Jump to content

Cross

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Cross

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 08.10.1985
  1. uus bp

    Riina Suhhotskaja ütles enne trenni algust, et uus bp tuleb 2juuni 2006
  2. õige aeg

    Kui alustasin rasvapõletus treeniguga siis kaalusin 84kg nüüd 1,5 möödudes kaalun kaalun 80,7 . Enne trenni 2h ei söö ja pärast trenni 2 h ei söö. Lugesin ühest raamatust, et see on vale ja nii ei tohi sest organism arvab, et tal tuleb ka tulevikus pikaalalist nälgimist kogeda , nii paneb ta talle kõik söödud kalorid , muutes liigse energia rasvaks. Mina isiklikult olen tulemustega rahul ja tunnen ennast hästi. Kui ma teen valesti millal peaks siis sööma?
  3. Jalad pärast BP valusad.......

    proovi kergemate raskustega
  4. Jõusaaal ja kanep!

    mina tarbisin alkoholi väga arva, aga kui jooma kukkusin siis olid 2-4 päevased jooma hoood mis lõppesid kuni nädala kestnud võõrutus sündroomidega, enam pole alkoholi üldse tarbind juba aasta. Pidudel alko asemel teen nyyd kanepit (no iikka väga harva) ja tunnen kuidas ma säästan tervist sellega. Käin ka pidevalt trennis ja seal ei saa öelda et arengut ei toimu heas suunas...........
  5. kombinatsioon

    olen algaja, olen teinud siiamaani 3x nädalas jõusaali algajata kava ja korra nädalas aeroobset. Nüüd avastasin BP ja mulle see väga meeldis ja tahaks sellega tegelda edaspidi. Kas ma siis peaks tegema body pumpy kergemate raskustega kui ma suudan??? kas on mõtet jõusaali asendada BP ga kui minu eesmärkideks on kaalu alandamine ja hea füüsilise vormi saavutamine?
  6. kombinatsioon

    Kuidas kombineerida bodypumpi jõusaali ja aeroobse traaningu???? Eesmärgiks on hetkel kaalu alandada ja lihased reljeefseks saada, treeninguks on aega 3-4x nädalas
  7. Hakka Les Millsi instruktoriks!

    mis keeles toimuvad õppused soomes???
  8. Kui palju

    Kui palju keskmiselt kaloreid läheb BP teeningul? Mis treening on BP? aeroobne või muu?
  9. palun arvamusi

    Olen 20aastane M, 170 pikk kaalun 85 kg algaja. Kava Esmaspäev-Jõusaaal+25 min areoobset Kolmapäev-Jõusaal Neljapäev-Aeroobne 80min Reede-Jõusaal+25min aeroobsest Jõusaali kava: Rind-hantliteha kaldpinnal 15x3 Õlg-Hantlitega lendamine 15x3 Seljasirutajale pukil 15x3 Selg-Ploki tõmbamine vastu kõhtu 15x3 Triitseps-Ploki rõmbamine vastu kõhtu 15x3 Biitseps- seistes z kangiga 15x3 Jalad-Kangiga kükkamine 4x15 Kõht-Rippes jalgade tõstmine 15xmax.... Ersmärgiks on vähendada keha kaalu 6-7 kg ja ilus keha!
  10. raamat

    kust saab osta seda uut Gert Kooviti raamatut ja palju see maksab?
  11. jõusaal

    küsimus on neile kes on jõusalis kauem käinud ja saavutanud mingeid tulemusi. Kas te alustasite jõusaalis käimist algajate treeningkavaga ja millal hakkasite tarbima kreatiini? Mis võib juhtuda kui hakata juba ütlemem teisel kuul tarbima kreatiini jakasutama edasijõudnute kava? Ette tänades vastuste eest
  12. Rasvapõletaja

    ma mõtlesin kas neid võib sama aegselt tarbida?
  13. Rasvapõletaja

    kas rasvapõletajat võib võtta koos valgupulbriga?
  14. Tegin koormus testi ja sain korraga väga palju inff, tahaks kysida yle: Minu pulsid olid Lower limit of AE zone 113bpm Aerobic threshold 140bpm Anaerobic threshold 167bpm HRmax 195bpm Küsimus siis,milline on see kõige õigem rasvapõletuse jaoks löögisagedus?
  15. shake enne magama minekut

    mis asi see on, kust seda saab?
×