Jump to content

kw

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kw

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 18.11.1977
  1. trenni pikkus

    1-1,5h. Oleneb päevast. Kava on jaotatud neljaks! Enne trenni ca 10 min. soojendust, peale trenni sama kaua venitusi.
  2. Jooksmise asemel??? Palun soovitage!

    Ostsin endalegi velo ergomeetri, väntan siis kaks korda nädalas. See ilmselt vähe tagasihoidlikum jah kui jooksmine. Seal ju pulsimõõtja ka peal, et siis ikka üle 160-ne ei läheks. Aga suvel ikka päris ratta selga.
  3. Säärelihase kramp

    Mind on ka tabanud samasugune asi. Aga nüüd teen venitust säärtele iga seeria vahel ja ka peale sääre trenni lõppu. Nüüd sellest üle saanud. Aga seda, et see naatriumi puudusest tekkida võib, see mulle uudis, nüüd siis panen kõrva taha
  4. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    178cm, 105kg, 27a
  5. metaan

    Ise õnneks proovinud ei ole, aga see eest olen arvukalt vastavat kirjandust uurinud. Ja minu teada on sellel asjal vaid üks pluss - kolme kuuga kuni 8kg vett lihastesse. Aga nüüd, pange tähele - 2 kuud hiljem kõik kadunud. Seega järeldus - mitte ühtegi plussi Sorry metaanipanijad, ma pole ise tõesti proovinud, nii et, kui eksin, eks siis andke teada millega.
  6. Kulturismi MV

    Laupäeval 30.10.2004 ETV-st, kell 14:25 Kulturism Kokkuvõte 24. oktoobril Salme keskuses toimunud Eesti 2004. aasta meistrivõistlustelt kulturismis ja fitnessis. Ootan põnevusega
×