Jump to content

swoosh

Kasutajad
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About swoosh

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 07/27/1987

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Jõusaali tsitaadid

  "Train hard to the pain,like a freak"
 2. Käe ümbermõõt...

  42.5cm pumpamata.kaal 78-79kg,173cm pikk.
 3. Palju õnne, Marek Kalmus!

  Palju Õnne jurakas!
 4. Ott Kiivikas ja Imre Vähi - stuudiopildid

  Ott on ikka täielik lihamägi.
 5. Jõusaali tolad...

  sitt lugu kui sul plätudega jalad haisema hakkavad või kardad et mingid raskused sulle varba peale kukuvad.mul on mugav plätudega ja keegi ei sunni mind tosse kandma,kui neid kuskil eeskirjades kirjas pole.kui keegi ütlema tuleks siis loomulikult lappaksin ka tossud jalga.
 6. Jõusaali tolad...

  hahahaha...ma ka ei saa aru mix peale jõusaali saunas kõvasti leili ei või visata enne trenni peab siis w? ja see plätude teema läks ka veits hinge,ei saa mainimata jätta...et see rohkem igaühe enda asi mis tal jalas on,ise olen päris mitu aastat plätudega tuianud saalis,peaasi et endal mugav ja rahul sellega,trenni tegemist pole kunagi seganud.küki ning jõutõmbe jaoks võtan korraks jalast ära ja dušši all ei käi elusees paljajalu see juba iseenesest mõistetav.
 7. Jõusaali, kõik jõusaali. (;

  Usun et asi pole siiski linnas,vaid jõusaalis endas ja seal olevates muudes võimalustes...vinnis on ka kallim kui rkv spordikas,kas vinni on siis kohe suurem linn kui rkv?
 8. Vormi pildid

  vasakpoolsel pildil on kindlasti reie alaosa suurem ja parempoolsel kõht veits paisunud.
 9. Palju Õnne ka minu poolt mõlemale vägilasele
 10. Kui oleks kasvõi füüsiline töö vms...siis oleks kasu küll.Aga kui kodus passida ja lisandeid sisse õgida,siis on jh rohkem raha raiskamine!
 11. K-1 ja MMA ööklubis PARLAMENT.

  reporter võiks ka juba varakult sinna kohale minna...hahaha
 12. päris vägev oleks kui tuleks Kalmuse,Oti,Argo ja Arnoldi vahel vaidlussaade,aga kui Kalmus räägiks seal kõik ausalt välja ja teised valetaksid siis poleks sellest ikkagi mitte mingit kasu!varsti nõutakse veel sparringut ka,Kalmus võidaks ära ma usun
 13. õnnitlused ka minu poolt,päris tegija vend!
 14. Haye VS Valujev

  Valuev oli kuidagi liiga passiivne,oleks pidanud rohkem peale lendama...Haye võitis tänu heale tehnikale ja liikumisele.
×