Jump to content

Jõumees12

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Jõumees12

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 03.03.2001

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Kreatiin Proteiin

    Terv, oskaks keegi targem öelda ehk, et kuidas peaks seda toodet tarvitama mõistuslikult? Päevakava selline, et hommikul lähen kooli ning õhtul peale kooli jõusaali. https://www.workoutshop.ee/Toidulisandid/Kreatiinid/creatine-protein---900g-kreatiin-protein-attack00141 Tänud ette!
  2. Jõusaali harjutused

    Tere! Olen esimest korda jõusaalis ja sooviksin treenida omale biitsepsit ja seljalihast, mis harjutusi oskaksite soovitada? Olen 14 aastane ja kaal jääb 60kg kanti:) Tänud kõigile!
  3. Kui vanalt

    Tnx.Lähen teen täna veits.pool tundi vast.
  4. Kui vanalt

    Jah aga milliselt treenerilt peaksin kysima?Ei ole yhtegi n2inud.
  5. Sixpack

    Kuidas saab k6ige kiiremini endale sixpaki treenida?
  6. Kui vanalt

    Olgu.Yliii suured t2nud teile kutid.Aga Viimane kysimus.Miukse treeneriga peaksin r22kima.ise ple n2inud ,et m6ni annaks j6usaalis trenni.Kas taipoksi oma ei sobi?ta k2ib ka j6usaalis.
  7. Kui vanalt

    Olgu.Tänud ka sulle Aga kas seda ka oskate ka 8elda kui kaua peaks trenni tegema.
  8. Kui vanalt

    Kas kuskilt netist ei saa neid harjutusi vaadata?Plegi endateada yhtegi s6pra kes j6usaalis k2ivad.ja v66rastelt ei julge v2ga kysida :DArgpyks. :D Aga t2nud sulle.
  9. Kui vanalt

    Tere.olen 12,5 aastane poiss kaalun mingi 50kilo siiasinna ja pikkust umbes 160midagi peale.Tahaks räigelt jõusaalis käia aga osad räägivad ,et kasv v6ib kinni j22da ja teised v2idavad vastupidist.Saaksite soovitada mis harjutusi ja palju ja kuidas jne neid teha.Kas spordijookitel on suur vahe.S6ber andis proovida yhte.Ilgelt hea oli m6tlesin ,et ostan ka selle kuna suur purk ja 20eur hind.
  10. Küsimused.Palun vastake.

    Tere.olen 12,5 aastane poiss kaalun mingi 50kilo siiasinna ja pikkust umbes 160midagi peale.Tahaks räigelt jõusaalis käia aga osad räägivad ,et kasv v6ib kinni j22da ja teised v2idavad vastupidist.Saaksite soovitada mis harjutusi ja palju ja kuidas jne neid teha.Kas spordijookitel on suur vahe.S6ber andis proovida yhte.Ilgelt hea oli m6tlesin ,et ostan ka selle kuna suur purk ja 20eur hind.
×