline kulturist. Kui Michael küsis, et kas peaks võistlema rannafitnessis või klassikas, siis ma ütlesin muidugi, et klassikas. Lihasmass on tal olemas, rasvaprotsent on ka paigas. Ainult poseerimise ja vabakavaga peab jätkuvalt tööd tegema. Olgu, praeguseks kõik, tööle tagasi. Näeme juba laupäeval Pärnus!
 14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tere, sõbrad! Sorry klickbait pealkirja eest. Ma ei saa seda muuta. Igatahes pole terve suve midagi kirjutanud. Prioriteedid on olnud teised. Põhiline on töö. Sain ju ka viimase 6 kuu arvestuses 500 trenniga nr 1 personaaltreeneriks Eesti 14 Myfitnessi peale. Siiski maikuust alates treenisin ka ise rohkem, mida kinnitavad andmed ka mu Polar Flow kontol. Päris toredaid lahendusi on tänapäeval treeningute professionaalsemaks juhtimiseks. Juunis tekkis ka uus eesmärk; teha kolleegiga üks rammukatsumine baasharjutustes ja crossfitis. Selleks tellisin ka vajaliku varustuse, aga seda tarnijalt ei tulnudki... Siiski oli see hea motivaator. Kindel eesmärk. Näiteks kui treeningpäeviku järgi tegin mai alguses lihtsalt 100kg kükiseeriaid, siis juuli keskpaigaks ajasin selle juba 140kg peale. Samamoodi õnnestus endale suure üllatusena korrata isiklikku rekordit lamades surumises, mida pole vist 2011. aastast saati proovinud. Muidugi ma peaasjalikult ainult baasharjutustele keskendusingi, sealt ilmselt ka kiire jõu taastumine. Ka sporditeooria ütleb, et tugevamad treeningud ja treeningperioodid peavad vahelduma kergematega. Pärast viimatisi rekordeid olen taas veidi väsimust tundnud ja augustikuus võtan taas kergemalt. Käisin just ka ulatuslikke vereanalüüse tegemas. Tegin ka sellest omad järeldused, aga konsulteerin veel enne muudatuste sisse viimist spetsialistidega. Augustikuu on töö mõttes veidi rahulikum olnud, kuna mõned püsikliendid on puhkusel/komandeeringus. Endale kulub ka puhkus ära, kuna eelpool mainitud tööhulk nõudis vastavat pingutust. Seega pole ma ka reklaaminud, et mul on tekkinud vabu aegu uute klientide vastuvõtmiseks. Kohe-kohe septembrist läheb nii kui nii mölluks. EMV-ni kulturismis ja fitnessis on 10,5 nädalat. Vastupidiselt kuulujuttudele ma ise ei võistle, aga taas on tekkinud mitu õpilast, kes selleks valmistuvad. Loodetavasti annavad endast parima. Lisaks valmistuvad 2 õpilast kevadeks. Igatahes tänud tähelepanu eest. Huvilised saavad mind jälgida sotsiaalmeedia kaudu.
 15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Kui ilma ja enesetunnet on, siis nädalavahetusel proovin ära. Mõni aasta tagasi tegin muru peal. Nüüd üritan siis teha kükipuuris, kus on kiviplaadid all ja kuhu saab ka tõstekumme kinnitada. Tänud! Aitäh! Küki proovin ka nädalavahetusel ära, kui tunne on tugev. Üritan teha väiksema amplituudiga, et keha säästa. Teiseks - pidin ma video tegema... Pole jõudnud selleni, pole prioriteet. Toodavad sellest hoolimata rohkem, kui me ära jõuame süüa. Väikevahendid tõin trenni tarbeks välja, muidu ikka toas. Õues on vaid kükipuur, mida juba nii lihtsalt ära ei vii. Valveks on koer aias lahti. Talveks üritan kas vallalt ruumid saada või ise midagi ehitada. Aga tänud kommentaari eest.
×