Jump to content

breakdown

Kasutajad
 • Content count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutraalne

About breakdown

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 07/26/1995

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. HelenaMangFitness.com

  Tere! Mul on küsimus, et kas Sa kasutad Balticovo munavalgeid ka? Kuskil oli juttu sellest, et kanu peetakse halvasti üleval ja et need tooted ei pidanud väga tervislikud olema. Kas vastab tõele või olen kuskilt valesti kuulnud/ lugenud? Jõudu!
 2. Põnevaid leide toidupoest.

  Kuulge, need broilerifilee toorvorstid ja broilerifilee sašlõkk, mis esimeses postituses lisatud. Kas vaid minul ei tule need lingid lahti? Ei leia internetist ka neid toorvorste üles. Keegi oskab aidata?
 3. The Aesthetic Project | YouTube

  No nii, kutid! Ikka pole mingeid emotsioone kaitseväest, jah? Kaua me siis ootame? Muidugi vabandused, kui olete vahepeal kirjutanud ja pole tähele pannud
 4. Shake vahepalaks?

  Tegemist on vist mingi võrkturundusfirmaga, muidu võiks ju avalikult kõigile reklaamida Sellepärast, et saada teada toote nime ja poodi, kust osta, on natukene naljakas veel hakata eraldi e-postkasti risustama.
 5. The Aesthetic Project | YouTube

  Kas ajateenistuse igapäevaelust tuleb ka pilte? Kindlasti oleks kõigil huvitav vaadata. Jõudu teile!
 6. Arvatavasti aitab paremini keskenduda. Siin jutud, et isegi meie president vitsutab nätsu, nii et miks mitte "šnitti" võtta?
 7. The Aesthetic Project | YouTube

  Küsimus kohe, et mis Sa plaanid kaasa võtta? Toidulisandeid? Seal 3x päevas antakse süüa, aga valkude osakaal on väga madal. Aga huvitav oleks jep teada, kuidas Sulle see mõjub.
 8. Milline kohupiim ? -.-

  Jep, aga mõni võib-olla ei tea ja voilà, jälle võimalus juures, kust saab osta neid tilkasid.
 9. Milline kohupiim ? -.-

  Neid tilkasid saab siit samast Eestist ka, pole vaja tellida. Link --> http://www.ifit.ee/Toidulisandid/kalorivabad-kastmed/flavdrops-maitse-tilgad
 10. Ja Siim tutvustas Õhtulehele TRX treeningut. Link: http://www.ohtuleht.ee/708746/ohtulehe-video-trx-45-sekundit-pingutust
 11. Lihasmass ei kasva

  Ma uuriks ka nende süsivesikute kohta, et kas tõesti peab neid nii palju sööma? Enam keegi madala süsivesikute ja kõrgete valkude ja rasvade menüüd ei poolda?
 12. Aga kui vihkad söömist, kas see pakub veel midagi? On üldse mingit rõõmu veel? Või mis motiveerib jätkama?
 13. Ei taha mõeldagi, kui palju see keskmine jurakas sööb . . Need kogused on kindlasti meeletud. .
 14. Mart Seim - treening hüpetega

  Nii ja matš käib! "185 kg rebitud! Mart Seim rebib teisel katsel 185 üles!" "Sellega kordab Seim oma isiklikku rekordit rebimises!" Allikas: http://www.ohtuleht.ee/705995/otse-mart-seimil-algraskus-rebitud Lugege ka Postimeest, kes kuskilt mujalt ei vaata ning hoidke pöidlad pihus!
 15. Õnnitlused kõigile, olete tublid! Aga ei saanudki aru, mis Kasparist sai?
×